golden retriever pup

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

mabel (Gast)

hallo

ik heb even wat vraagjes
wij krijgen zaterdag een golden retriever pup
nu wonen wij in een massionette woning en hebben we dus 1 trap
sowiezo het eerste jaar gaan wij de pup tillen van boven na beneden
de fokker heeft aangegeven dat als wij dit het eerste jaar doen en dan de hond leren de trap rustig op en af te lopen dat het geen kwaad kan wat is jullie mening hierover
ik hoor die graag oja beide ouders zijn getest op hd dus dat is voor 99 % al uitgesloten voor de pup ik weet ook dat er altijd een kans blijft bestaan maar het risico is zkr een stuk minder
groeten mabel

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "golden retriever pup " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel D&GD&G

honden foto van D&G

Met een rustige loop op en af de trap, moet geen probleem zijn.
Veel plesier met jullie golden pup

honden page profiel B met D&A†B met D&A†

honden foto van B met D&A†

Je fokker heeft je prima advies meegegeven!
Bij teveel traplopen op jonge leeftijd kunnen ze inderdaad nog HD ontwikkelen ondanks dat allebei de ouders vrij zijn van HD.
Daarom dus het advies tillen.
Denk alleen niet dat je de hond met bijna een jaar oud niet meer wilt tillen.
Je kan hem wel als hij echt te zwaar word om te tillen rustig begeleiden op de trap. Dus rustig naar boven en naar beneden.

Alvast veel plezier met jullie pup!

mabel (Gast)

bedankt dat is een grote geruststelling voor mij
ik ben zoo benieuwd hoe het allemaal gaat lopen
ik heb ook nog een ander hondje van 4 dus ben benieuwd
we zijn ook nog druk over de naam het twisten dus tips zijn welkom de naam moet wel een beetje passen bij kijana ik zal ook gelijk effe een profiel aan maken

lees zkr al een jaar mee hier op het forum maar eigenlijk nooit de stap gezet om een profiel aan te maken dus weet ongv wel beetje hoe het hier aan toe gaat

honden page profiel Jacqueline, Jackie en JoyJacqueline, Jackie en Joy

honden foto van Jacqueline, Jackie en Joy

Allereerst gefeliciteerd met je pup alvast !

De hd wordt iets minder qua kans maar niet veel minder aangezien maar 30 procent aangeboren/erfelijk is de rest ligt aan de hond en aan de baas.
Echter ben ik het met de fokker eens dat als je de hond in het begin tilt en daarna rustig met beleid laat lopen dat dit geen kwaad moet kunnen.
HD wordt ook vaak niet veroorzaakt door traplopen maar door ruw/ wild spelen.

honden page profiel B met D&A†B met D&A†

honden foto van B met D&A†

Leuk dat je je aanmeld.
Dus alvast welkom op het forum ;-)

honden page profiel Chantal » Jessy «Chantal » Jessy «

honden foto van Chantal » Jessy «

Ik woon ook op 1 hoog en de hond loopt gewoon de trap op en af.
Ik heb haar vanaf 9 maanden en toen kon ze al traplopen.

Af moet ze achter mij aan lopen, ik bepaal dus de snelheid en zorg ervoor dat ze alle treden meeneemt en niet het laatste stuk wil springen.
Op loopt ze voor me uit maar ook gewoon rustig, ik heb bewust gekozen om op voor me te laten lopen zodat als ze uit mocht glijden ik haar kan opvangen.
Ik heb een betonnen trap, wel overdekt en ze is nog nooit uitgegleden maar toch loop ik liever er achter ;-)

Veel plezier met de pup ;-)

honden page profiel mabelmabel

honden foto van mabel

bedankt voor de tip chantal ja ik denk dat ik der gewoon aan de riem houd en dan rustig voor me laat lopen als het eenmaal kan maar eerst kan ik me spierballen trainen wat ik absoluut niet erg vind hahaha

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "golden retriever pup " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: wat een dag ...
^