Oohh pubers..

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel S&F.S&F.

honden foto van S&F.

Vind het stiekem wel weer lachen hoor maar oh oh wat kunnen het draken zijn. O-)

Zelfs iets als naar bed gaan kan nog een heel feest (lees: drama) van gemaakt worden.

Ik roep muts op naar boven te gaan maar in plaats van direct richting trap te lopen besluit ze me eerst uit te dagen met mijn eigen slipper.

Omdat ik geen reactie geef wordt er nog een paar keer langs gelopen. Zie je het, ik heb je slipper ik heb je slipper! Zelfs haar poten zet ze in de strijd om me uit te dagen (met slipper in d'r mond natuurlijk.) Wanneer mijn reactie nog steeds uitblijft wordt dat toch een saai spelletje dus gaat de slipper weer op de grond..

Dat was dat dacht ik, nu echt naar boven..

Maar welnee.. Als echte puber race je dan ineens je vrouwtje voorbij, opent de slaapkamerdeur van slapende medebewoners en gaat als een malle tekeer op het bed. Links, rechts, links, rechts.. Nog harder springen, woef woef woef!! Ja, daar krijg je natuurlijk reactie. O-) Toch stiekem wel schrikken maar helemaal voldaan dan toch richting je eigen slaapkamer. Waar weer een moment komt om het er niet mee eens te zijn.

Omdat mevrouw altijd wacht totdat ik haar uitnodig op bed te springen deed ik dat nu weer. Ze zit voor het bed, kijkt me aan, draait zich resoluut om en gaat op de grond liggen slapen.

Ze is echt al dagen zo. ;-) Alles moet stout en anders met soms een momentje dat ze even vergeten is dat ze baldadig was. Dan is ze weer superschattig en relaxed. Dat wordt uiteraard beloond met aandacht maar dan beseft ze ineens weer wat eigenlijk de bedoeling was.. Dan is ze het weer overal niet mee eens haha!

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Oohh pubers.." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel  Kiki met Harley D. & Pampus Kiki met Harley D. & Pampus 3 doggies

honden foto van  Kiki met Harley D. & Pampus

ow geweldig als ik dit zo lees :-D
en zo ontzettend herkenbaar, hier ook zo'n clouwn rondlopen.
je kunt het zo gek niet bedenken of hij doet het of heeft het al gedaan.

je schrijft trouwens heel erg leuk, kreeg er ook meteen een beeld bij ;-) :-D

honden page profiel BipkeBipke 3 doggies

honden foto van Bipke

Hahaha ik ook, en wat een beeld, zalig gewoon, hihihi

jah dat is echt wel een echte puber, welke sites heeft die bezocht voor kliertips hihihihi

Zooo mega schattig :-)

honden page profiel S&F.S&F.

honden foto van S&F.

Hahaha ik hoop dat ik daar nog achter kan komen! ;-)

Gelukkig is ze wel een hele leuke puber. Gewoon dwars en stout. Ach als ze je dan aankijken hé ;-) ;-)

honden page profiel Pepijn & OtisPepijn & Otis 3 doggies

honden foto van Pepijn & Otis

Hahaha heeeel herkenbaar! Pepijntje hier vertikt het momenteel steeds om de gang uit te komen... Hij blijft gewoon zitten en kijkt me aan alsof ik een chinees sprekend marsmannetje ben. Ik weet wel waarom... mijn handschoenen liggen namelijk op de verwarming in de gang en hij hoopt dat ik hem per ongeluk opsluit daar zodat hij ongestoord zijn gang kan gaan met mijn handschoenen. Maar ik ben gekke Henkie niet.

Je familie zal trouwens vast heel blij zijn dat je weer thuis bent komen wonen hahahaha. O-) ;-)

honden page profiel Diablo & MayaDiablo & Maya 3 doggies

honden foto van Diablo & Maya

Heerlijk om dit soort verhalen te lezen ;-)

honden page profiel Willemijn   -     Bams  en Ogin   ¥ .Willemijn - Bams en Ogin ¥ . 3 doggies

honden foto van Willemijn   -     Bams  en Ogin   ¥ .

zomertijd, ze vind het veels te vroeg om naar bed te gaan, hahahaha

wacht een paar uurtjes tot tie uitgevloerd ligt, en sluip dan lekker naar boven, :-D :-D

honden page profiel Martijn, Ilona en PippaMartijn, Ilona en Pippa 3 doggies

honden foto van Martijn, Ilona en Pippa

Hier ook een puper van bijna 8 maanden;
-leuk dat warme weer, ik ga lekker elke vreemde tuin in en als de schuifpui open staat ga ik ook het huis verkennen. (oops)
-Luisteren? Sorry er zit een banaan in mijn oor.
-katten, elke kat levert me toch een hoop stennis op.

En als ik dan boos wordt gaat ze liggen en me heel zielig aankijken...... O-)

honden page profiel Krullenbol and meKrullenbol and me 3 doggies

honden foto van Krullenbol and me

Jaaaa, pubers!!!!
Mijn god, af en toe denk ik: hij wordt noooooiit meer normaal ;-)
Totdat ie superschattig zich oprolt om een tukkie te doen en daar zo heerlijk aso bij gaat liggen kreunen O-)

honden page profiel C.C. 3 doggies

honden foto van C.

FAYAAAA ;-) ;-) ;-) ;-)
Hahaha boefje!

honden page profiel Lizy en de doggiesLizy en de doggies 3 doggies

honden foto van Lizy en de doggies

Eerlijk gezegd vind ik twister momenteel leuker dan toen hij pup was. O-)

honden page profiel José • Rover José • Rover 3 doggies

honden foto van José • Rover

Weekje ruilen van draak? Ik heb geen slippers en misschien blijven dan wel mijn vaatdoekjes op het aanrecht liggen... ;-)

Vandaag is onze boef 10 maanden, je bent blij als ze neerploft en besluit een tukkie te gaan doen haha! Kan je veilig de ramen lappen zonder dat je iedere keer een emmer of je trapje kwijtbent. O-)

honden page profiel Machtel, Romeo en Luca +Machtel, Romeo en Luca + 3 doggies

honden foto van Machtel, Romeo en Luca +

De tijd van bananen in de oren.
Grappig om te lezen. Een troost is, dat het over gaat.
Ik lig in een deuk om je verhaal.

honden page profiel corrie koopmancorrie koopman 3 doggies

honden foto van corrie koopman

Hier begint Amber ook een beetje puber gedrag te krijgen.

Maar het gaat weer over moet je maar denken.

honden page profiel Annelies & Déru†, en de Puli,s Ixy en KwintAnnelies & Déru†, en de Puli,s Ixy en Kwintgoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Annelies & Déru†, en de Puli,s Ixy en Kwint

Lachen met pubers. :-D Wat ik net toch zag....????? Kwint is 40cm hoog, dus gewoon aan de maat voor een puli, maar hij is verzot op handdoeken. Hij doet er niks mee, jat ze en gaat er dan lekker op liggen.

Ligt er een op het aanrecht om de snoeten en poten af te vegen en wat doet meneer..... één flinke sprong en jat zo de handdoek van het aanrecht! :-D verder jat hij niks, kan rustig mijn maaltje op de salontafel zetten en weg gaan. Gaan ze niet aan , maar doeken zijn favoriet! Dit verwachtte ik van de kuvaszen vroeger , maar toch niet van kleine puli's!! Ze springen als circushonden,...... niet normaal meer! :-D Was echt verbaasd! O-) :-D

Is misschien een tic die overgaat...... kan wel heel boos worden ..... hij ligt er nu lekker op te slapen! schattig! Kijk maar weer door de vingers!! ;-) :-D

honden page profiel Sav&MessiSav&Messi 3 doggies

honden foto van Sav&Messi

nou hier ook zo'n puber hoor!!! gaat allemaal nog redelijk goed en hij luisterd best maar af en toe O-)
soms glipt ie de deur uit als manlief even niet oplet en de tussendeur openlaat nou dan heeft ie echt alles in z'n oren zitten en luisteren ho maar! no way dat ie naar binnen komt, uitdagend voor je springen net dat je hem niet kan pakken! O-)

maar als ie dan vanmorgen op de markt braaf liep (ja sommige mensen moesten wel even uitwijken... sorry) en nu aan z'n nieuwe bot ligt te kluiven is ie wel lief hoor ;-)

honden page profiel S&F.S&F.

honden foto van S&F.

Hahaha wat een draken allemaal! :-D

Ach boos worden nee.. Heeft helemaal geen zin. Al moet ik bekennen dat ik dat ook helemaal niet kan hoor, ik schiet direct in de lach. O-)

Dat zij op mijn ouders hun bed aan het losgaan was terwijl zij zich het apenlazerus schrokken ja.. Dat vond ik nu humor haha! :-D

PS Clauw.. Zullen we van de week nog een rondje wandelen?

honden page profiel ..

honden foto van .

haha ook al kun je ze soms achter t behang plakken de streken die ze uithalen tovert ook een glimlach op je gezicht :-D wat een heerlijke boef is Faya ;-) \
ik kreeg al helemaal beelden voor me een springende Faya met een slippers in dr bek :-D
Gelukkig voor ons baasjes zit er ook weer een eind aan de puberteit maar eigenlijk is hij o zo leuk

honden foto van Tamara,Kallista & Marcel, Hercule †, Yordi †

Ah pubers :-)

Ik moest vorige week toch ook lachen!
Ik hoorde zo nu en dan...boenk,boenk...
Ik wist niet wat het was,toch maar eens buiten gaan kijken.Het waren ronvliegende laarzen :-)
Ze had ze uit het rek gejat(mijn laarzen waar ik mee in de weide loop)
Was dat toch leuk speelgoed dat ze ontdekt had O-)
Ah...ik moest toch ook stiekem lachen(vindingrijk was ze wel!)
Heb ze toch maar iets anders gegeven om mee te spelen ;-)

honden page profiel Anne1987Anne1987

honden foto van Anne1987

Geweldig om die puberverhalen te lezen. Heb zelf een Amsaff van bijna 4 maand dus die tijd komt er voor mij nog aan. Al vindt ze sloffen en slippers nu al leuk. Heb me sloffen nu niet meer aan, maar als ik die aan heb weet ze die wel te vinden, soms iets te gretig. Wisseld nu ook haar tandjes, dus kan snappen dat ze er last van heeft.

Verder ben ik benieuwd naar de streken van onze Senna. Hopen dat t meevalt en gewoon lachwekkend is haha. Niks sloopt ofzo.

honden page profiel MarolineMaroline

honden foto van Maroline

Hihi, geweodig zo pubers. Ben in volle afwachting.... :-D

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Oohh pubers.." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: hondenschoen op wens
^