wauw wat ziet het er mooi uit ! ik ga zeker eens een wandeling houden met de hondjes daar
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Santa moet op zwemles!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Haha, die Santa toch. Hier ging het ook zo, maar meneer heeft nu de smaak te pakken. In combinatie met z'n bananen niet altijd even fijn. Hij vraagt toestemming door me aan te kijken voordat 'ie het water in gaat, maar nee is op dit moment niet altijd nee voor Sam...
Als je Santa wil laten zwemmen moet iemand het water in gaan en weg zwemmen,grote kans dat hij ook achter die persoon aangaat. Zodra hij niet meer kan staan gaat het vanzelf.
Wij hebben een leuk filmpje gemaakt, waar ik samen zwem met de hond (de hond voor Raïsa) maar ik kan hem op dit moment niet vinden.
Ik heb hem van youtube afgehaald in verband met de muziek die er onder stond.
Ze zijn op dit moment nogal met auteurs rechten bezig.
Ik ben blij dat de mijne eindelijk niet zwemt, want die sprong nog wel tussen de ijsschotsen. Na die ervaring zou ik een hond nooit meer zwemmen aanleren, waden is ook voldoende voor afkoeling.
Ons Yoran is een echte waterrat, die ligt in elke plas en sloot ( als ie zijn zin krijgt) Rixt komt niet verder dan tenen onder water en meestal gebeurt dat niet eens.
Toch wel stoer van Santa dat hij het water leuk gaat vinden.
Onze honden willen allebei niet zwemmen.
Ik hoop dat Amber het wel leuk gaat vinden.
Weet je wat het is, iedereen zei, pas maar op, honden zoals de jouwe springen er gelijk in als ze water zien.
Maarja, Santa zit niet zo in elkaar, die heeft meestal tijd nodig.
Het lijkt me wel heel leuk, maar we gaan gewoon door, het is geen moeten, maar wie weet gaat het de volgende keer ineens wel.
Het was sowieso heel leuk om daarheen te gaan, ik wist niet dat het zo groot en mooi was.
Even een zwemupdate!
Vorige week zijn we pas weer geweest, meneer wordt vrijer, d.w.z. hij loopt er makkelijker in.
We hebben zelf de broekspijpen omhoog gedaan, en mijn man heeft hem 2 keer een duw gegeven, want zodra het te diep wordt vlucht meneer naar de kant.
Het zag eruit of hij aan het verdrinken was, een hoop gespetter met de voorpoten in de lucht.
We zeiden, we moeten zelf mee erin.
Dat was dus gisteravond.
Ik zei de gek was heerlijk aan het zwemmen, Santa kneep ertussen uit. Tennisbal of niet.
Toen kwamen er mensen met een hond voorbij en hun hond had er 2 jaar over gedaan, dus ze gingen wel even helpen.
Resultaat, hun hond viste telkens de bal uit het water en Santa dacht, da's handig, zo'n hulpje.
Uiteindelijk heeft ie wel wat gedaan wat op zwemmen leek, maar echt plezier had ie er niet in.
Wel merkten we dat ie steeds makkelijker dieper ging. Dus eigenlijk is het toch wel knap.
Ook hem ondersteunen was het niet, daar raakte ie van in de stress, en vluchtte naar de kant.
Wordt vervolgd..
Helaas geen foto's deze keer, we waren het toestel vergeten
Diesel is inmiddels 3 jaar, en ook hij gaat niet zwemmem, vele honden hebben het hem al voor gedaan.
Zelf zijn we ook steeds met hem er in gegaan, maar hij vertikt het, nou, dan maar niet.
Wel gaat hij het water in, maar zijn poten moeten de bodem kunnen voelen, hij gaat echt niet verder.
Matchy ging voor het eerst zwemmen toen ze ongeveer anderhalf was, daarvoor was het alleen maar pootje baden.
Het kan dus nog goed komen!
Daarnaast heb ik een keer de hond van een mede-HP-er aan het zwemmen gekregen toen ze bij mij op bezoek waren.
Ohw, Noa is er 3 keer per ongeluk ingevallen en sindsdien: alleen maar pootjebaden...
Nu sinds pinksteren heeft ze per ongeluk gezwommen (ze is nu 3) en doet ze dat elke keer als we bij het water zijn.. In het begin wel even weer wennen en eerst piepen aan de kant als de bal te ver ligt, maar uiteindelijk gaat ze wel! Leuk om te zien hoor!
Dus, geduld, geduld, het kan altijd nog komen!
Haha, geduld, ik weet het.
Het is ook geen must, hij geniet wel van door het water stappen, en aan zee in de branding rennen en spelen. Ik heb alleen zo'n soort ideaalbeeld van een zwemmende hond
Leuke waterfoto's van Santa!
Sam heeft leren zwemmen door in het water te vallen... Meneer wilde niet luisteren en moest en zou het water in. Ik zag dat het niet afliep en hij er dus niet in kon lopen, zoals hij gewend was toen. Dus, plons... Toen moest 'ie wel. Nu heeft 'ie de smaak te pakken en vindt het heerlijk. Eén nadeel, tijdens het pootje baden luistert hij nog naar me, tijdens het zwemmen niet meer. Dan is 'ie compleet in zijn eigen wereldje aan het baantjes trekken.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Santa moet op zwemles!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?