
Sorry dat ik dit ga zeggen, ik ga er erg veel spijt van hebben, maar ik kan het gewoon niet meer binnenhouden:
Trek je plan met dat clubje, en weet je wat, laat anders geen enkele jongere meer op HP zet er ineens een leeftijdsgrens op!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zo, dat lucht op!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Modbericht; Spelletjes" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken




.

maar ik heb superveel huiswerk en doordeweeks al veel toetsen ik zit namelijk in de 3e klas ( dus de voorexame klas )

goed idee!!! wil graag beheerder worden, maar weet niet of ik daar genoeg tijd voor heb helaas


"
anders had ik niks te zoeken op mijn pc en verveelde ik me altijd
dus danku hp!!

@ Caitlin
vind dat je helemaal gelijk hebt!
dit is bij mij echt het eerste forum waar er niet naar mijn leeftijd wordt gekeken en ik niet meteen reactie's naar mijn hoofd kreeg dat ik niks zou kunnen.
het is een top forum, mijn complimenten ook daarvoor naar de modjes!
Hoop dat er weer wat volwassener gereageerd gaat worden door sommige 
en dat de spelletjes club een succes wordt!


anders had ik niks te zoeken op mijn pc en verveelde ik me altijd
dus danku hp!!

.
"

"


anders had ik niks te zoeken op mijn pc en verveelde ik me altijd
dus danku hp!!

ik vind dat Judith en Jaqueline beheerders moeten worden. ze zijn allebei goed in orde en weten wat kan en niet

"
misschien over een paar jaar

ON TOPIC
Vriendelijk verzoek om on topic te blijven. Off topic gesprekken kunnen voortgezet worden via PB.


OMGANG OP HET FORUM
HP stimuleert het respectvol reageren naar elkaar. Neem daarom ook gezamenlijk de verantwoording om de site leuk, leerzaam en gezellig te houden.
In je emotie kun je soms iets te fel overkomen, een verkeerde aanname doen of te scherp oordelen. Dit kun je voorkomen door de tijd te nemen om je mening goed te forumleren en eerst je bericht nog eens goed door te lezen voordat je op de reageerknop drukt. Stel eerst eens een vraag voordat je meteen je oordeel geeft.
Afbranden draagt niet bij aan een goed gesprek en jaagt mensen weg. Dat laatste willen we graag voorkomen omdat het doel is om zoveel mogelijk honden en baasjes te helpen.
Wij zetten waar nodig een moderatormelding in om mensen hieraan te herinneren, maar stimuleren ook dat leden elkaar hier netjes op wijzen.
Samen maken we de sfeer en de kwaliteit van het forum!

misschien over een paar jaar "
)
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Modbericht; Spelletjes" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?