puppys kruising

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

Kevin Van Nueten (Gast)

Hoi wij hebben een nestje puppy,s kruising am staff (vader) en rothweiler x boxer (moeder), het was niet de bedoeling om te fokken maar nu de puppys er zijn zoeken we een goede thuis voor hen. Ze zijn vandaag 10 weken geworden en geraken er bijna niet vanaf. Ik heb geen zin om ze in asiel te stoppen maar zie bijna geen ander oplossing meer. Ik ben ze zelf al aan het socialiceren van week 8. is er iemand die me kan helpen met raad.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "puppys kruising" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Love is a four-legged wordLove is a four-legged word

honden foto van Love is a four-legged word

Dit is niet toegestaan, Hondenpage is geen Marktplaats.

honden page profiel CabasjaCabasjagoedgekeurde fokker

honden foto van Cabasja

Waarom heb je de pups dan in godsnaam laten komen??
Nou ik hoop het beste voof je pups.
En het asiel!!! Dat zou wel belachelijk zijn.
Jij kiest er voor dat die pups op de wereld komen.
Neem dan ook je verantwoording!!!
De pups hebben er niet voor gekozen om geboren te worden dus waarom dan in godsnaam het asiel!!

honden foto van Jolanda &Yentl &Luna R.i.p Shakira

Triest erg triest dit

Tuurlijk dumpen maar alsof t grofvuil is

honden page profiel silke & woody silke & woody

honden foto van silke & woody

als je in belgie woont zet ze dan op
2dehands.be
of
kapaza.be

hondenpage is niet de bedoeling om u puppy's te verkopen O-)

honden page profiel Mariska en Grace *Shiva(rip)*Mariska en Grace *Shiva(rip)*

honden foto van Mariska en Grace *Shiva(rip)*

:'(

honden page profiel caro en de teckelscaro en de teckels

honden foto van caro en de teckels

nadenken voor dat je ergens aan begint :'( :'( :'( :'(

honden page profiel *Boots*Rip* *Boots*Rip*

honden foto van *Boots*Rip*

Advertentie op marktplaats O-)

honden page profiel ..

honden foto van .

advertentie op markplaats zetten, asiel vindt ik note done sorry hoor, je wist toch dat je teef zwanger was, dus had eerder ingegrepen of had eerder actie ondernomen om baasjes te zoeken voor deze pups.

honden page profiel Simone, Cody en FlynnSimone, Cody en Flynn

honden foto van Simone, Cody en Flynn

Zucht.....

honden page profiel het Moderatorteamhet Moderatorteamgoedgekeurde fokker

honden foto van het Moderatorteam

FOKKEN

Hondenpage is voorstander van verantwoord fokken.
Om deze reden is het alleen voor fokkers die verantwoord fokken toegestaan om te schrijven over dekking, dracht en hun nestje pups.

Onder verantwoord fokken verstaan wij o.a. juiste leeftijd ouderdieren, uit laten voeren van testen op erfelijke afwijkingen, goede leefomgeving voor moeder en pups, en een juiste verzorging en begeleiding van de pups in het nest.

Topics waarvan wij de fokwijze niet weten worden op slot gezet.

Wanneer wij via een PB de fokwijze ontvangen en deze door ons akkoord is bevonden ben je vrij om topics in deze rubriek te plaatsen.

Wanneer wij geen informatie hebben over je fokwijze of wanneer je niet voldoet aan de gestelde eisen van verantwoorde fok is het alleen toegestaan om dringende vragen in het forum te stellen. Nadat er voldoende advies gegeven is zal het topic gesloten worden.

honden page profiel Ellen met Noah en Flinn!Ellen met Noah en Flinn!

honden foto van Ellen met Noah en Flinn!

.......... consequenties onder ogen zien

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "puppys kruising" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Nacht "rust"
^