schurft

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel henkhenk

honden foto van henk

Hallo. Mijn naam is henk. Ik woon in thailand, en heb hier een french buldog gekocht. Zijn naam is mamboo.Toen hij negen maanden oud was begonnen de problemen,(schurft.) Ik ben bij drie verschillende dierenartsen geweest. Daar kreeg hij pilletjes en injecties maar het heeft allemaal niet geholpen.Intussen zit mijn hond helemaal onder de wonden en overal haaruitval. Het doet mij ontzettend pijn hem zo te zien. Mijn vraag is of er iemand raad kan geven.Wat ik kan geven of hoe ik hem kan behandelen. Vriendelijke groetjes van mij en mamboo.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "schurft" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Tanja Tanja

honden foto van Tanja

mijn jack heeft dat ook gehad toen ze pup was, was een paar keer verkeerde diagnose gesteld bij de dierenarts.

uiteindelijk heb ik een shampoo meegekregen, letterlijk een paardenmiddel, daarmee is het overgegaan. Helaas heb ik geen vaag idee meer hoe dat heet. ik hoop dat hier iemand is die je kan helpen. is echt heel vervelend als je hondje dat heeft

succes en beterschap voor je kleine schat

honden page profiel Jessica & bulletje GwenJessica & bulletje Gwen

honden foto van Jessica & bulletje Gwen

Wat zielig om je hondje zo te zien :'( ! Ik heb geen idee hoe je dat kunt behandelen maar ik hoop dat je heel snel een oplossing voor hem vindt ! Beterschap Mamboo !

honden page profiel SandySandy

honden foto van Sandy

lees hier van een wasmiddel voor de hond moet AMITRAZ bevaten. Selamectine pipetjes op de markt; dit is een druppel voor in de hals die werkt tegen vlooien, spoelwormen, oormijt bij de kat en schurft ! Stronghold is volgens de fabrikant wel voor deze honden geschikt
even op google zoeken staat genoeg , beterschap.

honden page profiel Monique & de zwart-witjesMonique & de zwart-witjes

honden foto van Monique & de zwart-witjes

Hoi Henk,
Wat leuk dat je een hond hebt gekocht. Mocht je hier niet het antwoord op jouw vragen krijgen, misschien kun je online een da raadplegen of een da in NL bellen voor advies?
Sterkte en beterschap!

honden page profiel maxlisamaxlisa

honden foto van maxlisa

ik weet niet wat er daar allemaal voor middelen op de markt zijn. denk dat stronghold de beste optie is. alles in huis wassen op 90 graden en alles wat niet in de kookwas kan wassen met imaverol.
misschien eventueel bestellen via een nederlandse site??

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "schurft" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Morgen avond ons Pupje ophalen
De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan
^