Hallo iedereen!
Wie een pup wil aanchaffen of al een pup heeft ik heb voor iedereen even een programma op tv!
Op 'Animal Planet HD' is er straks om 15.55 tot 16.45 een programma genaamd 'Your very first Puppy'
even de uitleg die er staat:
Is hij braaf, lief en schattig?
Of is hij alleen maar veeleisend, duur en destructief?
Luister naar het advies van Chris Brown als je vragen hebt over de opvoeding van je puppy.
Ik kijk er zeker naar op !
Veel kijkplezier..
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Your very First Puppy/ tv programma" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Nou ik ben benieuwd, hij staat al aan nu nog wachten tot het zover is.
Het gaat nu over varkens!!!
Ik kijk zo af en toe, als het uitkomt.
Maar het is wel een 'typisch Amerikaans' programma.
Dus er worden wel eens rare dingen gezegd of gedaan, vind ik.
Ooit een programma gezien over hondenrassen, en ik weet echt niet meer over welk ras het ging...
maar het was een klein ras, waarover verteld werd dat hij prima te houden was op een appartement en niet naar buiten hoefde. Hij kon zijn behoeften gewoon op de kattenbak doen!!
Nou ja..
Af en toe word er wel wat raars gezegd, maar over het algemeen geeft het ook veel info
Ik ben benieuwd naar deze programma , eerste keer van gehoord dus ik weet er ook niet veel van.
Ik kijk wel vaak naar Dogs 101 enz.
Jammer, ik heb geen Animal Planet HD
Ik heb deze aflevering al gezien toen hij vorig jaar in Australie op tv kwam (is een Australische serie), Chris Brown is de DA uit de Australische serie 'Bondi Vet' elke werkdag om 10.30 uur op Animal Planet.
Het is wel grappig, maar niet echt heel erg inhoudelijk.
Maar ach, Chris Brown is ook geen straf om naar te kijken, hihi Dus veel kijkplezier, jammer dat ik niet kan kijken...
Rare programma's hebben ze daar hoor.
Wat voor mensen al niet als huisdieren gebruiken, beetje zielig!!!!
Maar goed duurt nu nog maar een paar minuutje voordat het begint.
Op zich een leuk programma om naar te kijken.
Vooral mensen die nog nooit een hond hebben gehad erg leerzaam.
Verder vond ik het leuk om te zien dat er in de stukjes tussendoor (waar je alleen maar pups zag van verschillende rassen) dat er 2 x 2 Duitse Pinscher pups voorbij kwamen.
Dit komt echt nooit voor en in Amerika zie je ze ook heel erg weinig.
Ik vind het een leuk programma. Meestal vind ik (raar maar waar) programma's met honden daarin (zoals; een huis vol honden) geen leuke programma's. Maar hier werd alles goed uitgelegd, niet straffen en geduldig wachten. Het was niet zo'n typisch Amerikaans programma dat met beelden van slopende pups de aandacht probeert te trekken, maar ze doen het op een goede manier.
Het is een Australisch programma
Ik heb deze aflevering al gezien toen hij vorig jaar in Australie op tv kwam (is een Australische serie), Chris Brown is de DA uit de Australische serie 'Bondi Vet' elke werkdag om 10.30 uur op Animal Planet.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Your very First Puppy/ tv programma" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?