HondenPage baasje Jengo
Wat schreven de vrienden van Jengo op het forum
Jessica schreef in
Pup snachts niet zindelijk
Wij hebben 2 Franse bulldoggen en hier hebben we de honden op bed. Toen ze pup waren lagen ze ook op bed en zodra ze onrustig werden werden we er wakker van en konden ze meteen buiten zetten. Ze hebben nog nooit geplast in bed. Die puppy trainingsmatjes vind ik ideaal. De jongste bij ons doet daar zijn behoefte op nu hij volwassen is als hij in de nacht diaree heeft en wij niet wakker worden. De ander is nooit getraind met een trainingsmat. Ik was bang dat als je de hond went aan een trainingsmat dat de hond dan niet helemaal zindelijk word maar de legt de link wel als hij wat ouder is.
***Fientje***Wienske†*** en Djangie†*** schreef in
Afscheid van onze PEPIJN
Wat verdrietig , heel veel sterkte met het verlies van Pepijn.
***Fientje***Wienske†*** en Djangie†*** schreef in
Mijn lieve Aila
Wat een verdrietig bericht, fijn dat ze geen last heeft en jullie nog samen kunnen genieten.
***Fientje***Wienske†*** en Djangie†*** schreef in
Hearts of Fire's Mitsuko: Suki!
Prachtig is ze Blijft ze dezelfde kleur?
***Fientje***Wienske†*** en Djangie†*** schreef in
Tot ziens lieverd
Wat verdrietig Koert, heel veel sterkte!
Kim, Roef, Casper+ schreef in
Diarree
" Je schrijft dat hij al weer wat levendiger is en weer beter eet en drinkt. Hij heeft zich dus de afgelopen dagen waarschijnlijk ziek gevoeld. Het kan ook "gewoon" een virus zijn. De ene hond krijgt klachten als braken en diarree ,de ander alleen diarree. Ik zou het advies van de dierenarts opvolgen en zeker niet zelf gaan dokteren. "
Moontje lizzy
Hij voelt zich wat beter idd. Zijn laatste maandelijks ontworming moet sowieso nog. Normaal geef ik dat niet als een pup niet op z’n best is. Nu twijfel ik echter om het toch te geven. Maar straks naar de da want diarree is niet minder
Kim, Roef, Casper+ schreef in
Diarree
" Niet in plaats van dierenarts he. "
Ineke2
Nee natuurlijk niet..
Kim, Roef, Casper+ schreef in
Diarree
" Zou met de dierenarts dat even overleggen, doe niets zomaar, ik vind vier dagen diaree best lang. Arts zegt kijk het nog even aan, woh. Een hond die al vier dagen diaree heeft verliest ook veel vocht, zorg ervoor dat je hond wel voldoende drinkt hoor. "
Willemijn - Bams en Ogin ¥ .
Vind ik ook. Maar hij eet en drinkt echt voldoende. Plast ook echt normaal.
Kim, Roef, Casper+ schreef in
Diarree
" Google eens op moro wortelsoep! "
Ineke2
Ga ik morgen maken! Dank voor de tip!
Kim, Roef, Casper+ schreef in
Diarree
Pup 6 maanden heeft al 4 dagen diarree. Van waterdun tot brij. Dierenarts geeft aan nog 2 dagen aankijken wat gekookte kip en rijst en anders woensdag consult en ontlasting inleveren. Ze denken aan dikke darm ontsteking. Hij is vandaag al weer wat levendiger en speelser als gisteren, hij wil weer eten en drinkt voldoende. Klein beetje bloed in de ontlasting kan voorkomenPanacur heb ik in huis. Kan ik hem dat uit voorzorg geven ivm giardia? Dierenarts heeft hier niks over gezegd en maakt zich nog geen zorgen. hij eet normaal KVV afgewisseld met brok en doet het hier super goed op.
Iemand anders nog een tip?
Jessica schreef in
Nekhernia, nog steeds pijn na operatie
Op facebook ia een groep hernia bij je hons, wat nu?
Daar kan je informatie lezen. Ik zou voor een second opinion gaan want het lijkt mij niet goed als hij zo krijst
Jessica schreef in
Hond mee naar Duitsland
.
***Fientje***Wienske†*** en Djangie†*** schreef in
Zo Trots op ons vervolg
Wat is ze leuk, veel geluk en plezier met haar!
***Fientje***Wienske†*** en Djangie†*** schreef in
Zo Trots op ons vervolg
" Vorig jaar december onze laatste amstaff afgegeven en nu zijn we totaal gevallen voor de Engesle stafford, zijn helemaal weg van dit ras Onze stafford : Duchess of Hastings of Redpassion 'Joy' (ondertussen ook al 11 maand) ze doet het ook super bij de pups "
Jimmy (Zinno)
Wat leuk en zag ook een schattige foto van haar met de pups
***Fientje***Wienske†*** en Djangie†*** schreef in
Hearts of Fire's Mitsuko: Suki!
Wat is ze leuk Gefeliciteerd nog.
***Fientje***Wienske†*** en Djangie†*** schreef in
Mijn allerliefste meisje….Ogin.
Jeetje Willemijn wat vind ik dat erg en verdrietig voor je en dan ook nog zo onverwachts. Ogin heeft bij jou het allermooiste leven en de beste verzorging gehad dat een hond zich kan wensen. Heel veel sterkte en een dikke knuffel, veel liefs van ons! En als je van je af wil praten weet je mij te vinden…
esther schreef in
Mijn allerliefste meisje….Ogin.
Jeetje Willemijn, wat vind ik dit erg voor je...ze zal een grote leegte achter laten.
Gewoon niet te bevatten.
Gecondoleerd en ik wil je heel erg veel sterkte toe wensen.
***Fientje***Wienske†*** en Djangie†*** schreef in
Waarschuwing voor dodelijke Duitse kauwbotten; hond overlijdt aan mysterieus syndroom
Ik had die botten hier ook liggen, heb ze ook weggegooid. Ik heb ook een filmpje gezien, vreselijk hoe die hond er aan toe was.
ik las dat die botten chemische gebleekt zijn en met lijm geplakt, op de verpakking staat adres van importeur. Maar deze bewerkingen van dierenhuiden gebeurd alleen in Azië.
***Fientje***Wienske†*** en Djangie†*** schreef in
Hearts of Fire's Mitsuko: Suki!
Wat schattig Jammer van de keizersnede, gefeliciteerd en nu lekker genieten.
***Fientje***Wienske†*** en Djangie†*** schreef in
Waarschuwing voor dodelijke Duitse kauwbotten; hond overlijdt aan mysterieus syndroom
Dank je wel voor de aanvullingen Yooop.
***Fientje***Wienske†*** en Djangie†*** schreef in
Waarschuwing voor dodelijke Duitse kauwbotten; hond overlijdt aan mysterieus syndroom
Helaas kan ik niet vinden om welk merk het dan gaat…
Er wordt gewaarschuwd voor een mysterieus syndroom dat bekend staat als het “Weerwolfsyndroom” bij honden die een kauwbot hebben gehad die afkomstig is uit een fabriek in Duitsland. Het eten van een bot kan de dood betekenen voor de viervoeter. Dit gebeurde ook bij een echtpaar uit Groningen.
In verschillende Europese landen, waaronder Duitsland, Finland, België, Zwitserland en nu ook in Nederland, wordt een aanzienlijke stijging gemeld van honden die lijden aan een mysterieus syndroom dat bekend staat als het “Weerwolfsyndroom”. De getroffen honden vertonen plotselinge neurologische symptomen zoals extreme opwinding, paniekaanvallen met gehuil als een wolf, rusteloosheid, geschreeuw, agressief gedrag, krampen, pogingen om door ramen en deuren te ontsnappen en aanvallen die veel weg hebben van epilepsie.
Bij een echtpaar uit Groningen zijn twee honden hoogstwaarschijnlijk getroffen door dit syndroom. Eén hond is eraan overleden en de andere is opgenomen in het Universitair Dierenziekenhuis in Utrecht. Voor het echtpaar dat al tientallen jaren honden heeft, was dit een ingrijpende ervaring.
Het echtpaar geeft aan dat de honden ziek werden ongeveer een dag na het geven van de kauwbotten. De overleden hond werd behandeld door de lokale dierenarts. Toen de ziekteverschijnselen zich openbaarden bij de tweede hond werden zij doorverwezen naar het Universitair Dierenziekenhuis in Utrecht. Daar kwam naar voren dat mogelijk de kauwbotten de oorzaak van de ziekteverschijnselen zijn.
Inmiddels zijn veel dierenartsen in Nederland op de hoogte van dit syndroom en is ook de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) geïnformeerd.
Internationaal vermoeden onderzoekers dat kauwbotten, kauwsnacks en kauwstaven tijdens het productieproces mogelijk verontreinigd zijn met mycotoxinen(schimmelgifstoffen). Hoewel de exacte oorzaak dus nog niet is vastgesteld, sluiten experts infecties, vaccinaties en tekenmiddelen uit als oorzaak bij de getroffen honden.
Dierenartsen adviseren hondenbezitters alert te zijn en hun hond bij symptomen onmiddellijk naar een dierenarts te brengen.
Bron:112Nederland
***Fientje***Wienske†*** en Djangie†*** schreef in
Zo Trots op ons vervolg
Gefeliciteerd, wat zijn ze leuk
Wel een heel ander ras dan de amstaff, hebben jullie die ook nog?
***Fientje***Wienske†*** en Djangie†*** schreef in
52 weeks of Onyx - Hoera, 1 jaar!
Wauw wat een knapperd zeg, fijn dat jij goed met zo’n pittige hond om kan gaan. Die foto met z’n drieën, wat ziet Kalúa er aandoenlijk uit met haar grijze snuit
***Fientje***Wienske†*** en Djangie†*** schreef in
Afscheid van onze Border Collie Mac xxx
Wat verdrietig, heel veel sterkte gewenst!
***Fientje***Wienske†*** en Djangie†*** schreef in
Gekke minder schattige dingen
Fientje houd van privacy als ze moet poepen en gaat dan zo ver mogelijk in de bosjes zitten als ze los loopt. Niet heel handig als je het moet opruimen. En aan de riem in de wijk gaat ze eerst rondjes lopen dan zitten oh nee toch niet het goede plekje, dat doet ze dan soms drie keer
***Fientje***Wienske†*** en Djangie†*** schreef in
gekke schattige dingen die eigenlijk normaal zijn
Fientje kijkt tv als er dieren op televisie zijn en maakt dan heel zachtjes geluidjes whaaaa Dat doet ze soms ook als ik tegen haar praat. En als ik thuis kom met de fiets springt ze de laatste tijd tegen de deur aan en zie je net haar koppie er boven uit, zo schattig
Met aaien als ze op de bank ligt vrouwtje niet stoppen, dan komt ze ook met haar pootje van ga door. Het liefst kruipt ze in mij.
***Fientje***Wienske†*** en Djangie†*** schreef in
EPI en jeuk
Mijn hondje had ook epi maar de jeuk klachten herken ik dan weer niet. Zij kreeg ipv enzymen (omdat ze het daar niet goed op deed) carnibest met pancreas kvv. Zij had soms ook een b12 tekort en kreeg daar dan injecties voor.
Kim, Roef, Casper+ schreef in
Aanmelden raad van beheer
" Heleen weet perfect hoe dit moet. Even geduld dus nog. "
Ineke2
Blij dat ik aan de bel heb getrokken na 10 dagen. Er was iets fout gegaan blijkbaar. Dat wordt morgen rechtgetrokken. De pups moeten binnen 2 weken nl overgeschreven worden. Dat is vrijdag. Daarbij wil ik m zsm in de databank van de raad van beheer hebben.
Kim, Roef, Casper+ schreef in
Aanmelden raad van beheer
Heb de fokker bericht hierover. Heb ook geen mail gehad om de pup over te schrijven op naam dus zal wel ergens iets fout zijn gegaan.
Kim, Roef, Casper+ schreef in
Aanmelden raad van beheer
Heb de fokker bericht hierover. Heb ook geen mail gehad om de pup over te schrijven op naam dus zal wel ergens iets fout zijn gegaan.