HondenPage baasje Renske

Wat schreven de vrienden van Renske op het forum

honden page profiel het Moderatorteamhet Moderatorteam schreef in Duck kvv samen aankoop
Op slot op verzoek 
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in Was inslapen de juiste keuze?
" Als ik oud ben, een boerderijtje heb, opgegroeide kinderen die er voor zorgen als ik weg ben: dan wel weer maar anders niet.   Ik zie echt alleen maar aannames in de zure reacties, eigenlijk een beetje zoeken naar onderbelichte punten en daar meteen op aanvallen. Een beetje Karen gedrag.   Zei ik ooit dat mijn hond gestoord is? Nope. Het is alleen dat door het oogcontact van mijn hond, elke hond hem aanvalt. Dat is sinds hij een maand in een pension is geweest.   Grote schuren met kennels en veel honden bij elkaar is heel slecht voor je hond. Al helemaal in vakantietijd als het daar druk is). Ik heb hem wel een terug gehad met beschadigde stembanden. In een pension kun je de hond echt  verknallen. Hoe goed de intenties ook zijn. Ik zou niemand aanraden om je hond daar zo'n plek te brengen. " Goos Ja, zo'n pension kan een negatieve invloed hebben op een hond. Logisch. Maar daar kun je echt mee aan de slag, hoor. Mijn hond heeft nooit in een pension gezeten maar heeft er ook een handje van gehad om vreemde honden aan te staren. Sterker nog, hij ging er vroeger zelfs bij liggen. Dat is vervelend voor hem, want hij doet dat omdat hij spanning opbouwt en de andere hond geen seconde uit het oog durft te verliezen. En het is vervelend voor de andere hond, want zo lokte hij reactie uit. Dus zijn we daarmee aan de slag gegaan, en nu gaat het al jaren goed. Dus ja, het is vervelend dat je je hond zo hebt teruggekregen uit het pension, maar het zijn echt allemaal dingen waar iets aan gedaan had kunnen worden. Het is maar wat je er zelf mee doet daarna. Daar gaat het om. En tot nu toe blijkt uit heel veel reacties die je hier neerzet dat er met veel dingen niets gedaan is...
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in Was inslapen de juiste keuze?
" Door de pijn in de heupen hapte hij vaak naar kinderen. Hij heeft mijn dochter van 2 wel eens gebeten en ook vriendinnetje van mijn oudere dochter, het was niet veilig hem in huis te hebben met kinderen, het was geen kwade hond maar meer zelfbescherming van de pijn in zijn heupen. Hij beet niet door maar hapte wel echt.   Tegenover andere honden was hij wel erg. Elke andere hond, groot of klein keek hij recht in de ogen. Het veroorzaakte vaak dat de andere hond eerst aanviel. Ook bij goed opgevoede loslopende honden terwijl ik hem aangelijnd had. Ik heb veel angstige momenten gehad om vechtende honden uit elkaar te halen. In ieder geval ging het mis met 90% van de honden die hij tegenkwam. Dit gedrag kwam puur vanuit de kennels. Hiervoor zou ik mensen echt willen waarschuwen. Zorg dat je een familielid garant hebt bij het nemen van een huisdier zodat als je weg moet die het over kan nemen.   Hij was de laatste 3 jaar in een garage/ bijkeuken. Een plek waar we wel vaak langs liepen naar de diepvries, oven etc. Soms mocht hij in de avond ook wel even naar binnen. We liepen ook 5 keer per dag met hem. Mensen denken meteen verwaarlozing wanneer je garage zegt. " Goos Volgens mij hebben jullie ook niet erg veel kaas gegeten van gedrag. Een hond recht aankijken kan heel veel oorzaken hebben en betekent niet dat je hond gestoord is of zo. Daarnaast is het ronduit zielig te noemen dat deze hond bijt door de pijn in zijn heupen. De pijn moet dan ondraaglijk zijn geweest voor dat dier.  Dit topic klinkt meer als het goedpraten van verwaarlozing. 
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in Mijn allerliefste meisje….Ogin.
Wat een enorm verlies, en zo onverwachts.. Heel veel sterkte Willemijn
honden page profiel het Moderatorteamhet Moderatorteam schreef in Briantos brokken
Oud topic, deze gaat op slot. Graag een nieuw topic openen over dit onderwerp indien daar behoefte aan is. 
honden page profiel Pepijn & OtisPepijn & Otis schreef in Flexadin Advanced - jonge teckel met HD
Bedankt voor de reacties!   Tsja, ervaring met flexadin hebben ze inderdaad natuurlijk wel, maar vooral omdat dat het enige is dat ze verkopen.    De kennis die ze hebben gaat (meestal! Uitzonderingen daargelaten natuurlijk) ook niet verder dan wat de vertegenwoordiger of fabrikant ze vertelt heeft. Ze kon mij ook helemaal niet uitleggen wat er zo uniek was aan flexadin. Dat neem ik ze absoluut niet kwalijk hoor, ze hebben namelijk wel heel veel kennis van andere zaken, maar daardoor neem ik dus niet klakkeloos hun advies over als het om voeding en supplementen gaat. Ik kan zelf gelukkig ook nadenken en advies inwinnen bij anderen die wél echt weten hoe iets zit en waarom je beter voor het een of ander kan kiezen.   Ik geloof overigens zeker dat Flexadin werkt, maar dat betekent niet dat het het enige of beste (of goedkoopste) is dat je kan geven. Ik bepaal bijvoorbeeld graag zelf de kwaliteit van de bron van de omega 3 die ik geef. Daar zit namelijk gigantisch veel verschil in. En ook in welke verhoudingen ik alles geef. Ik overweg dus ook zeker geen zelfde soort product van een andere fabrikant.   Inmiddels heb ik fijn advies gekregen van iemand waar ik mee verder kon in mijn puzzel. Mocht iemand anders er iets aan hebben: ik ga waarschijnlijk de Puur Glucosamine Extra geven samen met losse capsules UC-|| (da's anders dan gewoon collageen) en een nog uit te zoeken vis- of algenolie die in ieder geval niet op basis van zalm is.
honden page profiel Pepijn & OtisPepijn & Otis schreef in Flexadin Advanced - jonge teckel met HD
" Ooooooooh, de teckeltjes Karel & Pepijn, die ken ik nog!   Verdrietig te horen dat Karel overleden is...  Zo jammer dat ze niet langer bij ons blijven, he.   Ik denk dat flexadin advanced op zich wel een betrouwbaar product is. Maar of het echt heel doorslaggevend is in geval van ernstige HD weet ik niet.  Misschien heb je wat aan dit topic? Gaat over HD en wat er goed heeft gewerkt:  https://www.hondenpage.com/hondenforum/233205/hd:-hydrotherapie-werkt!.php " Alaska's Finest! Ik had eigenlijk afgesproken met hem dat hij 20 zou worden, maar helaas... :(   Ik ga dat topic doorlezen, dankjewel!
honden page profiel Pepijn & OtisPepijn & Otis schreef in Flexadin Advanced - jonge teckel met HD
Hoi! Zijn hier tegenwoordig nog mensen aanwezig met verstand van voeding en supplementen? Ik kwam hier 600 jaar geleden zeer regelmatig, toen Karel en Pepijn nog jong(er) waren. Inmiddels is mijn lieve Karel helaas overleden en is Otis het nieuwe vriendje van Pepijn. Pepijn is inmiddels bijna 14 en still going strong. Otis is (uiteraard ook weer) een ruwharige standaard teckel van 1,5 jaar en helaas is er gebleken dat hij HD heeft en er al slijtage zichtbaar is bij in ieder geval zijn linkerheup. Hij heeft veel pijn dus de situatie is nogal sip. We zijn nu op zoek naar een goede orthopeed om de vervolgstappen te bepalen, maar de dierenarts raadde in ieder geval aan om te beginnen met Flexadin Advanced en Royal Canin Mobility. Dat laatste doen we sowieso niet. Hij staat op een in de basis veel betere brok en die vul ik dan liever aan met supplementen. Maar dan die Flexadin... Mijn indruk is mwah... En ik merk dat ik toch liever zelf in de hand hou wat ik in hem stop. Dus ik heb nu gekozen voor Puur Glucosamine extra, collageen van Organimal en een zalmolie (of algen, ik twijfel nog). En dat zou dan dus de Flexadin Advanced en de "speciale brok" van RC vervangen. Maar.. ik gaf net dus door aan de assistente dat ik afzie van de Flexadin (en waarom en wat ik dan wel ga doen) en zij schrok zich rot en was er oprecht van overtuigd dat dat een zeer slecht idee was. Volgens haar kan ik dat op die manier helemaal niet vervangen, want "dat werkt niet zo". Dus nu twijfel ik dus toch he... Is dit een megaslecht idee van mij? Ben ik te eigenwijs en is Flexadin Advanced een absolute must en verziek ik mijn takkie op deze manier? Ik hoor graag hoe jullie hierover denken..
honden page profiel het Moderatorteamhet Moderatorteam schreef in Vlooien in vakantiehuis!!!!
Topic opgeschoond en wordt gesloten. Bedankt voor de oplettendheid iedereen.
honden page profiel het Moderatorteamhet Moderatorteam schreef in bench training pup 5 maand
Dubbel topic, deze gaat op slot. 
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in aanschaf dwerg schnauzer 1 jaar
Lijkt me eigenlijk een ideale kans. Een hond van 1 jaar is nog hartstikke jong om nog vele jaren plezier van te hebben, hij is kinderen al gewend, komt uit een huiselijke omgeving, op deze leeftijd waarschijnlijk niet meer zo happerig, waarschijnlijk al zindelijk... Lijkt me top! Natuurlijk zal hij tijd nodig hebben om aan jullie te wennen, dus een kleine terugval in gedrag is mogelijk, maar ik zie eigenlijk geen nadelen als het hondje echt binnen met het gezin is opgegroeid.
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in Waarschuwing voor dodelijke Duitse kauwbotten; hond overlijdt aan mysterieus syndroom
" Dit is mijn Berner Sennen Bowie van 6 maanden overkomen. Hij heeft meerdere aanvallen gehad en in het Evidensia ziekenhuis kwamen we er achter dat het van de Barkoo botten komt. Hij heeft 2 dagen daar gelegen en met medicijnen is hij er bovenop gekomen. Het is echt vreselijk... Ik heb een groep aangemaakt op Facebook  " Rawhide botten gevaarlijk "  " Esther Wat heftig! Lijkt me doodeng. Wisten de dierenartsen wat het was, of moesten daar nog allemaal testen voor gedaan worden?
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in Waarschuwing voor dodelijke Duitse kauwbotten; hond overlijdt aan mysterieus syndroom
" Rawhide botten zijn van farmfood toch. Tenminste als,ik,rawhide google kom ik uit bij farmfood......dat is dus ook,een ander merk dan barkoo, dit geeft dus verwarring. Is het nu barkoo en farmfood botten?  " Ineke2 Rawhide is een algemene term voor van die botten van opgerolde huid. Die zijn er van heel veel merken. 
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in Hoe heet je hond?
Beer heet zo omdat mijn moeder dat heeft bedacht  Dat was de 'deal': wij weer een hond, zij bedacht de naam.....  Ik hou zelf niet zo van dat soort namen, oeps. De volgende hond gaat waarschijnlijk Scout heten. 
honden page profiel het Moderatorteamhet Moderatorteam schreef in Puppy blaft
Topic opgeschoond
honden page profiel het Moderatorteamhet Moderatorteam schreef in Waar vers vlees kopen.
Oud topic, deze gaat op slot.
honden page profiel het Moderatorteamhet Moderatorteam schreef in Hond in de tropen en zindelijheid
Topic opgeschoond 
honden page profiel het Moderatorteamhet Moderatorteam schreef in Nierfalen?
OMGANG OP HET FORUM HP stimuleert het respectvol reageren naar elkaar. Neem daarom ook gezamenlijk de verantwoording om de site leuk, leerzaam en gezellig te houden. In je emotie kun je soms iets te fel overkomen, een verkeerde aanname doen of te scherp oordelen. Dit kun je voorkomen door de tijd te nemen om je mening goed te forumleren en eerst je bericht nog eens goed door te lezen voordat je op de reageerknop drukt. Stel eerst eens een vraag voordat je meteen je oordeel geeft. Afbranden draagt niet bij aan een goed gesprek en jaagt mensen weg. Dat laatste willen we graag voorkomen omdat het doel is om zoveel mogelijk honden en baasjes te helpen. Wij zetten waar nodig een moderatormelding in om mensen hieraan te herinneren, maar stimuleren ook dat leden elkaar hier netjes op wijzen. Samen maken we de sfeer en de kwaliteit van het forum!
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in Op naar de 15!
Wat mooi, gefeliciteerd! 
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in Gekke minder schattige dingen
Ja, Beer is in huis best wel irritant. Maakt deuren open, trekt de kussens (niet van die 'sierkussens' maar die grote dingen waar je op/tegenaan zit) van de bank en gaat ze dan slopen, eet de kamerplant op, springt op tafel enz. Enz. Is dan eigenlijk niet te corrigeren, je moet naar hem toe om hem er fysiek bij weg te halen en datgene wat hij in zijn bek heeft weg te nemen. En dat gaat niet 1 keer zo, maar gerust 10 keer achter elkaar. Irritaaaaant.  Maar hij is schattig, dus het is hem vergeven.
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in gekke schattige dingen die eigenlijk normaal zijn
Hahaaaa ja ik denk dat heel vaak, als Beer iets gaat doen "wat lief dat hij denkt: dit ga ik doen". Ik vind het lief als hij spullen uit zijn speelgoedmand gooit omdat hij iets wil hebben wat onderop ligt. Of geluid maken met gapen. En dat hij met gapen zijn hoofd helemaal achterover doet. Of als hij zijn lange neus helemaal naar beneden moet doen (tegen zijn borst aan) om iets te zien wat op de grond ligt. Of als hij achter blaadjes aan gaat en ze plet met zijn voorpoot. En als hij voor me loopt en je die achterpootjes zo ziet dansen. En als hij iets eet en lekker smakt (mensen mogen dat niet). En als hij op z'n ruggetje rolt en dan met zijn pootjes over zijn snuit wrijft. En dat hij een rondje draait als ik eten pak, of als ik zeg dat ik eten ga pakken.  Tja, alles eigenlijk wel. Ik noem Beer altijd de belichaming van alles wat schattig is. Kan hem wel fijnknijpen. En hij ruikt zo lekker. Kan hij ook niks aan doen en het is gewoon zijn normale luchtje, maar het is zo.    Ohja: en als hij lol heeft tijdens een wandeling, dan gaat hij kruipen.    Ohja, nog een toevoeging: als hij vrolijk is, en dat is hij vaak, dan klopt hij met 2 voorpoten tegelijk op de grond. Heel lollig en lief.     
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in Kluifbotten
Grr dit bedoel ik dus met die te bruine kophuidplaten. Heel vervelend!
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in Kluifbotten
Grr dit bedoel ik dus met die te bruine kophuidplaten. Heel vervelend!
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in Kluifbotten
Kophuidrollen gaan hier erg lang mee! Kophuidplaten krijgt hij ook wel, maar ik bestel ze liever niet meer omdat ik vaak platen ontving die te hard gedroogd leken te zijn ofzo. Geen idee of dat kan, maar de platen waren dan bruin aan de buitenkant en de binnenkant. Daardoor kon mijn hond ze gemakkelijk kraken en opeten als een koekje. Ik let er juist op dat de platen aan de binnen- en buitenkant wit zijn zodat het een beetje zacht wordt als hij erop kauwt en er geen harde stukken af schieten. 
honden page profiel het Moderatorteamhet Moderatorteam schreef in Inzamelactie Onderzoeken en operatie
Aangezien het niet toegestaan is om op hp een inzamelingsactie te promoten gaat dit topic op slot.
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in Loslopen
Beer loopt nagenoeg nooit los. Hij heeft namelijk poep in zijn oren als het ergens te leuk is (en veel dingen zijn leuker dan ik ben). Hij loopt alleen los in een bepaald gebiedje in de polder, met links en rechts een hek en prikkeldraad. Dan durf ik hem wel los te laten, hij komt dan terug op het fluitje en er is verder niks daar. Een deel van het jaar staan er schapen, dus dan kan hij daar zeker niet los. Wel loopt hij vaak aan een 10 meter lijn een beetje te scharrelen. Ik kan me voorstellen dat dat voor veel eigenaren heel saai of zielig klinkt, maar het is gewoon niet de hond om gezellig los in het bos te lopen. Kan me voorstellen dat veel honden echt intens genieten van los rennen en dat ze dat echt nodig hebben, en ik 'mis' dat af en toe ook wel een beetje, dat gemak van een hond die over het algemeen normaal omgaat met andere honden en die je met een wat geruster hart los kan laten. 
honden page profiel het Moderatorteamhet Moderatorteam schreef in Onderzoek coachen met honden
Enquêtes zijn alleen toegestaan nadat daar toestemming voor verleend is.   Om die reden gaat dit topic nu op slot. Voor meer informatie, of het verkrijgen van toestemming kan je ons een berichtje sturen.
honden page profiel Kim, Roef, Casper+Kim, Roef, Casper+ schreef in Aanmelden raad van beheer
" Heleen weet perfect hoe dit moet. Even geduld dus nog.  " Ineke2 Blij dat ik aan de bel heb getrokken na 10 dagen. Er was iets fout gegaan blijkbaar. Dat wordt morgen rechtgetrokken. De pups moeten binnen 2 weken nl overgeschreven worden. Dat is vrijdag. Daarbij wil ik m zsm in de databank van de raad van beheer hebben. 
honden page profiel Kim, Roef, Casper+Kim, Roef, Casper+ schreef in Aanmelden raad van beheer
Heb de fokker bericht hierover. Heb ook geen mail gehad om de pup over te schrijven op naam dus zal wel ergens iets fout zijn gegaan.
honden page profiel Kim, Roef, Casper+Kim, Roef, Casper+ schreef in Aanmelden raad van beheer
Heb de fokker bericht hierover. Heb ook geen mail gehad om de pup over te schrijven op naam dus zal wel ergens iets fout zijn gegaan.
 

Vrienden van Renske

honden foto van Margje & Bikohonden foto van Kim, Roef, Casper+honden foto van judithhonden foto van Xtinehonden foto van caro en de teckelshonden foto van het Moderatorteamhonden foto van .honden foto van Marleen , Blacky & Justyhonden foto van s@nt@honden foto van Linda honden foto van carlahonden foto van Mariannehonden foto van Gerdine van der Lindenhonden foto van nora jazzy en poppyhonden foto van Sam,Saltarin,Muis,Zara,Terra+en Paco honden foto van Simone & Maxhonden foto van Angie, Jolie †, Sooki en Pipa Skyehonden foto van Liesbeth, Diva &Jaimyhonden foto van Jenneke88honden foto van Roméehonden foto van corrie koopmanhonden foto van Boots , Ado( R.I.P.)  Lady en Tukkerhonden foto van Esther & Doortje honden foto van Wolverinehonden foto van Noonhonden foto van S&F.honden foto van Sjakie & Baasje Natasjahonden foto van Kaatjekoekhonden foto van Reyna & Ed en onze herders Kyra & Laikahonden foto van Claudia & Tankhonden foto van Kobus & Cashonden foto van Lotte&Guus de Golden*honden foto van Loes & Kaya honden foto van Nikki, vrouwtje van Baco & Danihonden foto van Monique & de zwart-witjeshonden foto van *Chica*honden foto van Sigrid, Sandy, Diva & Nalahonden foto van Irene Emma. honden foto van nancy, woopy en faithhonden foto van Annet & Samhonden foto van Jeroen & Lolahonden foto van silke & woody honden foto van Samantha, Micah,Timmy&Timohonden foto van anais ~ filou&kajouhonden foto van Sem • Dusty †, Doortje, Jiphonden foto van Miora,pebbles en quizhonden foto van Diablo & Mayahonden foto van Marjo en Kibahonden foto van Jenny&Bonnyhonden foto van De mannenhonden foto van Chaverahonden foto van Dewi & de doodleshonden foto van <3 Ayla&Jara <3 honden foto van Joni, Kenshi en Kodi.honden foto van Sachahonden foto van Pepijn & Otishonden foto van  karin en yuki en namihonden foto van Nantastic!© Casa di Coontastic honden foto van Eline & Vinohonden foto van chrishonden foto van Esther&Tibbe honden foto van Sabine Kleinjans en Vegashonden foto van Hannah & Bink† en Beertjehonden foto van .honden foto van Angelahonden foto van Lise met Ruby, Naïn & Qalvinhonden foto van Bohonden foto van Sylvia Groothonden foto van ik en renskehonden foto van Inge en Jessy & Bintihonden foto van Julie & Yucca <3honden foto van Wendyhonden foto van sneeuwwitje en de dwerghonden foto van Carla & Machohonden foto van Greetje & Odiehonden foto van danique floris wybehonden foto van Nicolehonden foto van T&dogshonden foto van Madelon&Baloehonden foto van iris en  muffinhonden foto van Lo&Sohonden foto van Emhonden foto van C.honden foto van Carine en haar meisjeshonden foto van r&shonden foto van Ilonahonden foto van Annelies & Buddyhonden foto van Lizzy (Boerenfox) honden foto van -honden foto van Mayrahonden foto van sinsy en Dexhonden foto van kirstenhonden foto van ~honden foto van Huskylovehonden foto van Valerie <3 Mila <3 Maxhonden foto van Nanahonden foto van Des & Finn & Titahonden foto van Lizzyhonden foto van Maikelhonden foto van Shizzle, baasje van Shiloh, Toby & Sabeauhonden foto van Lisettehonden foto van yttakhonden foto van Lyllionia honden foto van D.J. Jansenhonden foto van jokehonden foto van Vrouwtje van 2 hondenhonden foto van De bendehonden foto van Laura & Okkiehonden foto van anja baasje van rambo  simba †honden foto van J&Jhonden foto van Naomi, Mis je Joyhonden foto van Lisa; Bobbie, Bentley & Lilly

De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan
^