te warm om te eten?

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel PaulinaPaulina

honden foto van Paulina

hmm, is het goed dat een hond bv de hele dag niets eet en pas 's nachts eet?


want axa wilt overdag helemaal niets eten!
alleen 's nachts een ze haar voerbakje leeg..

is dat wel helemaal gezond?

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "te warm om te eten?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel 3 doggies

Hoi Paulina

Door de warmte kunnen de honden wel eens geen trek hebben en laten ze hun eten staan,kan helemaal geen kwaad hoor.Zolang ze maar genoeg vocht binnen krijgt.

En als ze het snachts op eet is niet zo erg hoor. dan is de temperatuur wat lager misschien en krijgt ze toch wel trek en eet het dan op.

Kan niet zo veel kwaad hoor. net als dat mensen met dit weer geen honger hebben, hebben de honden dat ook niet, die van mij laten het ook staan en eten het savonds laat pas op.

Dus ik geef ze nu steeds wat later eten.

Liefs natascha

honden page profiel PaulinaPaulina

honden foto van Paulina

bedankt natascha!! :-D

honden page profiel 3 doggies

Ik ervaar dat hier ook hoor, als ik ze nu brokken geef, zullen weininge gaan eten.
Als ik vanavond na bed ga, gaat bijv Guide wel eten, iig gisteravond nog wel ;-)
Als ze idd maar genoeg vocht binnen krijgt, en als ze savonds eet, is er volgens mij weining aan de hand ;-)

honden page profiel Rhianne + Falkor & JoyRhianne + Falkor & Joy 3 doggies

honden foto van Rhianne + Falkor & Joy

Falkor doet dat hier ook. Vorig jaar at hij zo slecht en wijons maar druk maken. Nu weten wij al dat zodra het warmer wordt hij dusminder eet. Maar hij krijgt lekker gezonde hondenijsjes, dus hij krijgt wel goede stofjes binnen.

Ik laat Falkor zijn eten ook 'snachts staan.

Liefs,

honden page profiel jojo 3 doggies

honden foto van jo

Hier eten ze momenteel ook s avonds overdag hebben ze geheel geen trek dus draai het nu om naar de avond.
En met dit weer eten wij toch ook minder ;-)

Groetjes Jo

honden page profiel PaulinaPaulina

honden foto van Paulina

Gisteren en dezenacht heeft axa niets gegeten :'(

das toch niet normaal meer :s

honden page profiel MexxMexx 3 doggies

honden foto van Mexx

Jawel hoor. Mexx heeft hier laatst 3 dagen niks gehad. Zelfs een lekker kipkarkasje ging er niet in.
Nu eet hij weer normeel, gisteravond lekker geit en hert en vanmorgen stond hij weer voor de schuur voor de volgende portie :-D

Honden kunnen net als mensen gewoon even geen zin hebben in eten met dit weer.

honden page profiel Haike & AchaHaike & Acha 3 doggies

honden foto van Haike & Acha

hey

bij acha is het ook zo, enkel s'avonds eet ze. Gisteren heeft ze niets gegeten, ach wij eten toch ook minder in die hitte?

honden page profiel Yvonne en cyraYvonne en cyra 3 doggies

honden foto van Yvonne en cyra

Cyra heeft hier gister ook niks op nu ook nog iet in het weekend krijgt ze altijd een bruine boterham met kaas en weet zeker dat deze wel op gaat zelf de kluifjes laat ze liggen,als ze maar drinkt dan is het goed!!!

honden page profiel PaulinaPaulina

honden foto van Paulina

ok bedankt :-)

honden page profiel mischa, esha & fitziemischa, esha & fitzie 3 doggies

honden foto van mischa, esha & fitzie

In Onze Hond staat daar op het moment een stukje over, minder trek hebben in het normale voedsel bij dit weer.
Zij vergelijken het met ons mensen; wij hebben ook geen zin in een vette hap nu.
Zij geven als tips:
-Minder/geen tussendoortjes
-Deel van de normalemaaltijd vervangen door licht verteerbaar voedsel als gekookte kip of een beetje rijst.

Groetjes, Mischa

honden page profiel Marie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tjeMarie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tje 3 doggies

honden foto van Marie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tje

Tibo heeft gelukkig nergens last van, die blijft zijn eten naar binnen spelen alsof er geen warmte te bespeuren valt.

Gelukkig maar, want anders ben ik al direct zo ongerust, maar moest hij bij dit warme weer toch eens wat minder eten weet ik nu dankzij jullie dat ik me nergens zorgen over dien te maken.

Liefs,
Marie-rose

honden page profiel daphnedaphne 3 doggies

honden foto van daphne

mijn hond wilde ook niet eten met de warmte, maar na een duik in het water waar ze lekker kon afkoelen, rende ze daarna naar haar bak met eten!

Groetjes Daphne

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "te warm om te eten?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
^