De onderwerp zegt het namenlijk zelf
Omdat ik zie dat de meeste wandelingen die hier georganiseerd staan doorgaan in Nederland, zou ik het wel eens leuk vinden om dat bij mij in de buurt ook eens te doen...
Mensen die geïnteresseerd zijn?
Laat maar iets weten dan
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Zijn er ook mensen uit België, in de buurt van Brugge die zin hebben om eens samen te wandelen?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Oeps, ben niet uit de buurt van Brugge. maar 't is een leuk initiatief! Succes ermee!
Hoi Celine,
Als ik terug een hondje heb, spreek ik graag eens af.
Nu vind ik het een beetje te pijnlijk.
Wel een leuk idee!
Veel succes met je wandeling, Floortje.
Zodra Brando en ik weer eens naar Brugge gaan neem ik contact met je op!
Voor een rondje over de vesten zijn we wel te porren.
In de Griffonclub staat een topic over Brando's eerste vakantie.... in Brugge!
http://www.hondenpage.com/club/forumtopic/90/90409.php
okeetjes! Ben heel blij nu en Kenai ook
Ik zal je link straks eens bekijken
groetjes Céline en Kenai
ik woon niet in brugge maar wel in belgie
heb alleen weinig tijd om zoiets te doen
dus ik kan denk ik niet mee wandelen (ik woon in s'-gravenwezel)provincie antwerpen
Ik woon in Gent en wil best wel een keer wandelen!
Ben de komende tijd wel niet veel beschikbaar (ben student en heb examens).
Misschien daarna een keer?
woon ook in België maar heb nog geen hond en Brugge is ook wel wat ver, woon tegen Sint-Niklaas
woon wel in België
in Bocholt nl, ligt langs Bree (Kim Clijsters), Limburg dus
zou zeker eens een wandeling willen doen
helaas is Brugge te ver voor mij
Luca en ik zijn altijd te vinden voor een wandeling!
Wel liefst maar met 1, max 2 honden tegelijk. Luca regeert onzeker op andere honden en begint dan te blaffen. Na een paar minuten is dit over. Hij neemt uit onzekerheid een hoge, dominante houding aan. Hij is dus niet agressief ofzo hoor, hij weet het gewoon zelf niet goed wat hij ermee moet. We trainen hier heel vaak op en wandelen met andere honden is daarvoor heel erg goed. Hij kan de andere hond dan leren negeren.
Ik woon in Zele (tussen antwerpen en gent) wil best een klein uurtje rijden om te gaan wandelen. Wie zin heeft en een beetje een stabiele hond , laat maar weten.
Als ik een eind rij om te wandelen, dan doe ik wel graag een fikse wandeling van ca. 2 uur.
ik woon in belgie, antwerpen, en wil zeker een keer gaan wandelen. Misschien in maart, dan kunnen we naar de zee. dan is het weer mooi weer maar mogen de honden nog los op strand.
Ik woon tussen Gent en Brugge en ben eind januari een week thuis. Als je wil/kan geef je maar een gil.
In Gent zelf zijn alleen wat parken, voor zover ik weet ( woon eigenlijk in Merelbeke).
Als je de bus naar Merelbeke pakt kun je heel mooi door allerlei velden lopen. Dan kun je zeker wel een uur of 2-3 lopen.
Gentbos is ook leuk (ook bereikbaar met de bus), maar wel wat klein.
Verder wil ik naar de zee ook wel weer mee!
Hey Meente,
Als je zin hebt om met mijn blafferd eens op pad te gaan kom ik graag naar Merelbeke of ergens in jouw buurt.
Voor het profiel van mijn hond, zie hierboven
Grts
Lien
:(
Ik woon in Houthalen-Helchteren in Limburg, wat jammer dat het zo ver is..
&& weet iemand goeie plaatsen om te wandelen met de hond hier ergens rond Houthalen-Hasselt-Genk-ZOnhoven??
mvg
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Zijn er ook mensen uit België, in de buurt van Brugge die zin hebben om eens samen te wandelen?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?