hallo,
ik ben een bezoekster van deze site en had een vraagje,
mijn sheltie van 4.5 jaar, die ik 1 maand heb
(bij mensen gekocht die niet meer voor haar konden zorgen)
na haar maaltijd eender de welke s' morgens, s'middags of s'avonds
krijgt ze zoals een baby een boertje en dat heeft nogal een geluidje,
al mijn andere honden hebben dat nooit gedaan, is dit normaal?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "boertjes na t'eten" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
voor mij niet vreemd ik heb ook een reu gehad en als hij gegeten dan kwam hij altijd"bedanken"en een boertje.
De honden die ik nu heb doen het trouwens niet.
Het verschil met mijn oude reu die kreeg helaas nog brokken, wist niet beter. Maar mijn honden nu krijgen versvlees dus misschien heeft het daar aan gelegen verder heb ik er geen verklaring voor
Maak je niet dik... Ieder hond zo zijn eigenaardigheden.
Schrokt je hond ? Want boeren kan ook zijn omdat je te veel ademt met eten... Dat doe ook trouwens met eten en boer ook meer dan de rest van de familie.... ( schaam me soms dood maar daarna komt altijd het woordje pardon eruit hoor )
Mijne doet het soms ook als die druk bezig is geweest met eten, bijvoorbeeld een lamsrib. Dan is die zo gefocust geweest en komt er even een boertje uit haha.
Als Romeo gegeten heeft, komt hij me ook bedanken en ter onsteuning laat hij meestal
een boer.
Weet ik dat het gesmaakt heeft.
ja ook hier...
lola komt mij meestal ook met een boertje bedanken en knuffelen na het eten
Mijn Deva doet ook altijd na het een een boertje
In sommige culturen is het bij mensen heel normaal dat je boert na het eten, hoe harder de boer hoe lekkerder het eten was... Ik denk dus dat Deva erg geniet van haar eten hahaha!
Nou hier is het geen boertje hoor, Tibbe kan er wat van! haaha
Toen ik het de eerst keer hoorde, lachte ik me rot. Zo'n klein hondje en dan z'n geluid.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "boertjes na t'eten" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?