Ik was net met mijn zoon Koda aan het uitlaten en we zatten eens na te denken als we Koda los zouden laten in de dierenwinkel en hij mocht zelf iets uitzoeken wat zou hij dan pakken.
Wij waren er snel uit Koda is een lekkerbek dus die zou een heerlijk botje uitzoeken.
Wat zou jouw hond pakken een speeltje een botje iets anders?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "wat zou jouw hond uitzoeken?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Ik denk dat Pony helemaal niks pakt..haha..die is zo braaf en zit nergens aan..
Zus gaat voor eten!
Jaaa, Taika zou ook voor een lekker bot gaan! Alles wat te eten én te slopen is, dat is iets voor Taika
haha als ik Cash loslaat pakt hij alles wat hij kan eten en dan zo veel en zo groot mogelijk..
Bij elvis heb ik geen idee.. die zou denk ik wat verdwaasd rondlopen en ergens in een lekker mandje gaan liggen..
Koda pakt nu ook niks hoor(daar hadden we het ook over dat hij nu eigelijk nergens aan zit) is hij inderdaad te braaf voor maar als je je hond zou aanmoedigen wat kiest hij/zij dan.
Terra : het grootste bot dat ze kan vinden. Niks geen teckelformaat botjes, daar houdt ze niet van, het liefst vanal heeft ze botten die voor een deense dog bedoeld zijn
Paco : een pluche knuffel en een balletje.
Pony is echt een slome muts wat dat aangaat. Ik zou dan verschillende dingen moeten pakken en moeten aanbieden aan Pony, misschien pakt ze dan wat. Toch denk ik niet dat ze het doet..haha..
Met onze vorige hond, Perro, is zoiets trouwens een keer gebeurd.
We waren op een avondmarkt, Perro was net een jaar. Daar stond ook een kraam met allemaal spullen voor honden. We gaan daar gewoon voorbij en ik denk na een tijdje : maar wat hoor ik hier toch piepen?
Ja hoor, meneer had een plastic tutter met een piepertje er in gestolen zonder dat ik het zag en droeg het de hele tijd fier mee...
Lotje ongetwijfeld een balletje!
Morris denk ik een stinkende bot
Of zouden ze beide toch voor een levend konijn of muis of rat of zelfs vogeltje gaan
Hahaha, wat 'n super grappig onderwerp.
Hier ook voor het eten... We lopen wel eens een dierenwinkel binnen. Raaf wordt helemaal enthousiast van al die lekkere geuren. Denk dan ook dat hij zijn neus volgt en dat pakt wat het sterkst ruikt en makkelijkste te pakken is.
ALS hij de kans krijgt. Want nu moet hij braaf wachten tot zijn vrouwtje klaar is en gaan we weer weg. Wel met heel veel dikke knuffels als hij het goed doet. Zowel in de dierenwinkel als buiten op de stoep.
Silver zal niks pakken, maar gewoon aan elke botjes een lik of twee, drie geven. Als er geen plastic om zit natuurlijk.
Alle balletjes en piep dingen laat hij liggen.
Joep zou eerst overal gaan plassen en daarna zou hij alleen blijven ruiken. hooguit ergens in gaan liggen maar pakken doet hij niks. Ik heb hem weleens los laten lopen en toen heb ik hem heel goed in de gaten gehouden en hij bleef alleen ruiken. Toen heeft hij overigens niet geplast maar daar ben ik altijd bang voor omdat andere honden daar ook wel eens plassen per ongeluk.
Hmm dat is een moeilijke ik denk dat fleur ook een bot pakt dan als ik het zou zeggen.
Zo'n lekker stink bot hihi.
Ik denk dat Kobus van alles zou pakken. Doet ie hier ook weleens, als ie niet kan kiezen tussen z'n speeltjes en botjes. Dan pakt ie het ene, ziet ie onderweg iets anders liggen dan laat ie het los, pakt dat en zo gaat dat de hele tijd door. Denk dat ie dat in de dierenwinkel ook zou doen En dan natuurlijk nog proberen om zo veel mogelijk tegelijk in zijn bekkie te pakken (wat nooit lukt). Ja, het is een hebbertje hoor!
Yuna neigt altijd naar de botten en oren die veel te hard en te groot zijn voor haar, ze is een echte snoepkont.
Speelgoed komt op de 2e plaats.
Misschien zal hij uiteindelijk nog een reserve knuffel pakken. Die ene waarvan we er al drie hebben gehad!
Met Pajtas mijn eerste kuvaszreu was ik op de tentoonstelling en gingen we ook kijken voor een nieuw speeltje. Pajtas was een reu met een schofthoogte van 76 cm. Een grote jongen dus. De stand eigenaar bood hem van alles aan wat geschikt was voor zijn formaat. Pajtas liep naar de afdeling voor katten en nam heel voorzichtig een piepklein grijs muisje in zijn bek van konijnenbont.
Dit muisje heb ik nog steeds. Op tentoonstellingen waar je je hond niet tussendoor mocht belonen , maar hij aandachtig moest zijn liet ik altijd heel subtiel de staart van het muisje uit mijn broekzak hangen. Pajtas had dan alleen maar aandacht voor mij. Achteraf kreeg hij het muisje dan, en dit vondt hij dan helemaal het einde.
Nu vindt Ixy dit muisje het einde! Wordt alleen gebruikt om te trainen~! Dus ik denk dat Ixy zich iets piepskleins uit zou zoeken, waar ze lekker mee in de bek kan dragen!
Heb geen idee wat Boomer zou doen.
Denk overal aan snuffelen en van de schrik van de geuren niet weten wat hij zou moeten pakken.
Als hij al iets zou pakken zou het volgens mij iets zijn wat totaal niet voor honden bedoeld is.
Amber geen idee omdat we haar daar te kort voor hebben maar ik denk dat ze alle botjes en snoepjes zou gaan opeten en proberen mee te nemen. Voor eten doet ze namelijk alles.
Roxy waarschijnlijk het eerste wat op haar pad komt, die is niet zo kieskeurig
Pebbles zou naar de knaagdieren gaan kijken, dan de winkel doorrennen, een speeltje met piep nemen en lekker mee spelen, om dan plots te beseffen dat er heerlijke varkensoren liggen!!
stavros zou 'n zak brokken openscheuren en zich daar heerlijk tegoed aan doen, en dan 'n speeltje zoeken watie niet meer loslaat. Liefst iets van knuffel ofzo
Denk dat als ik met alle honden ga, de teckels voor eten (lekkere kluifjes) gaan en de tollers voor speelgoed.
Junior neemt waarschijnlijk mee wat het meeste stinkt, want die gaat altijd meteen zijn neus achterna..
Tara: zou een balletje pakken, eventueel nog een kauwstaaf.
Tender: flossie of een kauwstaaf
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "wat zou jouw hond uitzoeken?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?