Wie heeft er ervaring met Kenner brokken?

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel IrisIris

honden foto van Iris

Even een vraag aan jullie, wie heeft er ervaring met Kenner brokken?
Ik was vandaag bij de boerenbondwinkel, en heb wat informatie over dit merk voer gehad.
Ik wilde eigenlijk eens proberen hoe onze hond hierop reageert.

Ik voer Bento kronen, maar ik betaalde onlangs meer dan 56 euro voor een zak met 15 kilo brokken.
Zo duur zijn deze brokken geworden, en de Kenner brokken zijn 29 euro voor 15 kilo.

Toch het proberen waard dacht ik zo.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Wie heeft er ervaring met Kenner brokken?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Jacko1Jacko1

honden foto van Jacko1

Ooit heb ik kenner gevoerd (was zo lekker goedkoop!) Na een lekkage van de wasmachine was de zak brokken doornat geworden. Bleek de uitelkaar gevallen brokken een groot deel kippenveren te bevatten!!!
Dus nooit meer gekocht.

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

oef, nare gedachten zeg.

ik betaal ook een hoop voor voer, maar ik ben een westerling en hier komen wonen in het noorden, hier k an je voor alles afdingen, gewoon goed voer kopen en afdingen , zeker tien procent korting bedingen, doen ze echt waar. zeker als je zelf nog gaat halen ook.

ik heb een dierenwinkel vlakbij me in de buurt, krijg tien procent korting en wordt nog netjes binnen gebracht ook, probeer maar.

vaak kan je goedkoop voer krijgen op de markt, ook topmerken, geen winkel komt er aan te pas, scheelt vaak tien euro op een zak.

mijn ervaring.
en weet je wat er met voeding is ? honderden merken, bekende en onbekende, gewoon even selectief kijken wat er op het pak staat, en kijk of je hond het er goed op doet, lekker actief, goeie vacht, glanzende haren, geen abnormale rui, en ook nog belangrijk, dat ze het lekker vinden, is dt zo ? houden zo.

willemijn.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Wie heeft er ervaring met Kenner brokken?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
^