Roedel niet compleet, hond s' nachts onrustig.

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel S&F.S&F. 3 doggies

honden foto van S&F.

Haha handig zo'n spinnenvanger!

Even over het terug naar beneden. Flex heeft ook een tijdje bij mij geslapen maar accepteerde het wel weer terug te gaan toen de situatie veranderde.

Wie weet is het wel heel gemakkelijk. Het gezinslid is terug dus alles is weer gewoon en haar rust keert weer terug. :-)

Sterkte trouwens!

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Roedel niet compleet, hond s' nachts onrustig." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel ChaveraChavera

honden foto van Chavera

De laatste paar nachten gaan erg goed. Ze ligt eerst een tijdje bij mij (bed is 1.80 breed), maar wil het liefst in me kruipen O-) .
Vaak springt ze op een gegeven moment ineens van het bed af (alsof ze wordt gestoken door iets) en gaat ze in haar mand liggen of op de vloer en keert de rust al weer snel terug.

Mijn wekker hoef ik niet meer te zetten, madam maakt me wakker rond een uurtje of kwart over vijf door een lekkere natte lap over je gezicht te halen, zo van baas, het is uitlaattijd. Wordt ik niet wakker, dan heeft ze de nare gewoonte om gewoon al blaffend bovenop me te springen. Wordt ik daar wakker van, dan krijg ik de grootste kus die een hond kan geven ;-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Roedel niet compleet, hond s' nachts onrustig." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 2 van 2 12
Volgende forumvraag: Diarree en dikke buik
^