Het leek mij wel leuk om zo af en toe een update neer te zetten over Sophie. Daarom maar een nieuwe topic gestart die dan alleen over Sophietje gaat.(zie overigens deze topic: http://www.hondenpage.com/hondenforum/87055/nog-2-dagen......komt-er-een-match?-%28met-foto%27s!%29.php)
Vannacht is het goed gegaan. Bouke (mijn man) heeft weinig geslapen omdat hij er toch mee in zijn maag zat, hoe het zou gaan in de nacht.Ik heb ook slecht geslapen maar niet omdat ik mij zorgen maakte, maar meer omdat ik toch gisteren een hele dag in de weer geweest ben, en daar kan mijn lichaam niet zo goed tegen, zeg maar slecht. (ik heb reuma met allerlei andere ongemakken) Maar het was voor een goed doel.
Vanmorgen opgestaan samen met Bouke. Bouke was eerder beneden dan ik en was de deur al uit met DJ. Toen hij terug kwam hoorde ik dat ze lekker in de kussens had gelegen op de 2 zits bank en DJ lag op de 3 zitter. Ze liep achter hem aan naar de poort, maar zodra hij zich omdraaide was ze weer 2 meter van hem vandaan. Dat doet ze bij mij ook, dus wandelen zit er nog niet in.
Ze had een plasje gedaan op het kleed, dat kon natuurlijk niet uitblijven omdat de achterdeur 's nachts dicht gaat en het katteluik gaan we pas uitproberen als ze helemaal aan ons gewend is.
Toen Bouke ging eten kwamen DJ en Eikeltje er natuurlijk bij, dat is het ritueel elke morgen. En toen gebeurde het: Sophietje nam een stukje kaas aan van Bouke! Ook had ik naast mij op de bank een stukje kaas liggen en dat heeft ze gepakt. Van mij neemt ze nog niets aan, hoe verwonderlijk is dat.
Dat ging zo goed en Bouke pakte een brokje eten van haar zelf. Ook dat pakte ze aan, totdat................ja totdat DJ vond dat het genoeg was. En toen gebeurde ook het onverwachte...........Bouke gaf DJ op zijn kop en corrigeerde hem. Dat is nog nooit gebeurd want die 2 pakken elkaar altijd in. (als je begrijpt wat ik bedoel.) DJ onder de indruk en Bouke echt boos.
Op het moment van schrijven zit ze onder de tafel, maar loopt wel achter mij aan als ik of naar buiten ga of koffie pak. DJ weet zich nu even geen raad meer, en denkt misschien wel: is het geen tijd voor Sophie om weer naar huis te gaan? (je ziet het hem bijna denken)
Ze is nieuwsgierig zat hoor, dus dat is het hem niet. Maar ze moet nog het vertrouwen krijgen dat wij haar niets doen en dat ze hier liefdevol is opgenomen. Als ik haar maar even aan haar riempje kon pakken zodat ik de lijn er aan kon doen, en dan even lekker het grasveld op kon gaan met haar. Nu lokken met een brokje of lekkers, gaat nog niet helemaal. Ze blijft namelijk een eindje bij me vandaan.
Toch geloof ik niet dat het heel lang gaat duren. Bij de oppasmoeder waar ik haar opgehaald heb, daar dartelde ze er lustig op los en mocht de oppasmoeder haar oppakken en aaien en alles met haar doen. En dat heeft ze bij mij en mijn man nog lang niet natuurlijk. Geduld dus, veel geduld!!
Wie tips heeft, mag ze altijd geven hoor!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Update topic over Sophietje" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Mooi verhaal! Leuk geschreven ook! Geen tips, wel de beste wensen met de roedel! Komt van helemaal goed.
Spannend hoor, zoals ik het lees. Ik denk dat je vooral moet afwachten, in kleine stapjes doen, zeker voor Sophie. Verder heb ik geen tips, maar ik wens je wel heel veel succes en ook heel veel plezier !
Wat fijn! In het begin is het voor allemaal eventjes wennen natuurlijk. Maar heb er volle vertrouwen in dat het goed komt allemaal!
Ten eerste van harte gefeliciteerd met Sophietje !! Super dat ze bij jullie een thuis gevonden heeft.
Je zal zien dat het iedere dag wat beter gaat, het heeft tijd nodig om vertrouwen te krijgen in jullie, maar zo te lezen zijn jullie op de goede weg !
Gefeliciteerd met sophietje
en dat wandelen komt vanzelf, laat har eerst maar ff tot rust komen en vertrouwens krijgen in jullie
gefeliciteerd met sofietje.ik vind het zoooo een leuke naam het komt wel goed.
grt noor en een pootje van jazzy en poppy
toch sofietje geworden! wat leuk!
en mijn tip: heb geduld. (ik weet het heel moeilijk)
en echt super!
Gefeliciteerd Angela en Bouke, met Sophie
Het vertrouwen moet even groeien bij Sophie, maar komt zeker goed.
DJ en Sophie zijn over een tijdje de dikste maatjes
Leuk dat je een apart topic hebt geopend, dat we kunnen volgen hoe het allemaal gaat ,
Ik zal hem zeker blijven volgen.
Groetjes Chicka
Ik vind het een geweldige naam,Sophie dus ik heb een typefout gemaakt in het bericht hierboven! Ik kan het niet meer veranderen (jammer toch dat je alleen maar je eerste bericht kan veranderen, dat zou eens veranderd moeten worden!)
Gelijk de foto's maar:
">
">
">
">
">
Wat leuk om te lezen zeg!
Het gaat dus al steeds beter
Op naar een 100% vertrouwensband! Maar dat komt wel goed volgens mij
Weliswaar met heel veel geduld, haha
Veel geluk met haar!
Gefeliciteerd!
Top dat ze nu een thuis heeft!
Ze krijgt het super bij jullie alleen weet ze het nog niet
Maar dat komt vanzelf goed!
Heel veel plezier met Sophie!
Na het eten gisterenavond heeft ze wat toetje van mijn vinger afgelikt!
Nadat DJ is uitgelaten de laatste ronde van de dag, krijgt hij eten. Nu loopt Sophie nog niet mee, op de een of andere manier wil ze wel, want ze loopt mee naar de poort van de tuin. Maar dan is het eng.
Goed, eten in het bakkie van DJ en in het bakkie van Sophie. Ze weet het drinken te vinden en daarnaast staat het eten, maar dat wil dus niet.
Nu drinken wij thee daarna met een koekje. DJ krijgt dan altijd een halfje biscuit en Sophie heeft dat al in de gaten, dus die staat er ook al bij. Bouke dacht, hé, Sophie geef ik dan haar brokjes, de rest (DJ en Eikeltje) een half koekje.
Zo gezegd, zo gedaan. Ze neemt de brokjes uit de hand van Bouke en dus heeft ze haar eerste eten op.
Hoe het vanmorgen is gegaan weet ik niet, want ik was wel om half 6 op en heb de achterdeur open gedaan zodat ze de tuin in kon om te gaan plassen. Ik ben gelijk weer naar bed gegaan. Bouke stond om 6 uur op denk ik, en is gaan vissen, dus ik hoor straks hoe en wat. Geen idee dus ze toch wat in de kamer had gedaan in de nacht, want daar had ik niet naar gekeken.
DJ begint er aan te wennen dat Sophie blijft. Sophie begint aan DJ te ruiken (wat DJ nooit heeft goed gevonden van andere honden!) en ook Eikeltje moet een ruikbeurt ondergaan. Die doet helemaal niets, alsof Sophie er altijd al was.
Maar..........ik zou zo graag willen dat we haar even aan de halsband die ze dus nog steeds om heeft, konden pakken en haar meenemen naar het grote grasveld hier aan de overkant. Dat ze even lekker kan rennen aan de riem van 5 meter. Ze is nog wat angstig tegenover mij en ik denk dat Bouke het als eerste voor elkaar gaat krijgen.
Wat slim van jou, die gekopieerde smiley's! Er zijn er hier ook echt te weinig inzetbaar, vind ik, da's echt jammer, want je kan je woorden een stuk duidelijker maken met een goede smiley. (En een hoop misverstanden voorkomen ook ...)
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Update topic over Sophietje" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?