We gaan een nieuw huisje bouwen, en binnen 2 jaar zal dat huisje er staan. Maar we denken nu een waakhond te kopen omdat we met pesterijen zitten van mijn echte vader( bubbelbad kapot gemaakt,poort kapot). dus we willen een goede waker, mijn stiefvader heeft al heel zijn leven waakhonden gehad. we hadden zelf aan een Cane Corso gedacht. We hebben ook 2 poezen(1tje van 8jaar en 1tje van 10 maanden).
Dus mijn vraag is eigelijk: wanneer zouden we het beste de puppy kopen? nu dat hij volwassen is tegen dat we in het nieuwe huis kunnen, of als we in het nieuwe huis gaan wonen?
Is het ras goed gekozen? we willen graag een eng uitziende hond die goed waakt, maar ook een lieve hond is voor het hele gezin(Mama,papa,zoon(15jaar),dochter(12jaar)en de 2 poezen).
oke, dit was het, groetjes van Jelle
(ps:mail naar mijn emailadress([email protected])
Danku hartelijk
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "wanneer zouden we hem aanschaffen?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Je kunt toch altijd een pup nemen.
En ik zou er ook een wel goed hek plaatsen.
De hond die je wilt nemen vind ik erg mooi.
ik ben het met gerdine eens
wie weet wat je vader de hond aandoet (ik zeg ook maar wat ik weet niet hoe de situatie is)
Mijn schoonouders hebben een pitbullachtige kruising die er erg stoer en eng uitziet, om nog maar niet over haar blaf te spreken. Maar elke onbekende wordt met een zeer vrolijke kwispelstaart begroet... Niet zo'n geweldige waakhond dus.
Koop liever een goed alarmsysteem of contacteer, zoals eerder genoemd, inderdaad de politie. Een hond kan je niet zomaar gebruiken om hele dagen alleen in de tuin te laten en je er voor de rest niets van aantrekken en maar veronderstellen dat je volledig veilig bent.
Als je vader in staat is om spullen van je stuk te doen, waarom zou hij je hond dan geen pijn kunnen doen? Honden zijn zo gemakkelijk omkoopbaar met een mals stukje vlees...
nemen jullie alleen daarom een hond?
idd
een goed alarm systeem is beter
die heeft geen pijn als er iets gebeurt een hond wel
De cane corso KAN een goede waker zijn.
Echter heb je er ook bij die het hele huis leeg laten stelen als ze maar een aai krijgen
Ik snap wel dat je een hond wil die waakt, je voelt je zowiezo veiliger.
Je moet voor een cane corso erg sterk in je schoenen staan en veel met ze willen doen.
Zo niet krijg je een hond die allerlei rare gewoontes gaat ontwikkelen en dan is het niet prettig een hond van 50/60 kilo in huis.
Het zijn geen buiten honden en houden van gezelschap.
Ze zijn meestal erg baas gericht, zelfstandig, minder familiegericht en hechten zich het meest aan de gene die hem/haar het meeste stuurt/leert etc.
Je moet ook echt wel een baas zijn want zonder regels gaat het helemaal fout en steekt hij zijn middelvinger naar je op.
Ik persoonlijk vind de cane corso er totaal niet eng uitzien maargoed dat komt waarschijnlijk om dat ik ze gewent ben.
Ik denk dat als je een goede waker en goede familiehond wil je beter voor een boerboel kan gaan.
Echter moet je bij dat ras rekening houden dat reuen vaak niet meer samen met andere honden kunnen.
Uitzonderingen daar gelaten natuurlijk.
Ik snap je punt, miss een rotweiler?? Hebben wel een erg goede opvoeding nodig, dan is het een geweldige hond!
Maar zou je jezelf niet schuldig voelen als de hond iets oploopt???
Is je vader bang voor honden??
Hoop dat je er uitkomt!
Mensen er wordt toch niet gezegd dat de hond in de aanval moet gaan.
Er wordt een waakhond gevraagd.
Dat kan ook inhouden dat de hond alleen een persoon moet afschrikken door zijn blaf, groote en uiterlijk.
En geloof mij dat bepaalde honden echt wel angst aanjagen bij mensen.
Meerendeel van de mensen stapt niet zomaar ergens naar binnen als ze een waakhond zoals een boerboel, cane corso, rottweiler, pittbull etc zien en je de hond niet kent.
En logisch ook als de hond je wel pakt heb je een probleem, veel van deze honden laat namelijk niet zomaar los als de baas er niet is.
Een boerboel is een goede waker, en een hele goede gezinshond, deze bezit deze kwaliteiten al van nature, hij weet wie zijn gezin is en al het andere is niet welkom. Dus ook visite die je wel wil hebben, dit zul je dus wel moeten trainen met je hond. Een mechelse herder is ook een super waker, maar die heeft ook zo z'n aanpak nodig en heel veel energie, die moet hij dan wel krijen. Wanneer aanschaffen ja ik zou het nu doen zodat je de hond nu kan opvoeden en niet moet opvoeden als je ook aan het verhuizen bent, dan is het toch niet zo stabiel voor de pup zeg maar.
Een cane corso is trouwens ook een hele goede waker en erg gezin gericht.
Nou ik zou er voor kiezen mijn huis en erf goed te beveiligen, en dan voor het schrik effect een flinke maar voor het gezin lieve reus op het erf, die wel afschrikt maar verder niet gevaarlijk is.
Tegenwoordig kan men het huis goed beschermen tegen ongewenste gasten middels een bewakings systeem. Een alarm en een goed slot moet toch voldoende zijn?
Daar ga je geen hond voor in huis nemen
Een hond is een gezeldschaps dier in de eerste instantie, vind het daarom onverandwoord om eeen hond hier voor te gebruiken.
Een hond kan zich niet verweren tegen schoppen en slaan van een mens.
Ik vind dit heel erg zielig.
Bescherm je zelf en je huis met andere middelen en alarmeer de politie wanneer het echt uit de hand loopt.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "wanneer zouden we hem aanschaffen?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?