Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Verwacht: 11 puppies ?!! OMG!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Omg wat een boel, en wat heeft ze een dikke buik, pfff! Wat een mooie echo foto zeg, zoo schattig!
Onze marley kwam ook van een nest met 11 puppies.
warm heeft ze het niet, ligt de hele dag op de sofa, in de woonkamer. En die is altijd lekker fris
Maar ze heeft wel echt last van haar dikke buik. Ademt zwaar en kan de laatste 2 dagen niet meer eten. Ik probeer haar met de hand te voeren en ze is heel enthousiast, maar na een paar happen zit ze propvol en gaat het niet meer...
Ik slaap sinds gisteren op de sofa samen met haar want ze kon de trappen naar de slaapkamer niet meer maken en ik laat ze nu niet meer graag uit mijn zicht Ze moet veel plassen, is ook niet verwonderlijk met zo een dikke buik... Maar na haar plasje ploft ze dadelijk terug in de sofa en zoekt nog naar een makkelijke houding.
Ze is wel heel rustig en "ondergaat" precies alles, ze slaapt/snurkt/zucht veel. Ik ben al blij dat ze nog goed kan rusten voor de zware dagen die er gaan komen.
Haar temp is momenteel 37,6°C.
De werpkist staat klaar langs de sofa, wij zijn klaar. Nu kunnen we niet meer doen dan afwachten en haar het zo comfortabel proberen te maken.
Ik hou jullie op de hoogte!
foto's dit weekend genomen.
Jumah haar enige en comfortabele plaatsje:
Ik vond haar gisteren wel grappig: ze slofte 's morgens weer maar eens naar buiten om haar plasje te doen. Met dat wij buiten kwamen, vluchtte er een kat over ons domein en vloog over de omheining. Natuurlijk had Jumah dit ook gezien: kop ging omhoog en ze zette zelfs een spurtje in, was helemaal niet akkoord met poeslief en ging controle doen of de kat ook wel echt weg was. Eens ze merkte dat poeslief weg was, verviel ze in haar oude pose en slofte verder voor een plasje
Ben echt wel heel benieuwd hoeveel pupjes het uiteindelijk gaan worden! Hopelijk moet Jumah niet meer te lang afzien, ocharm met dat warme weer.
Ik zag zonet dat je een dorpsgenoot van me bent (of ja gemeente-genoot, maar dat klinkt zo niet) .
Zo dat zijn er zeker niet weinig! Mijn Chika had bij haar laatste nest 9 en dat vond ik al veel maar 11 zoooooo daar heb je je handen echt wel vol aan! Ik wens je en je meisje erg veel sterkte toe, het ziet er nu ook al naar uit alsof ze een karretje onder dr buikje kan gebruiken om dr last te verlichten... arm diertje ze zal vast enorm last van dr rug hebben om maar niet over dr strakke buikje te hebben!
Succes allebij!
Wat een enorme buik, zielig en tegelijkertijd zo vertederend.
Ik hoop dat het allemaal goed gaat met de bevalling
Ze heeft al echt een enorme buik gekregen.
Ik wens jullie veel geluk met de bevalling.
(Weten jullie al wanneer de grote dag is?)
super!!!!! brengt veel leven in de brouwerij!
hopelijk is het een goede bevaling en gaat er niks fout PROFICIAT!!!!
Met zo'n groot nest heb je vast kans dat het eerder komt toch?
vanaf welke dag mogen ze in principe geboren worden?
Oh wat spannend allemaal,wel zielig dat ze zo'n last heeft van haar ademhaling,de laatste loodjes wegen het zwaarst en zeker met 11 pupjes!!
Als ik goed begrijp gaat haar temp naar omhoog als ze bijna gaat bevallen?
temp was net 37,2°C.
Ze begint toch onrustiger te worden. Kroop net onder tafel in om zich te proberen verstoppen. Hijgen begint ook heviger te worden.
heb net de hele topic doorgelezen
heel veel toitoitoi voor jullie meiske en voor jullie!
ga het volgen hoor
KLinkt alsof ze niet lang meer op zich laten wachten! Hoop eigenlijk ook wel voor Jumah dat t snel beginnen gaat, dat is ze van dr kortademigheid en zware buik af. Succes en ik duim heel hard voor dmamma Jumah maar ook weer voor de pups, tis lastig kiezen natuurlijk..
ooeeh spannend!!
11 pfff dat zijn er veel!
Hoop dat het allemaal goed gaat!! zal voor jullie duimen!!
Wat spannend! Hoop dat alles goed gaat, en dat er mooie gezonde pups uitkomen!!
ik blijf het topic volgen
Dan word het spannend nu.
Als ze vandaag nog begint vind ik het wel een hele mooi datum.
24 jaar geleden kwam ik op de wereld
Maar ze kan de pups beter nog maar even laten zitten.
Hoe langer ze zitten hoe beter natuurlijk
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Verwacht: 11 puppies ?!! OMG!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?