(ik weet niet of er al een topic over bestaat)
maar wat is het leukste commando wat de hond kent en wat is de handigste. waarvan je denkt WOW! daar heb ik echt profijt van gehad!
ik zal zelf het spits afbijten
jara's leukste commando is High five
en het commando wat het handigst is is zachtjes.
als we met jara speelde toen ze pup was wou ze nog wel eens heel hard in onze handen bijten, of gewoon zomaar in onze voeten. iedere keer als ze dat deed zeiden we zachtjes. en als ze zachter deed beloonde we haar als ze nu met me broertjes speelt (7jaar) en ze speelt te hard/ruig/lomp dan zeggen we zachtjes. en dan hapt ze niet meer maar gaat ze heel zachtjes spelen of likken
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "commando's" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
dat is er een die ik door hier sinds gister ben gaan gebruiken en heel goed werkt "hier kaasje"
als ze komt krigjt ze een heel klein stukje kaas, alleen hier is het niet dus hier kaasje is het helemaal
High five vind ik ook een hele leuke. Timo kan ook mooi zitten. Dan gaat hij net als een konijn zitten, zeg maar. Op zijn kont met zijn lijf verticaal en zijn voorpootjes soms biddend tegen elkaar. Zo grappig. En het commando zoek als we verstopppertje spelen.
't leukste: high-ten, en twist
Handigste: de basiscommando's
Eigenlijk alle fun-trics die beer kent vind ik leuk
haha ^^ zeker poot vindt ik ook wel leuk en natuurlijk het zitten voor de bak tot ik zeg eten! is ook een hele handige
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "commando's" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?