hallo, mijn hond snowy eet niet meer, nouja de ene dag een beetje van het ontbijt en de andere dag een kwart s 'avonds. en krijgt dikke tepels ze is wel net 2 weken terug van haar loopsheid af ! is dit schijnzwanger of niet ze is wel een keer na haar loopsheid snel 2 sec genomen .
dus weet een van jullie wat er met haar is.
al vast bedankt voor alle reactie's
xx maaike en snowy
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "??zwanger??" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Klinkt als een schijnzwangerschap, dat zie je vaak na de loopsheid.
Maar, als ze ook gedekt is als je dat bedoelt, dan kan je nooit met zekerheid zeggen of het een echte zwangerschap is of niet..
Huh 2 sec...genomen,bedoel je dat een reu er echt in gezeten heeft??
En was dit echt 3 weken nadat je de eerste bloeddruppel hebt gevonden of was alleen het bloeden gestopt??
ja. nee het was na de loopsheid toen ze al klaar was.
het bloeden was toen al gestopt.
xx
Maar het bloeden stopt namelijk na een dag of 10 maar dan is de loopsheid dus nog niet over,juist dan zijn ze op hun hoogtepunt en willen reuen haar dekken en zij zelf is dan ook gewillig
De hond is nog wel vruchtbaar na de loopsheid, ook als je geen bloed meer ziet..
Dus 2 weken na haar laatste bloed-verlies dag, is zij kort gedekt?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "??zwanger??" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?