Hebben jullie de fokker nog bezocht nadat je je pup opgehaalt hebt? Wij willen dat eigenlijk volgende week wel doen, het is toch 'n dikke 2u rijden maar we moeten in de buurt zijn en kunnen makkelijk eens een bezoekje brengen hé? Ben trouwens benieuwt hoe Hummer gaat reageren op 't zien van z'n mama & papa. Of is dit 'n slecht idee?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Hebben jullie de fokker nog bezocht?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
nee denk niet dat het een slecht idee is hoor er ik denk dat de fokker het wel tof zou vinden om nog is een pupje van hem te zien
Wij hebben stad en land afgezocht naar de "fokker" van Nikita, maar deze is helaas nergens te vinden.
Erg jammer.
wij komen nog zeer regelmatig bij de fokker van onze Mandy het zijn inmiddels vrienden van ons geworden
kan natuurlijk niet voor anderen spreken
maar wij hebben een hele goede band
en Hummer meenemen? leuk juist! wij nemen Mandy ook altijd mee
en al heb ik niet het idee dat ze haar paps en mams nog herkent vind ze het er altijd keileuk!
weer bekende geurtjes en soortgenootjes om mee te spelen
Zowel Igor als Jaap komen bij dezelfde fokker vandaan en ik heb nu al bijna 10 jaar regelmatig contact. Nu pup 3 dit jaar er aan gaat komen zal het contact nog wat intensiever worden.
Wij hebben goed contact met onze fokster.
Ze is ook hier geweest toen Bowie 4 maanden was.
Het is ook 2 uur rijden.
Ik vraag me af of de pup de moeder nog herkent en andersom. De vader zullen ze waarschijnlijk niet herkennen.
Wij willen dit jaar ook met onze bouvier pup terug naar de fokker. De fokker is ernstig ziek geworden en we vinden het zo zielig.. En ze was zo dol op Dribbel.. Ze heeft haar met tranen in haar ogen in onze auto gezet en Dribbel was al bijna zindelijk toen ze bij ons kwam!
Bovendien is dit onze eerste bouvier pup van haar en ook gelijk de eerste bouvier die gezond is! Ik ben haar zo dankbaar..
ja hoor ik heb een heel goed contact met de fokker van KumBaYah, een vorige Ier kwam ook van haar en ik ga er elk jaar een keertje naar toe, en zij komen af en toe bij mij. Is wel een endje rijden want ze komen uit Duitsland maar het is altijd gezellig. En elke week mailen we met elkaar, en sturen we foto's van de honden natuurlijk.
Dus veel plezier.
Ik bel en mail trouwens wel vaak foto's en vragen. Ze beantwoord eigenlijk altijd en vind het nooit vervelend als ik weer eens bel of mail!
En ze bood zelfs aan om Dribbel in een show model te knippen als ik een show met haar ga lopen (wat ik wel graag wil).
Ik heb nog geregeld contact (vaak via internet) met de fokker van Lina. De fokker van Missy heeft zijn kennel overgedaan aan iemand anders. Daar is het contact mee verwaterd. Ben niet echt gecharmeerd van de keuzes die ze daar nu maken.
Ik zou gewoon gaan hoor, altijd fijn om een goed contact te houden. Doet jullie fokker ook aan terugkomdagen? Dat is ook altijd leuk om de nestgenootjes te zien en hoe ze geworden zijn.
Zij houd 1x per jaar wel een reunie, voor al de pups die ze gehad heeft ;D Maar die is pas in September en dan is Hummer haast 'n jaar, zou nu ook wel is willen gaan kijken, ik mail haar natuurlijk nog wel regelmatig maar 'n levensecht bezoekje is toch altijd anders denk ik hé
Wij komen ook regelmatig bij de fokker van onze knullen....zijn ook onze vrienden geworden...1 nadeel..als ze 1 nestje hebben..kan ik het altijd zo moeilijk weerstaan...inmiddels al 5 hondjes bij hun vandaan
Wij hebben vrij regelmatig met de fokker contact. Onze fokker organiseert voor al zijn nakomelingen altijd een paar keer per jaar een survivaldag. Dit is echt super. Ook bezoekt hij zijn nakomelingen door heel Nederland, België en Frankrijk.
Echt een super fokker die zeer betrokken blijft bij al zijn nakomelingen.
Geen contact met de fokker van Disel gehad, hij heeft nooit 1 keer gevraagd hoe het ging
Met de fokker van Bumper eerst wel maar die geeft nu ook al geen reactie op mail meer, waarom?, geen idee
Wij hebben een heel goed contact met de fokker van saartje en we mijn man is vorig jaar ook naar groningen
gegaan om de fokker van saartje te bezoeken dit jaar ga ik met saartje naar groningen om de fokker te bezoeken.
Ook wij hebben zeer regelmatig contact, is er wat even een belletje, bij wedstrijden enz en we blijven goed op de hoogte van elkaar door middel van facebook
ik heb ondanks dat het geen "echte fokker"(oeps nestje) is wel goed contact.
ook toen ik foto's had laten maken van zijn knieen en heupen vroeg ze gelijk of ze mee moest betalen.
vind ik erg netjes! maar niet mee laten betalen want heb 1 een verzekering en 2. als ik dat niet kon/kan betalen had ik geen hond moeten nemen.
Wij zijn ook van plan om met Vlinder weer terug naar haar papa en mama te gaan. Het lijk me erg leuk om te kijken hoe ze erop reageert en natuurlijk om te vertellen hoe het gaat...
nee (door omstandigheden) niet.. Ik heb wel sinds kort contact met de baasjes van kaya's broertjes en zusjes en we gaan binnenkort afspreken
Helaas niet nee...
Ik heb zelf wel goed contact met mijn eigen pupkopers, ga standaard altijd een maand na vertrek op bezoek en probeer daarna ook goed contact te houden. Jaarlijks een reunie plannen maar ook tijdens speciale gebeurtenissen zoals een eerste show of wedstrijd te komen kijken. Of gewoon eens af en toe een wandelafspraak inplannen.
Abby's fokkers zouden wel enkele maanden later nog eens bij ons langskomen maar daar is het helaas nooit van gekomen. Ik ben ze wel nog eens tegengekomen op een show en mail af en toe met ze maar that's it.
Ashley's fokker heb ik helemaal geen contact mee helaas.
En tja Eevee is hier geboren dus met haar fokker heb ik erg goed contact , hahaha!
Chica komt zoals de meeste hier al weten uit het asiel. Dat kan je dus niet echt een fokker noemen. Ze had daar altijd alleen 1 vaste verzorgster wegens haar slechte gezondheid. (dat ging gelukkig over toen ze 6 weken oud was) Aangezien bij het asiel ook 'onze' dierenarts zit komen we daar regelmatig. Het grappige is dat ze haar moeder, tegenwoordig het 'baliehondje' niet meer herkent maar haar verzorgster zeker wel! Die komt hier ook nog regelmatig langs en we hebben altijd een goed oppasadres!
Nee.
Bijou komt van een meneer die het niet zo nauw nam met de fokregels, zou je dus samenvattend een broodfokker kunnen noemen, maar dan zonder de tientallen nestjes.
Ik heb het adres nog, en heb een paar maanden geleden een kaart gestuurd met foto's van Bijou erbij om te laten zien hoe ze er nu uit zag en met een verhaaltje dat het goed met haar gaat.
Uiteraard wist ik dat de kans heel klein was dat ik antwoord zou krijgen, maar ik hoopte dat die mensen toch nog iets van een gevoel hadden, en ik vond het ook een beetje mijn plicht om eenmalig te laten weten hoe het nu ging met Bijou.
Wonder boven wonder kreeg ik ineens een email (had mailadres in de kaart gezet), dat ze Bijou zo prachtig vonden geworden en dat ze het heel fijn vonden om te horen dat het zo goed met haar ging.
Ik was echt verbaasd! Zodra ik meer vroeg over of ze foto's hadden van haar moeder + vader en van het nestje waar Bijou uit kwam, kreeg ik daar geen antwoord op en werd er omheen gepraat.
Dus ik heb het toen afgesloten, ik heb laten weten hoe het ging en zij hebben gereageerd, en dat is goed zo.
Of dat een slecht idee is zal de fokker zelf het beste kunnen inschatten.
Ik ben nog regelmatig bij de fokker van mijn Afghaan en we komen elkaar tegen op shows enzo. Veel contact via de mail etc. etc. Ik ben er erg blij mee en kan voor elk dingetje aankloppen.
De moeder van mijn hond is niet zo vriendelijk naar andere honden toe dus als ik mijn hond mee neem gaat haar moeder even naar de hondenkamer.
Ja, nog erg goed contact. De fokker was nl eerst een vriendin van mijn moeder en toen pas heeft ze een nestje gefokt.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Hebben jullie de fokker nog bezocht?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?