Hoi hoi,
ik heb inmiddels mijn proefpakket van Farmfood binnen. Nu adviseert Farmfood om te beginnen met FF fresh voor een week, en na deze week over te gaan op FF brokken.
Is dit noodzakelijk? of kan ik ook zo overstappen op FF brokken zonder vers te geven?
Ik weet dat vers gezond is en er veel voordelen aan zitten, maar vroeg me af of het echt nodig is of dat ik gewoon van de ene op andere dag Farmfood kan geven.
Groetjes!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Overstappen naar Farmfood; wel of geen farmfood fresh??" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Het advies wat ze geven om een week fresh te geven is zodat het lichaam van je hond tijd heeft om te ontgiften. De organen kunnen zich dan ontdoen van allerlei giftige stoffen die zich hebben opgebouwd in het lichaam (staat ook op hun site uitgelegd volgens mij ) Dus ik zou het wel doen
Je hond moet eerst weer een normale darmflora opbouwen. Daarom wordt geadviseerd eerst een week voeding met pens te geven. Dan kunnen de FF brokken beter verteerd worden. En ook als je eenmaal de brokken voert zo nu en dan nog vers met pens te geven.
Allemaal in verband met de darmflora van je hond dus.
Ontgiften (het kwijt raken van stoffen uit het eerder gegeven voer (kleurstoffen en conservingsmiddelen) duurt wel een week of 6. In die periode kunnen de honden wat andere ontlasting hebben of erger gaan verharen. Ook huidkwaaltjes kunnen tijdelijk verergeren.
Na die tijd zie je je hond echt opknappen. En de vacht wordt ook mooier.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Overstappen naar Farmfood; wel of geen farmfood fresh??" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?