verkeerd aangepakt,en nu?

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel fortunafortuna

honden foto van fortuna

wij hebben een open trap in de kamer,en fortuna's kussen ligt daar voor een groot deel onder.vanmorgen vroeg lag ze te slapen,en 2 van mijn katten kregen ruzie op de trap,waarop 1 van mijn katten tussen de traptreden viel,bovenop fortuna,natuurlijk met haar nagels uit,in tuna's rug.
fortuna gaf een gil,en schoot de kamer door,ze snapte natuurlijk niet wat er gebeurde.
ik schrok zelf ook,en wat doe ik met mijn stomme kop?ik vlieg op haar af,sla mijn armen om haar heen,en troost haar!
dit heeft als gevolg dat ik haar angst heb bevestigd,en ze nu de hele tijd aan mijn kont geplakt zit.en,ehm,ze ligt op de bank als ik daar ga zitten.
ik weet dat ik het helemaal fout heb aangepakt,maar hoe pak ik haar onzekerheid nu aan?

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "verkeerd aangepakt,en nu?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Wilma en Dobby (RIP)Wilma en Dobby (RIP) 3 doggies

honden foto van Wilma en Dobby (RIP)

Ik zou haar op haar plaats sturen. En als ze dan weer opstaat om achter je aan te gaan, halsband pakken, op het kussen leggen, blijf geven, en zelf je weg weer vervolgen. Geen man overboord, maar gewoon even ruimte voor jezelf creëren.

honden page profiel JapjesJapjes 3 doggies

honden foto van Japjes

inderdaad even ruimte creeren komt allemaal goed ;-)

honden page profiel Diesel & Bumper Diesel & Bumper 3 doggies

honden foto van Diesel & Bumper

Arme Fortuna, geen pretje die nagels in haar rug :'( (Over de onzekerheid, sorry, heb ik geen verstand van.)

Knuffel van ons. :-D

honden page profiel Gio en KyraGio en Kyra 3 doggies

honden foto van Gio en Kyra

Logische reactie, hoor. Laatst liet visite Gio per ongeluk van haar schoot vallen, hij vreselijk piepen en ik wist niet hoe snel ik hem op moest pakken. Je doet dat in een flits zonder er bij na te denken.
Probeer maar wat afstand te nemen, Gio was het na een dag weer kwijt.

Wij hebben ook een open trap in de kamer, toch wel vervelend, hoor, want hoewel de pups weten dat ze er niet op mogen, doen ze het soms toch als je even boven bent :'( .

honden page profiel marijke bmarijke b 3 doggies

honden foto van marijke b

wáárom zou je toch je hond niet mogen troosten als hij iets engs meemaakt ??????????????????????? die ideeën zijn allang achterhaald ,ji bent voor de hond de roedelleider , zijn steun , natuurlijk moet je hem niet meteen helemaal pamperen , maar even geruststellen mag best .
toevallig staat er deze maand een artikel hier over in hondenleven of hondenmanieren (moet ik ff opzoeken welke ) Peter Beekman (van Kynotrain) geeft hier zelfs lezingen over .

honden page profiel fortunafortuna

honden foto van fortuna

dat is een hele geruststelling,marijke. :-D
bedankt voor jullie adviezen.fortuna is net zelf weer op haar kussen gaan liggen,gelukkig.

honden page profiel SennaSenna 3 doggies

honden foto van Senna

Die katten toch O-)

Die van mij zijn helemaal gek nu het sneeuwt ze zien ze werkelijk overal vliegen. Rennen als gekken door de huiskamer heen.

De scherpe nagels knippen wij hier af. Omdat ze elkaar bijna vermoorden soms :-D het zijn broer en zus maar het is een haat liefde relatie :-D

Logische reactie, ik zal het gewoon bekijken met de dag kijken hoe het zich heeft ontwikkeld.

Oja ennuh "STOUTE POES" ;-)

honden page profiel Claudia, Andor en DeamonClaudia, Andor en Deamon 3 doggies

honden foto van Claudia, Andor en Deamon

Arme fortuna, nou begrijp jouw reactie wel hoor.
Andor was eerst aangevallen door een kat, dat is wel anders, maar die nagels geeft hetzelfde effect natuurlijk. Heb hem toen ook getroost en gerustgesteld. Dit heeft bij hem geen invloed gehad, hij kan nog steeds samen met de kat van mijn vader(woont ergens anders).

Ik denk dat je je geen zorgen hoeft te maken, een beetje zekerheid van de baast om gerustgestelt kan worden kan toch niet zo kwaad in jouw geval denk ik.

Ben geen hondenpsycholoog ofzo, ik zeg alleen maar wat ik denk hoor hihi.

honden page profiel fortunafortuna

honden foto van fortuna

de poes kon er ook niks aan doen :-D ze is geestelijk gehandicapt,en valt daardoor niet zo goed in de groep.ze was er zelf ook niet blij mee,dat ze van de trap gemept werd.gelukkig had ze een zachter landing ;-)
en gelukkig durft fortuna weer gewoon op haar kussen!!

honden page profiel Willemijn   -     Bams  en Ogin   ¥ .Willemijn - Bams en Ogin ¥ . 3 doggies

honden foto van Willemijn   -     Bams  en Ogin   ¥ .

zo erg is dat niet hoor, je hond heeft zich een ongeluk geschrokken, en jouw inpuls was het om je hond te troosten . en ?

geef haar de gelegenheid om te herstellen, en laat haar maar even. dat ze troost bij je komt zoeken, is ook geborgenheid, en dat mag je haar zeker geven.

kijk wat ze doet, wie weet gaat ze na een dag gewoon weer op haar kussen liggen onder de trap. is een veilig ..hoekje..wat je wel kan doen, misschien de trap dicht maken ? zodat de katten er niet meer tussen kunnen vallen ?

honden page profiel corrie koopmancorrie koopman 3 doggies

honden foto van corrie koopman

Wat fijn dat Fortuna weer op haar kussen gaat.
Ze zal zeker erg geschrokken zijn.

honden page profiel fortunafortuna

honden foto van fortuna

gelukkig is ze snel over de schrik heen gekomen,na een wandeling ging ze gewoon weer op haar kussen slapen,terwijl ik al zat te bedenken waar ik het ding anders neer kon leggen,want het kussen is 1.20 bij 80.gelukkig maakte ik me weer eens drukker dan zij O-)

honden page profiel RoosRoos 3 doggies

honden foto van Roos

Hahaha heb jij weer ;-)
Het is een natuurlijke reactie van je geweest hoor, ik denk niet dat je er verkeerd aan hebt gedaan. Haar gedrag van vandaag zal meer te maken hebben gehad, met wat er gebeurd is, dan met jouw troosten. Geef Fortuna van mij ook nog maar een dikke kroel.

X Roos

honden page profiel fortunafortuna

honden foto van fortuna

haha,ik kroel haar de hele dag,ze is ook zoooooo lief! O-)

honden page profiel RoosRoos 3 doggies

honden foto van Roos

Jij ook! ;-)

honden page profiel fortunafortuna

honden foto van fortuna

soms wel,maar mijn aaibaarheidsfactor is niet zo hoog,hahaha.
maarre...ik heb van jou nog nooit 1 boze reactie gelezen,en van mij komen ze nog wel eens voor O-) al probeer ik me echt in te houden

honden page profiel *~ Izzy ~**~ Izzy ~* 3 doggies

honden foto van *~ Izzy ~*

Gelukkig dat het weer goed is gekomen, ik zou precies hetzelfde gedaan hebben hoor ;-). Je bent haar steun en toe verlaat en ja dat je haar dan even troost door de schrik is niets ergs.
Als ze er nu weer lekker ligt is ze het ook alweer aardig kwijt en de poes was even stout ;-).

honden page profiel fortunafortuna

honden foto van fortuna

vanmorgen begonnen die 2 zelfde katten weer te vechten op de trap,maar fortuna ging zelf al van haar kussen :-) en ik achter die rotkitten aan met de plantenspuit.hij voelde de bui al hangen,want hij verstopte zich op zolder

honden page profiel Wilma en Dobby (RIP)Wilma en Dobby (RIP) 3 doggies

honden foto van Wilma en Dobby (RIP)

Fortuna schreef: ik achter die rotkitten aan met de plantenspuit.hij voelde de bui al hangen,want hij verstopte zich op zolder

O-) :-D

honden page profiel fortunafortuna

honden foto van fortuna

haha,ja,dat was letterlijk :-D
hij is deze week gecastreerd,en ik blijf hopen dat hij rustiger gaat worden(samen met de andere katten,want die hopen dat nog veel meer)

honden page profiel LarissaLarissa 3 doggies

honden foto van Larissa

Een hele logische reactie: je hond troosten.
Maar gelukkig dat het goed gaat met Fortuna.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "verkeerd aangepakt,en nu?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: toch maar eens een kong gekocht
^