Sheltie pup?

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Thera, Kyra, Tess en LivThera, Kyra, Tess en Liv

honden foto van Thera, Kyra, Tess en Liv

Goed zo!! :-D

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Sheltie pup? " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel maureenmaureen

honden foto van maureen

ben ik blij om dat je er van af ziet.

Boet (Gast)

Beste dieren liefhebber sheltie

Ik las dat u uw hond in lunteren gekocht had.
Op de foto zag ik dat ze prik oren had.
Mijn vraag is hoe groot is ze eigenlijk (schofthoogte)
op de foto lijkt ze groot.
Ik heb min sheltie namelijk ook van dezelfde fokker.
HIJ IS nu ong.3mnd. en heeft ook prikoren
is bij de dierenarts getest was gezond geen mankementen
ondanks alle negatieve berichten over de fokker......
Heb shelties in de buurt gezien , maar volgens mij wordt die van ons groter ...
m.v.g sheltiedog sabar

Anoniem (Gast)

Hoi allemaal,
Ik heb een Sheltie uit Lunteren. Wist eerst niet dat dit een broodfokker was want mijn buurtjes hebben er zelfs twee Shelties van. Mijn Sheltie is heel erg lief gezond en pienter. Haar vacht is niet helemaal goed (te kort) maar eerlijk gezegd vind ik dit niet zo erg. Het bevreemde mij wel, toen we mijn Sheltie op haalden, dat er geen ouders aanwezig waren, maar ja, had de kleine puppies al gezien en ging overstag. Ik heb geluk gehad denk ik met mijn kleine meisje maar zal nooit meer van een broodfokker kopen.

honden page profiel Erika & JettaErika & Jetta

honden foto van Erika & Jetta

anoniem, ik ben blij dat je daar niet meer van gaat kopen, want als de ouders niet aanwezig waren dan kan het goed zijn dat je puppy bij die mensen geleverd is door fokkers uit de oostbloklanden, waar de honden het nog 10x erger hebben dan hier.
Je hebt geluk gehad met je puppy, maar dat wil niet zeggen dat er binnen dit en zoveel jaar geen medische problemen gaan opduiken, ik hoop uiteraard van niet. Hoe oud is ze nu?
Goed dat je weet wat broodfok is, want hier komen veel verhalen langs die lang niet allemaal zo goed eindigen als het jouwe:-)

honden page profiel Simone, Cody en FlynnSimone, Cody en Flynn

honden foto van Simone, Cody en Flynn

Dit is de beruchte broodfokker uit lunteren. Die heeft al jaren elke week nieuwe sheltie pups op marktplaats staan. Tegenwoordig heeft hij ook wel eens andere rassen zoals de teckel en de eurasier.

De pups zitten allemaal in schuren en worden voor de show naar binnen gehaald. Ouderhonden zijn er niet. Pups worden geimporteerd uit oostbloklanden.
Deze man zal inmiddels wel een vermogen verdiend hebben over de rug van deze hondjes. Ze worden op de lopende band verkocht.

De sheltie is (net zoals vele andere rassen) een hondje waarbij de socialisatie zo verschrikkelijk belangrijk is...

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Sheltie pup? " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 2 van 2 12
Volgende forumvraag: dagje dierenpark amersfoort
^