's nachts plas ophouden

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel TinyTiny

honden foto van Tiny

Franca is nu 4 en halve maand en begint bijna elke ochtend om zes uur te blaffen dat ze moet plassen.
Daarna is ze weer rustig.
Met hoeveel maanden kan ze haar plas langer ophouden dan 8 uur?

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "'s nachts plas ophouden" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Bugs      **Taz**Bugs **Taz** 3 doggies

honden foto van Bugs      **Taz**

Ik denk dat het nog wennen is voor de kleine hond..
Ligt er ook aan of ze 's avonds/ 's nachts nog wat drinkt ja of nee..

honden page profiel phrenyphreny 3 doggies

honden foto van phreny

ik denk dat het voor elke hond anders is..
boedha is pas 7 maanden en die slaapt langer uit als ik! als ik hem niet wakker maakt blijft ie zo tot 11 uur liggen~!
hij werd toen hij echt nog klein was ook altijd om 6 of 7 uur wakker ff poepen en plassen en dan weer terug naar bed.. dat werd naarmate de maanden verstreken steeds later dus.
maar ik ken ook honden van 4 jaar ofzo die gewoon elke ochtend om 8 uur naar buiten MOETEN
ligt er denk ik ook aan wat je hondje gewend is

ik ben dus afgekeurd en altijd thuis, maar als ik zou werken zou boedha ook waarsch gewend zijn om heel vroeg te gaan

ik moet wel zeggen dat we snachts nog een keer heel laat gaan plassen (om 2 uur ofzo)

honden page profiel Elise en BruceElise en Bruce 3 doggies

honden foto van Elise en Bruce

Bruce had dat in het begin ook. Hij hield het al vanaf het begin netjes heel de nacht vol maar rond 7 uur moest hij ook.

Toen hij n aantal maanden ouder was, ik weet niet precies hoe oud maar denk ook iets van 4 maanden, zijn wij het een beetje gaan negeren. En dan niet te lang maar een kwartiertje ofzo...na een paar dagen hield hij op met piepen en blaffen en kon hij het alweer een half uurtje langer ophouden.
Maar wij lieten hem vaak nog om 23.00 à 23.30u nog uit(wij gaan vrij laat naar bed ;-)) en rond 22.00 lieten wij hem niet meer drinken. Dus hij ging dan de bench in na het plassen, viel dan in slaap en rond 23.00 uur weer wakker om nog even te laten plassen. Vaak had hij 's avonds laat geen zin maar eenmaal buiten plaste hij wel nog flink wat eruit. En dan sliep hij tot ongeveer 7 uur.

Liefs Elise

honden page profiel Elise en BruceElise en Bruce 3 doggies

honden foto van Elise en Bruce

Ik bedoel dat hij in het begin ook rond 6 wakker was en nadat hij wat ouder was rond 7 uur O-)

honden page profiel Bende van 4Bende van 4 1 doggies

honden foto van Bende van 4

Dat is niet standaard te zeggen
dat is bij elke hond verschillend.

honden page profiel phrenyphreny 1 doggies

honden foto van phreny

ik heb altijd boedhas drinken gewoon laten staan savonds
hij drinkt na de laatste wandeling altijd nog best veel dus vind het sneu om hem dan geen water meer te geven

heeft nog nooit een ongelukje gehad snachts :-D
alleen een keer had ie diarree toen maakte hij me om 4 uur ofzo wakker om te poepen

honden page profiel TinyTiny

honden foto van Tiny

Dank jullie,
We hebben gewoon geduld, komt heus wel goed, verder doet ze het prima!!

honden page profiel happyjan*happyjan*

honden foto van happyjan*

ja hier ook, het kan wel eens gebeuren dat happy snachts moet plassen, ze blaft een paar keer maar dan moet je ook onmiddellijk met haar gaan. (erg fijn en makelijk)dit gebeurt niet vaak, en ben blij dat ze dit doet. O-) greetz

honden page profiel Hannie met Beer en ChelseaHannie met Beer en Chelsea

honden foto van Hannie met Beer en Chelsea

ze zeggen dat de blaas sterker word na 6 maanden.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "'s nachts plas ophouden" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Warm
De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan
^