Haha, hier vooral onderbroeken,
En dan met voorkeur uit de nog niet gewassen was wasmand.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "waarom altijd sokken!!!????" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
De wasmachine eet altijd 1 sok van een paar... en de hond de andere
Ja dat ken ik!
Zit nu met blote voeten achter de computer.
Heb mijn sokken net uitgedaan en ze zijn spoorloos
hier nog een sokken freak...zal denk ik het strekste ruiken...weet niet waarom ze het eruit halen...???
maar ik zorg in ieder geval dat ze er niet aan komt
Op zaterdag sorteer ik altijd de was en volgens mij verheugt Max zich er gewoon op... Kan hij even lekker schumen tussen de was whahahahahaha
Maar ook als ik de schone was pak en ga opvouwen... dat zit hij er ook weer met z'n snufferd bij..
Sokken, BH's slipjes en onderbroeken en schoenen, voornamelijk viese uit de wasmand, alles waar de lucht van de baas en het vrouwtje aanzit. Heerlijk!!!..
Ondertussen heb ik onderbroeken met extra plasgaatjes, sokken met luchtgaten en schoenen met zweetgeulen van Kira design
Zeer exclusief, overal is er maar 1 van
Saks houdt ook heel erg van sokken Geen idee waar hij ze altijd haalt, maar op de een of andere manier weet hij er toch altijd te bemachtigen
Dan zie je hem heel voorzichtig kijken (schattig met die sok in zijn mond) en als hij ziet dat we kijken rent hij er mee naar zijn mand. Dat ziet hij als zijn terrein denk ik. "Als ik mijn verovering in mijn mand krijg, kan niemand ze nog van me afnemen" denkt hij dan!
Haha, de hond van een kennis at altijd haar gebruikte onderbroeken op. Echt helemaal op! En de schone liet ie links liggen
Wat grappig dat een andere hond ook een sokken-fetisj heeft!
Bijou houd van sokken, ze heeft ook 1 eigen sok waar ze graag mee speelt.
MAar zodra ik sokken op de trap laat liggen en ze zijn ineens foetsie, dan zit Bijou in een hoekje naar mij te gluren met de sokken in haar bek.
Ik vind het altijd erg grappig, ik ruil het om met een snoepje en dan heb ik de sokken weer terug.
Raar he, wat er nou zou leuk is aan sokken? Misschien spannend omdat ze weten dat het eigenlijk niet mag?
Ja, net als zovelen sokken. Als ik de la opentrek wil zij bepalen welke sokken ik aan ga trekken. Mijn jeans vind ze ook geweldig al word dat gelukkig wat minder. Staat ze kwispelstaarten te kijken van goed hé dat ik niet aan je pijpen hang als je hem aantrekt...dus vele goed zo's. De ballen aan mijn sloffen weet ze ook al maar ja even het vrouwtje uitdagen. Vnaochtend viel ze mijn kussen aan, mogenlijk dat ze datht je hebt genoeg geslapen ..we zijn de nachtdienst uit...dus me time?
hier dus altijd mijn lingerie!
echt serieus,nooit de sokken ofzo nee altijd mijn lingerie
maar heb wel altijd een goed excuus om weer eens ff lekker te gaan shoppen hihi want ja zonder onderbroek en bh rondlopen is ook zo bloot haha.
manlief kwam laatst zelf al van goh,volgens mij mag je wel weer eens nieuwe lingerie he?hahah
kijk dat vind ik dus prettig om te horen
even lekker shoppen is nooit weg he?
jeps die van ons ook, alhoewel dat het nu gemindert is sinds ze groter zijn, als pup hadden ze het echt erg, ook onderbroeken, verschillende BH's stukgebeten en sokken ook.
geen probleem hier, kunnen niet aan de was :p
Bijzonder om te lezen....Bono heeft geen fixatie op sokken maar hij kan dan ook geen trap lopen en de was ligt op zolder. Waar hij wel dol op is is de stofdoek. Als ik die ergens laat liggen is hij ermee van door.
Hier ook een sokkenfreak
En alles verhuist dan vanuit de wasmand op 1berg ergens anders in huis. Maar ook vanuit de la (schoon) word er bij opgegooit
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "waarom altijd sokken!!!????" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?