
Hallo,
al een tijdje ben ik op zoek naar een andere hond, we hadden een boerenfox x kooiker alleen deze werd helaas vals naar mijn zoontje.
nu heb ik even gekeken op internet en kwam bij een paar honden uit..
chihuahua x tibetaanse spaniel
shih tzu
boomer
ik ben namelijk opzoek naar een klein hondje, zeer vriendelijk opgesteld en goed met kinderen.
lang of half lang haar dat niet veel verhaard, wil er best wel werk van hebben om te trimmen.
heb een grote tuin en veel mooie wandelplekjes.
ik hoop dat iemand hier een van deze hondjes heeft en mij wat meer vertellen over ze op internet is het allemal hetzelfde en niet echt persoonlijk.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "welke pup?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Heb je kunnen achterhalen waarom je hondje vals werd. Dit gebeurd namelijk niet 'zomaar' ineens..
Is er iets gebeurd?
Ik zou daar eerst achter willen komen voor je aan een andere hond begint.
hoi hoi
ik heb een shih tzu hier. een heel leuk ras vind ik dat.
ze zijn altijd ( of toch 90 % van de tijd ) goed gezind, als hij s'morgens uit de bench komt dan begint hij al direct te spelen tot hij s'avonds weer de bench in gaat om te gaan slapen.
dit ras kan goed met andere dieren om en ook goed met kleine kinderen.
het beestje verhaard niet, maar je moet wel zeker om de 2 dagen kammen anders krijgt hij echt wel last van klitten. ook af en toe een bezoek aan het trimsalon kan geen kwaad.
de hondjes zijn wel heel aanhankelijk, dus niet echt geschikt om hele dagen alleen te zitten. ze zijn dan ook de dikste vriendjes van alle leden van het gezin, maar naar vreemde kijken ze in het begin niet op. pas als die mensen wat vaker op bezoek komen dan gaat hij er aandacht aan geven.
ik vind het een prachtig ras.
succes nog met de zoektoch

blacke and tan getijgerde teckel zijn ook heel lief voor kinderen heb er zelf een hele aanhangelijke makkelijke teckels verharen haast niet zijn echte gezinds honden,
heel makkelijk in de omgang en super voor kinderen

Hij was de angstige pup van het stel en is later gebeten door een grote hond.
Toen ons zoontje geboren werd, werd ze steeds meer jaloers en stelde zich heel agressief op naar kinderen.
Een kennis heeft haar overgenomen is alleen en heeft geen kinderen ze is daar helemaal in haar nopjes.

Een maltezer is een heel kindvriendelijk hondje.
Kooikers/boerenfoxen zijn een stuk feller. Shih tzu's zijn ook weer feller dan maltezers. Chihuahua's zijn behoorlijk fel en zijn niet van nature kindvriendelijk. Een kruising zou ik niet nemen. De chihuahua is een behoorlijk doorgefokt ras; ik zou heel selectief zijn met fokkers en alleen een raszuivere chi aanschaffen.
Het probleem zit 'em niet eens zo zeer in het ras, maar in de socialisatie en de omgang hond-kind.
Als ik zo die rassen en kruisingen lees, vraag ik me af waar jij je hond vandaan wil halen. MP??
Daar zijn veel broodfokkers actief die de pups niet socialiseren. Hierdoor worden ze ook vals.
Haal je hond bij een goede fokker via de rasvereniging.
Die de pups goed socialiseert met kinderen.
En laat natuurlijk nooit hond en kind alleen. En laat het kind de hond niet uitlaten of commando's /voer geven.
inderdaad een chihuahua of een kruising chihuahua met kleine kinderen zou ik zelf ook niet doen. Er zullen zeker ook fijne en lieve chihuahua's zijn, maar zoals een shih tzu of maltezers die staan toch net bekend voor de vriendelijkheid.
wij hebben zelf gekozen voor een shih tzu net omdat hij een beetje feller is dan een maltezer, vonden wij leuker om mee bezig te zijn. maar dat is natuurlijk ieder zijn keuze.
groetjes steffi

Ja ik zag ze staan op MP, chihuahua x tibetaanse spaniel.
Dat zou ik zeker niet nemen, een Tibetaanse Spaniel is een heel lief hondje, ook voor en met kinderen.
Maar ze zijn soms wat eigenwijs wat het luisteren betreft, en dat gekruist met een Chihuahua die nogal fel kan zijn?
Nee geen goede combinatie vind ik!

Een cavalier misschien? Die haren wel gewoon, maar zijn zeer zachtaardig van karakter. Ze passen zich goed aan aan veel of weinig beweging, druk of rustige omgeving etc. Zoek wel een goede fokker, het ras kent 4 aandoeningen waarop getest moet worden.

Cocker zou ik niet doen. Een Cavaliertje (getest!!!) zou ik wel aan beginnen. Hele zachtaardige, vriendelijke en intelligente hondjes!

wat gaat er met het oude hondje gebeuren dan???
En wat wil je met de hond gaan doen dan??
kijk maar uit voor broodfokkers!!

onze oude hond heeft al een nieuw baasje.
kennissen van ons hebben haar overgenomen die geen kinderen hebben en het gaat daar super met der.

Wij hebben een mix van Maltezer/Shih Tzu, we hebben haar en week, is dol op kinderen, weekend de kleinkinderen hier gehad, ging perfeckt! Ook baby's vind ze leuk, ook al kennis mee laten maken. Natuurlijk bleven we er bij, pups hebben scherpe tandjes, en bijten nu vooral om te spelen!
Onze dochter heeft een Doberman Pincer, enorme hond, maar kinderen kunnen alles met haar, zelfs eten uit de voerbak halen, kluifjes afpakken, ze rollen over haar heen, alles laat ze toe, een geweldige hond met kinderen ondanks zijn grote!
Dolfine

Wij hebben een boomer (maltezer x yorkshire) en zij is echt supergek op de kinderen, trouwens onze flatcoated retriever ook!
Shih tzu schijnen ook lief te zijn voor kinderen.
Maar het ligt er natuurlijk ook aan, hoe gaan de kinderen met hem/haar om.
Geen hond wil natuurlijk geplaagd worden!

3 maanden voor mijn geboorte hebben mijn ouders een poedel gekocht waar ik dus mee ben opgegroeid.
Nooit problemen mee gehad, was ook zeer gehoorzaam en kon ook goed overweg met andere honden ..
Grtjs.
Heeft u nog een foto van uw hond? Hoe oud is hij? Wij hebben namelijk ook een kruising fox kooiker.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "welke pup?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?