Welke hond past bij ons?

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel joostjoost

Beste lezers,

Wij willen erg graag een hondje. Zitten pas net in de oriëntatie fase en zouden hierbij jullie hulp goed kunnen gebruiken.
Wij hebben recentelijk ons eigen huis gekocht met een klein tuintje (in de stad). Beiden zijn wij opgegroeid met honden. Ik met cocker spaniels en zei met oa. snauzers (mini).

Het komende jaar ben ik nog veel thuis. (genoeg tijd om een pup goed op te voeden) daarna zal ik echter 5 dagen per week weg zijn. Mijn vriendin is momenteel 5 dagen per week weg. Dit zullen er vanaf volgend jaar 3 a 4 worden. Langere wandelingen na het avondeten (we wonen in de buurt van hondvriendelijke parken) staan zeker op het programma. Tussen de middag zullen we eventueel gebruik maken van een hondenuitlaat service (indien niet eens van ons beiden in de buurt komt te werken).

Korte samenvatting eisen:

Middelgrote speelse hond die goed trainbaar is en tevens het meerdere dagen in de week alleen thuis zijn als geen probleem moet ervaren (deste meer aandacht in het weekend en de avonduren). Het liefste niet of nauwelijks verharen. Qua uiterlijk trekt bijvoorbeeld een border collie ons erg aan. Het nadeel van deze hond is echter dat de werkdagen overdag alleen thuis zijn niet echt een optie is?

We hopen dat jullie ons verder kunnen helpen.. Voor vragen... stel ze gerust!

let wel: We willen ons eerst goed orienteren en inlezen. Het zal zeer zeker geen overhaaste beslissing zijn (hebben gewacht tot we een eigen huisje hebben)

Met vriendelijke groet,

joost

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Welke hond past bij ons?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel oukjeoukjespeciaal aangestelde fokker

honden foto van oukje

Je hebt nog al wat eisen.

honden page profiel Kim en Laika!Kim en Laika!

honden foto van Kim en Laika!

misschien de friese stabij?

honden page profiel sorayasoraya

honden foto van soraya

Je hebt toch al een topic?

Deze kan dus dicht,alle antwoorden staan in je andere topic.

Groetjes soraya&Mila

honden page profiel joostjoost

Heb al een topic. kan een moderator deze samenvoegen? Heb pas een account aangemaakt na dat topic. Daarna copy past gedaan (zodat ik notificatie aan kon zetten) maar kan het oude topic niet verwijderen...

Grtz

honden page profiel MexxMexx

honden foto van Mexx

Ga maar verder in dat topic dan. Dan sluiten we deze.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Welke hond past bij ons?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: binnen plasen
De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan
^