kijk, ik ben ook niet voor geplande oepsnestjes, waar ze geen moeite vooor doen met voorbereidingen enzo maar 9 van de 10 x zijn het mensen die er geen verstand van hebben en het om de verkeerde ideeen doen.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Niet verwacht, maar wél geboren… ‘koningsbouvier-puppy’! " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
t snel geklikt
dit nestje komt van stamboom ouders, die getest zijn ontwormd etc, en bij iemand vandaan die er gewoon verstand vn heeft
klaar
Je droom komt nu dan toch eindelijk uit! Wat kun je jezelf nog meer wensen?? Ze komt niet zomaar op je pad....Prachtig, ga maar enorm genieten van de voorpret en straks natuurlijk enorm genieten van je nieuwe lady bij je thuis! Ik wens je heel veel geluk met haar en ben benieuwd hoe je haar gaat noemen
proficiat maareen vraagje ? is de boevier nu de vader of de bouvier en de poedel? want zit er geen kans in dat die alletwee gedkt hebbe op de poedel ?
Vermits ik de laatste tijd niet meer geraak ingelogd, maar weer zo !
Ik ben heel, heel blij voor jou Marianne en ook voor het hondje dat bij jou gaat komen wonen, want dat wordt een supergelukkige hond !!
Van harte PROFICIAT !! Je geduld is eindelijk beloond !
Ook voor jou Kees, het zijn prachtige pups, je mag er terecht trots op zijn, ik wens ze allemaal baasjes toe als Marianne !
Liefs,
Marie-Rose
Kees gefeliciteerd met dat je weer opa geworden bent en dan nog wel heel spontaan hahahaaha. ze hebben het expres stiekum gedaan want ze wouden marianne verassen natuurlijk. Ze vonden het zo triest dat ze zo lang moest wachten en dan nog niks.
Dat ze dachten kom op we gaan er voor met als resultaat dat Marianne nu eindelijk gelukkig kan zijn en over een poosje haar pup in haar armen kan sluiten.
Marianne gefeliciteerd en wat een super bericht voor je. eindelijk komt je wens uit. nou veel plezier met de voorpret en zou de doggies maar even goed verwennen
Marianne van harte gefeliciteerd met de lang gewenste en nu vervulde geboorte van je pup.
En Kees natuurlijk van harte gefeliciteerd met het nieuwe maar niet verwachtte opa-schap. Je hebt gelukkig zelf al uitgelegd dat je bij bepaalde loopsheden geen bloed vind etc etc. En inderdaad zeg; liever drachtig dan een kwaadaardig gezwel! En laten we wel zijn alles is getest.
Toos heeft gewoon de wens van Marianne gehoord en voelde met haar mee na de laatste keer dat het niet door is gegaan.
Gaan er van de overige pups nog naar de hulpverlening? Of is dat nog niet bekend?
Toni.
De moeder is poedel Toos.
En de vaders zijn mijn rode poedel Harrie en Bouvier Cobus.
Zij heeft 4 puppen waarvan 2 van Harrie zijn, de rode en creme.
En de 2 zwarte zijn van Cobus.
Dus ja Ma die heeft het met 2 reuen gedaan.
Marianne .
Heb je zo maar wat van mijn site gejat.
Foeifoei..............hahahaha
Dat is Toos met haar zoon Gerrit uit haar eerste nest.
Gerrit en Todje zijn weer broer en zus uit hetzelfde nest.
Van Toos zijn er 6 pups voor hulphond weggegaan en van Todje haar nest 4.
Dus hopelijk word jouw puppy ook een heerlijk nugger en lief hondje.
Anoek waar Dorine gastgezin voor is geweest is ook van Toos.
Anoek haar vader is bouvier Joop.
En Joop is weer een halfbroer van Rosa die weer de moeder is van Cobus.
Rosa is ook de volle zus van Mara van Dorine.
Dus jouw puppy is de (half) tante van Chloe want Chloe is de dochter van Todje en dus de kleindochter van Toos.
Leuke reacties weer allemaal, bedankt!
Om even te verduidelijken: Mijn geluk hangt écht niet alleen van een hond af hoor!
Een hond voegt wel veel toe aan je leven, dat klopt natuurlijk. Ik geniet ook altijd enorm van mijn honden, het zijn gewoonweg heerlijke gezinsleden. Daarom verheug ik mij ook intens op de komst van mijn nieuwe puppy straks!
Mijn man zegt iedere keer weer als ons een hond is ontvallen: "Voor mij hoeft het niet meer".
Hahaha... maar iedere keer 'trapt' hij er toch wéér in! En je mag raden wie er zo ongeveer weer als eerste op de grond ligt te dweilen met 't pupsel... juist ja!
Van de week vroeg hij zelfs aan mij: "Waarom neem je ze niet allebei?"
De grapjas, mannen kunnen toch af en toe ze heerlijk "standvastig" zijn.
Geweldig!!!!! Dit is echt geen toeval hoor, jij krijgt nu eindelijk je pup. Je hebt het verdiend!!
ontzettend gefeliciteerd met dit toeval!!
de honden zien er inderdaad prachtig uit, (mooie kruising) en ach ja.. het heeft zo moeten zijn denk ik
heel veel plezier met de pup en geniet er met volle teugen van! je heb er lang op gewacht!!!
groetjes!
Marianne, VAN HARTE GEFELICITEERD!!
EINDELIJK... je lange wachten wordt beloond!
Ik ben nog steeds benieuwd naar de naam,
maar ik moet ook nog even geduld hebben...
Enne ik geef je man groooooot gelijk!
Hartstikke gaaf zeg!!
Groetjes, Anita.
Marianne, van harte proficiat met je toekomstige nieuwe gezinslid!!!
Enne....Kees, nu ben je OPA !!! Proficiat hoor!!!
Fijn dat moeder Toos én de kindjes het goed maken. En nu genieten Kees én Marianne!!!
Groetjes Jacq
Gefeliciteerd met het lang verwachte puppy ,
ik had je verhaal ook gevolgd en iedere keer dat ik de lieveheersbeestjes weer tegen kwam, dacht ik waar blijft dat pupje?? Nu kun je dus eindelijk een andere foto plaatsen....
Je was anders wel makkelijk te herkennen zo
Groetjes Renate
Ps. mogen we gaan raden naar de naam?? Kobo ofzo
Bedankt, voor de feleicitaties en reacties!
Anita, nog héél even wacht ik, met het "vrijgeven" van de naam. In ieder geval tot ik zéker weet, welke van de twee pups van mij wordt.
Ja, Teske, de gelukssteentjes met de lieveheersbeestjes hebben inmiddels hun dienst wel bewezen. Je moet wel heel veel geluk hebben, om op zo'n volstrekt verrassende manier aan een puppekind te komen!
Hoe kom je nou op de naam Kobo?!
Ik zal één heel klein tipje van de sluier oplichten.
De naam van mijn puppy zal beginnen met de letter "T".
Hahaha... raden maar!
Haha wat een verhaal...Super gefeliciteerd!!!
Kobo natuurlijk van Koingspoedel en Bouvier
Tieneke... néé zeg, alsjeblieft! Dat ga ik echt niet roepen naar mijn hond straks!
Ja, natuurlijk Cabasja, je hebt gelijk. d\Dáár komt die naam Kobo vandaan. Had ik zelf niet aan gedacht.
nou.. als ze straks in de pubertijd is zal je nog vaak tot 10 moeten tellen
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... tieneke!!
hahahahaha
Als je in Kees zijn stijl van namen wil blijven wordt het Truus, Trui, Toos of Treintje.
Maar ik denk dat het de naam van je eerste hond wordt.
Bedankt voor jullie felicitaties!
Troela of Trijntje, Anita?
Dorine, ik denk ook niet aan namen zoals: Truus, Trui, Toos of Treintje.
WOOOW super! wat een verrassing!!!!!!
Geniet ervan!
en je wou ook een teefje?
Of maakte het je niet uit?
heerlijk zeg!!!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Niet verwacht, maar wél geboren… ‘koningsbouvier-puppy’! " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?