Waar slaapt jullie hond(je)??

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel DeezDeez

honden foto van Deez

Ik ben best wel benieuwd waar jullie je hond(je) laten slapen..

De mijne slaapt namelijk in haar eigen huisje.. Maar zodra mijn vriend naar zijn werk gaat om 05:00 komt Moozy nog even 2 uurtjes bij mij in bed liggen.. (nou gaat het bij mij om een Chihuahua)
En ze weet het dondersgoed!! Want ze komt in de nacht ook niet eerder bij me liggen...

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Waar slaapt jullie hond(je)??" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel joke&taatjoke&taat 3 doggies

honden foto van joke&taat

Hoi deez
Taat slaapt op haar kussen en zodra wij naar bed gaan ligt zei de rest van de nacht op het bankstel
groetjes joke en taat

honden page profiel moonmoon 3 doggies

honden foto van moon

Hallo Deez /allemaal
mijn Saartje slaapt bij mij op bed :-)
had al verteld dat ik alles wat 4 pootjes heeft verschikkelijk verwen
nu scheelt het wel heel erg
dat ik alleen ben in huis en niemand zich aan ons tweetjes hoef te irriteren
een van mijn zonen zegt ook steevast Mam
jij hebt de gave om alle honden een mietje te maken :-D :-D
groetjes Moon en een pootje van Saartje

honden page profiel aadjeaadje 3 doggies

honden foto van aadje

Syco ligt lekker op een dekbedje beneden

als we zeggen kom we gaan naar bed!

dan gaattie daar alvast liggen! ;-)

honden page profiel MaritMaritgoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Marit

Daan slaapt in haar bench. Een enkele keer (bijv na een lange wandeling) mag ze eventjes bij mij op de bank en vallen we beide in slaap. Bij hoge uitzondering mag ze 's avonds nog even bij mij op bed liggen, voordat m'n vriend thuiskomt. Maar ze kan er niet heel goed tegen als ze bij ons op de bank/ bed komt dan wordt ze brutaal. Komt door teveel vrijheid denk ik, dus dat gebeurt maar hééél af en toe en dan maar héél eventjes.

Oja, overdag is bovenop de wasmand of in het holletje van de kattenkrabpaal favoriet (en liggen de katten in de hondenmand) O-)

Groetjes Marit

honden page profiel 3 doggies

Jazz slaapt thuis in de woonkamer. Hij heeft daar maar liefst 3 slaapplaatsen: z'n houten hondenmand, z'n bench (maar die kan er net zo goed uit, want daar ligt hij nooit) of op de bank in z'n Snuggle Pod. Meestal kiest hij de laatste optie.
In de caravan staat onze slaapkamerdeur altijd open en daar is een laag bed... je kunt het al raden, nog voor wij erin liggen is het bed al voor een deel bezet.

honden page profiel Jolanda kJolanda k 3 doggies

honden foto van Jolanda k

Als wij naar bed gaan mag Woody altijd even op bed even lekker knuffelen . Daarna gaat hij lekker in zijn mand die bij ons op de slaapkamer staat. Maar wij slapen beneden en het gebeurt ook dat hij heerlijk in de gang op de mat slaapt of in de woonkamer.

Groetjes van Jolanda en Woody

honden page profiel ladylady 3 doggies

honden foto van lady

naast ons bed in haar mandje :-D

honden page profiel DeniseDenise 3 doggies

honden foto van Denise

Chica heeft diverse plekken. Ze heeft haar bench maar daar ligt ze meestal wanneer ze echt rust wilt of wanneer ze zichzelf even terug trekt.

Dan heeft ze haar mandje bij het bureau waar ik meestal zit en als ik daar zit gaat ze daar in liggen. Dan heeft ze voor de gashaard nog een kleedje dat is haar speelkleedje daar ligt ze ook weleens op te slapen en dan heeft ze nog haar grote mand die in de woonkamer bij de televisie staat.

Heel soms mocht ze weleens op de bank en op bed maar nu niet meer ze werd er TE zelfverzekerd en brutaal van dus nu hebben we dat afgesproken omdat niet meer te doen ;-)

Liefs Denise en Chica

honden foto van Monique van Lotje en Kwibus!!! ***Flos en Buster en Morris***

Ons oudje Flos van 15 jaar gaat met ons mee naar bed...Is niet anders gewend en we willen hem dit ook niet meer afleren! Onze Morris ligt (sinds de komst van ons dochtertje) in zijn mandje in de gang. Als wij aanstalten maken om naar bed te gaan, gaat hij al voor de gangdeur staan om lekker in zijn mandje te gaan...Hij weet dat hij dan ook altijd nog wat lekkers krijgt voor het slapen gaan. Wij hebben een traphekje geplaatst, zodat hij niet stiekem naar boven kan glippen. Hij slaapt eigenlijk onder, omdat ons meisje ook bij ons op de kamer in haar wiegje slaapt en wij het niet 100% vertrouwen met Morris erbij. Hij is in mijn zwangerschap al een keer in de wieg gesprongen! Dit wil ik niet meemaken, terwijl Fenna er in ligt te pitten! Maar nu hij zo graag in de gang verblijft, laten we hem dus ook niet meer boven slapen...

Groetjes Monique

honden page profiel mariekemarieke 3 doggies

honden foto van marieke

Hoi, onze oudste hond slaapt in zijn mand in de huiskamer. En de jongste ligt nog in de bench ook in de huiskamer dus wel lekker saampjes.
Maar als jij jouw hondje lekker in bed wil moet je dat zeker doen!!! die van ons weegt alleen 75 kilo en die ander zal daar ook wel in de buurt komen dus die mogen zeker niet in bed.
groetjes

honden page profiel Joke > Jimmy,Sjenna ,Floortje .Joke > Jimmy,Sjenna ,Floortje . 3 doggies

honden foto van Joke > Jimmy,Sjenna ,Floortje .

Mijn Jimmy en Daisy zijn de oudste hondjes slapen op bed.Sjenna slaapt op een hondenmatras naast mijn bed,vindt ons bed veel te warm. Is een gelukkie anders wordt het wel erg krap,want de kat wil ook nog weleens bij ons op bed liggen :-D

Groetjes Johanne
pootjes;Jimmy,Daisy,Sjenna

honden page profiel geen lid meergeen lid meer 3 doggies

honden foto van geen lid meer

hoi hoi

bij ons slapen ze zo ...

spikey slaapt in zijn benchmet zijn knuffeltje en kussen. beneden in de keuken
hij vind het maar niets boven

muis slaapt boven in haar benchje aan mijn kant
helemaal verstopt onder haar fleece kleedje

chenna slaapt ook in haar bench met een kussentje
en aan de kant van het baasje

soms vind ik het wel zielig hoor van spikey maar hij wil echt niet mee naar boven
hij vind het heerlijk zo in zijn bedje beneden

groetjes els spikey muis en chenna :-D

honden page profiel jojo 3 doggies

honden foto van jo

de onze slapen in bed en ik in de hondenmand.

groetjes jo en haar rakkers :-D

honden page profiel mariaamariaa 3 doggies

honden foto van mariaa

buck en dolly slapen s'nachts in de bench.
s'morgen vroeg mogen ze naast mijn bed nog even verder slapen en als ik opsta is het nog even op bed samen knuffelen :-D een heerlijk moment van de dag!
overdag liggen ze op verschillende plekkken, op de bank, in de mand of op het kleed in de kamer.
en als het warm is op het pakket :-)

gr mariaa

honden page profiel TamaraTamara 3 doggies

honden foto van Tamara

Tommie en Benji slapen allebei bij mij op bed. Allebei welliswaar aan het voeteneind, dus heb er weinig last van (oke, het zijn minihondjes dus je hebt er zowiezo weining last van haha)
Tommie heeft altijd op de slaapkamer gelegen toen ik hem kreeg (toen was hij al 3 jaar) en hij waakt graag over mij (met de ogen dicht) Benji had na nacht 3 door hoe het traplopen werkt en hoe hij het snelst op bed kan komen. (ik kan niet met de deur dicht slapen)
TJa, de een vind het verwend en ik... ik vind het heerlijk. Elke ochtend ontwaken en zien hoe die 2 nog lekker liggen te knorren en ik voel me veiliger.

Groetjes

honden page profiel tittit 3 doggies

honden foto van tit

bij ons in de slaapkamer in een bench

grtz

honden page profiel Joyce, Kaily&ZoëyJoyce, Kaily&Zoëy 3 doggies

honden foto van Joyce, Kaily&Zoëy

Hoi,

Kaily slaapt bij ons op bed, dat is meer omdat toen ze 8 weken was ze na 2 weken nog zat te janken s'nachts in de bench... Omdat we (lees: partner met wisselende diensten) ook rust wilde en onze katten ook op bed lagen mocht zei er ook bij.

Alhoewel ik't nu soms wel vervelend vind dat er 5 kilo op me kussen/hoofd ligt O-)

En toch is het ook wel weer gezellig ff lekker knuffelen voor het slapen gaan en ik heb sóchtends geen wekker meer nodig hahha.

Groetjes Joyce en een pootje van Kaily

honden page profiel DeezDeez

honden foto van Deez

Leuk om te lezen dat iedere hond een eigen plekje heeft en precies weet waar dat is.
Als wij zeggen dat we gaan slapen gaat Moozy inderdaad ook vanzelf naar haar huisje toe..

Leuke reacties allemaal! En toch heeeel verschillend!

honden page profiel caro en de teckelscaro en de teckels 3 doggies

honden foto van caro en de teckels

lola boris cobus en fanny slapen alle maal in een bench cobis slaapt met lola in de bench boris slaapt alleen en fanny ook.
En de bench staat in de slaap kamer.
Eerst sliepen ze om en om in bed maar dat was niet de oplossing voor de rang oorden. :'(

honden page profiel 3 doggies



in de keuken als ik werken ben ,en anders naast me in bed ;-)

honden page profiel  3 doggies

honden foto van

Mijn honden slapen ieder in een eigen huis. ;-) In de zomer gewoon buiten onder een boom of op de veranda.

honden page profiel de belsde bels 3 doggies

honden foto van de bels

sushi ligt bij ons in de slaapkamer,
op ons bed of op haar eigen zitzak
aiko ligt meestal beneden in de zetel, zij komt enkel op bevel naar boven,
zoals s morgen bv mag ze er ook bij komen.
2 grote honden op bed is een beetje van het goede teveel om te kunnen slapen,want we hebben jammergenoeg geen king size bed :-D

honden page profiel KimberleyKimberley 3 doggies

honden foto van Kimberley

sushi :-) leuke naam

Nina slaapt bij ons in de slaapkamer in haar mandje, in een lekker hoekje naast de klerenkast.

honden page profiel liesbeth,Turbo,Luna, Levi en Faithliesbeth,Turbo,Luna, Levi en Faithgoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van liesbeth,Turbo,Luna, Levi en Faith

Mijn hondjes slapen lekker bij ons op bed.
Ik heb ze het liefst altijd bij me zodat ik ze altijd in de gaten kan houden zelfs in de nacht.
Maar ze zijn ook zo klein dus dat kan ook makkeljk.

Gr Liesbeth,Turbo en Luna

honden page profiel Heleen Heleen 3 doggies

honden foto van Heleen

Nero slaapt in z'n eigen mand op de kamer naast ons. Als 's morgens de wekker gaat kruipt ie nog even lekker tussen ons in. Gezellig :-D

Liefs Heleen en Nero

honden page profiel AnsAns 3 doggies

honden foto van Ans

Jetje slaapt heerlijk in haar bench.
Toen ze pas bij ons was, ging ze er ook overdag regelmatig in liggen slapen, maar daar heeft ze nu andere plekken voor gevonden.
Maar als wij 's avonds de lichten uit doen, springt ze vrolijk in haar bench..
Echt haar slaapplek dus!

honden page profiel Yuki & ShadowYuki & Shadow 3 doggies

honden foto van Yuki & Shadow

Shadow heet 3 plekken, waar hij naar toe kan slapen.
als hij echt moet slapen, slaapt hij dan in de bench
en de rest van de dag, slaapt/rust hij waar hij wilt.

wat ook graig is, als ik commando terug ( bedoel ik als terug naar je plaats) dan gaat hij eerst kijken waar, en dan gaat hij eentje uitzoeken en terug lopen.

echt zo geinig:-D

honden page profiel JulietteJuliette 3 doggies

honden foto van Juliette

Lupo slaapt in haar houten mand in de woonkamer.

's ochtends rond half zeven komt ze altijd aangetrippeld (zover je dat van een 30 kilo wegend gevaarte nog trippelen kunt noemen) en legt ze haar hoofd op de rand van haar bed. Ik wordt dan wakker en zeg haar dat het mag.
Dan springt ze op bed en ligt dan nog heerlijk een uurtje bij ons te slapen.

Daarna gaat ze weer terug in haar mand en hoef je haar voor 12.00 uur niet te storen met het belachelijke idee om naar buiten te gaan. O-)

Ik houd niet van uitslapen, maar mijn hond des te meer!!!!

Liefs, Juliette

honden page profiel Jenni Jenni 3 doggies

honden foto van Jenni

Onze honden hebben hun eigen hondenkamer. Een ruimte die helemaal ingericht is voor hun, daar krijgen ze ook hun eten en daar buiken ze uit na de maaltijd. En 's nachts slapen ze daar sowieso.
De hondenkamer grenst aan onze woonkamer, en de deur staat dus meestal open.
Overdag liggen ze dan overal waar ze zelf willen liggen, en grappig genoeg hebben ze dan toch alle drie wel een eigen voorkeursplek. Alleen niet op banken/stoelen en helemaal niet op bed, dat laten we niet toe. Afgezien van het feit dat ze veel te groot zijn, vind ik het ook niet prettig (en niet zo hygiënisch)Al die haren in mijn bed....., nee dank je. En daarmee bepaal ik ook dat de hond lager in rang is dan mijn vriend en ik. Verschil moet er wezen :-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Waar slaapt jullie hond(je)??" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 1 van 3 12 3
Volgende forumvraag: Het doel is bereikt
^