Vele mensen klagen steeds over te dure voeding...
Tip voor hen: bereken de voeding eens naar de kostprijs per dag. Je zal er van versteld staan welke prijs je betaald voor je lieveling!
ps. Een grote pak voeidng scheelt ook wat ivm de kleine hoeveelheden
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "dure voeding?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Wat voor de een duur is maakt voor de ander niet uit , Ik kan niet in de beurs van iemand anders kijken!! Voor mij zelf is het belangrijk dat de voeding van honden gezonde voeding is ! Ik stel zelf het menu samen Versvlees met groenten!! De hond moet het er gewoon goed op doen en ook nog eens graag eten !! Dat is belangrijk!!
als ik kijk naar die zakken hills, sorry zi, maar mijn honden mochten het daar nog schitterend op doen, 75 euro voor 20 kg (als het geen 15 kg is?) betaal ik niet.
maar hier ook enkel en alleen NRV. Komt op ongeveer 1 à 1,5 euro per kg.
Maart, Hill's is idd de duurdere variant. Denk zelfs eerder dat het 75 euro voor 12 kg is.
Ik heb eens uitgerekend wat mijn hond per dag kost en staat op RC (wat velen "duur" noemen). Ik kwam uit op 1,50 € per dag. Vind ik dus nogal meevallen
wat voor de een duur is is dat voor de ander weer niet.
Ook ik vind t belangrijk dat t betaalbaar blijft maar verwacht wel dat het gezond is.
ook wij zijn druk bezig met de overstap, van brok nu op KVV en daarna op NRV.
Ik heb 3 honden en ik ben niet veel kwijt per dag trouwens.
Mijn honden eten met ze 3e ongeveer bijna een kilo kvv per dag.
Kan mij eigenlijk niets schelen de prijs, als het maar goed is voor Sam
Idd, stel je bent 1 verdiener of student of je leeft van een uitkering dan is 1,50 per dag (45 euro per maand) best veel geld.
En in het geval van Royal Canin een beetje zonde van het geld
Vaak is goedkoop duurkoop!
De paarden hebben duur voer. Hier doen ze het het beste op, dus dan ga ik er niet op bezuinigen.
Zo ook voor de hond.
mijn paard krijgt wel snoepjes van bijna 4 euro de kilo :p maar hij doet er dan ook wel een tijdje mee, makkelijk een maand.
In de winter gaan ze er vlugger door, omdat ze dan alle 7 binnen staan en ze er zo dan allemaal telkens één krijgen, terwijl het nu beperkt blijft tot een paard of 2-3
mij maakt de prijs zeker uit, en ben eens gaan ..shoppen.. hier in groningen, waar ik woon is een slager die zelf slacht. dus ben ik eens gaan informeren wat dat kost voor mijn hond, heb een newfoundlander, en ik krijg het voor weinig. vers vlees zonder toevoegingen, tien kilo voor tien euro. moet er zelf natuurlijk wat bij doen als orgaanvlees,maar dat haal ik op de markt, ook zeer schappelijk van prijs. wel moet ik zelf invriezen, dus komen er nog wel zakjes bij, maar ook daar ga ik voor shoppen, ook goedkoop. zo heb ik vers .
Mij maakt de prijs niets uit, als het maar goed is, dan shop ik maar wat minder voor mezelf
Ik ben meestal 1,50 per dag kwijt maar ik koop ook wel eens antilope/springbokvlees voor Mexx. Tja kost 5 euro de kilo, maar het is gewoon een keer in de maand wat extra's.
Ik voer KVV en heb de mazzel dat mijn lieve kieskeurige hondje alleen smuldier lust. Dus dat kost me ong 30 ct per dag
Een enkele keer krijg ik er AHV of runner in maar niet 2 dagen achter elkaar en niet meer dan eens per week...
Och het is wel lief dat hij rekening houd met mijn portemonnee haha.
Verder doet hij het er goed op,ontlasting prima, glimt als een gek dus het zal wel goed zijn
Ik voer er nog wel vers bij, ong 25% van het totaal en dat kost mij denk ik 5 euro per maand.
Al met al ben ik denk ik aan voer en snoepjes tussen de 25 en 30 euro per maand kwijt.
Ik heb er nooit bij stil gestaan wat Bailey mij kost. Haar brokken kosten 22.50 voor 12,5 kilo. Daarnaast krijgt ze geregeld vlees en kluifjes en snoepjes.
Tja maar wat is duur. Ik heb begrepen dat een kind tot zijn 18e ruim 4 ton kost.....
Tja ach. Ik heb voor Bailey gekozen en dat kost geld. Binnenkort stap ik over op vers vlees van Topgering.
Maar ja, Ik krijg veel liefde terug dus vind het wel waard..
Daar ben ik het niet helemaal mee eens Janine.
Toen ik RC gaf aan mijn hondje was ik bijna 20 euro uit per maand, en gaf ik vooral granen aan mijn kleine Carnivoor.
Nu geef ik Darf KVV, waar geeneens granen inzitten en wel redelijk veel spiervlees en bot als calcium bron, nu ben ik zo'n 11 euro per maand kwijt.
En voor het geld dat je bespaart kan je een extra cursus doen, want shoppen is saaaaaaaaai
Dure voeding vind ik niet erg, maar het moet wel kwaliteit zijn dan. En dat zijn veel voeders niet.
Er zijn hele goedkope voeders die 10x beter zijn dan RC-brokken.
Het maakt mij niet uit wat ik voor het voer voor al onze dieren moet betalen.
Zolang ze het er goed op doen.
Mijn lieveling doet het uitstekend op haar Puppy voer en onze andere beestjes krijgen ook altijd het voer wat zij het beste eten.
wat het eten van Layca kost maakt me niet zoveel uit ze krijgt wat ze nodig heeft , ik eet toch ook lekker dus mag zij het ook mja.. misschien wel te verwend maar goed heb er wel een prachtig hond aan
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "dure voeding?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?