Sinds vannacht geeft Luna over en is hij gigantisch aan de spuitpoep.
Net weer met hem naar buiten gegaan, hij ging met een heel holle rug zitten en er kwam maar 1 druppeltje poep uit, is zijn maag dan leeg ?
Ik heb een tijdje contact gehad met een GT, zij adviseerde mij als een hond overgeeft / spuitpoep heeft hem 24 uur NIETS te geven.
Aangezien het leven van mijn hond draait om eten (hoe ziek hij ook is, eten wil hij ALTIJD), vind ik dit zo moeilijk en.... weet ook niet of het wel een goede oplossing is 24 uur lang niets geven....alleen water te drinken.
Normaal gaf ik hem altijd rijst met kipfilet.
Wat moet ik doen?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Spuitpoep & overgeven" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Een hond kan zo'n 3 weken zonder eten, en dan heeft hij nergens last van..
Dus een dagje kan best.
Als je hond niet lekker is, kan je hem zeker even laten vasten.
Wat je wel kunt geven is afgekoelde kippenbouilon..
Dit vinden ze lekker en het is gezond..
Zorg er wel voor dat het niet te zout is..
groetjes
Bedankt voor je reactie Gerdine.
Tot nu toe heb ik hem niets gegeven, maar als ik dan zijn kop zie terwijl ik een BOTERHAM zit te eten, voel ik me gigantisch rot....
Ga kippenbouilon voor hem maken, krijgt hij toch iets binnen en dat vindt hij heerlijk !
Ja dat bedelen kan ontroerend zijn, maar honden hebben altijd honger, ook als ze wel gegeten hebben..
groetjes
Overgeven en spuitpoep, daar moet je hem niet te lang mee laten rondlopen. Maar dat snap je zelf natuurlijk ook wel.
Als het na het weekend niet over is, zou ik toch even met de dierenarts bellen.
Wanneer voel je je rotter, als je een schuld gevoel hebt omdat jij eet en hij niet of wanneer je hond last heeft van z'n darmen. Je hond zijn darmen moeten nu eerst tot rust komen door hem een etmaal niets te geven. Daarna weer rustig opbouwen. Afgekoelde bouillon kan idd wel als dat helpt tegen je schuldgevoel.
Thanks.
Uiteraard houd ik het in de gaten en als het maandagochtend nog zo is ga ik even naar de DA.
Heb je ook gelijk in hoor Carla, uiteraard doe ik wat het beste is voor hem, maar dat neemt niet weg dat hij me héél zielig aan kan kijken en ik daar heel gevoelig voor ben, maar dit betekent niet dat ik hem nu alles geef hoor, de bouillon staat al op
Onze DA zei dat het "heerst" Ik ben sinds maandag heel erg ziek geweest, zelfs bloed in ontlasting en spuug. Maar goed heb de medische malle molen door gaan en heb een hoop medicijnen gekregen om me er weer op te helpen.
Eerst vandaag ben ik weer een beetje de oude, baasje heeft 4 van de 5 dagen met me bij de DA gezeten en is heel lief voor me geweest
Maar let goed op met het eten niet te veel kleine beetjes gekookte kip witte macroni ( ik lust geen rijst) en heel veel kookvocht van de kip. Maar dan zonder toegevoegde zouten want kipfilet heeft zelf ook al zout in zich!
Heel veel beterschap Luna,
Doodles BAs
Thanks Bas, jeetje, dan heb jij het ook te pakken gehad, blij te lezen dat je weer een beetje de oude bent (nu ik nog)
Knuff terug van Luna
Als de honden hier dat hebben gaan ze inderdaad 1 dag vasten. Is dat dan nog zo, dan naar de DA.
En inderdaad bouillon en dag erna gekookte kip.
Hopelijk knapt Luna snel op!
Liefs,
Ik doe ook meestal een dag geen eten 2e dag kip.
En als het dan niet over is zit ik bij de da
Beterschap voor Luna.Een dag niet eten is niet erg hoor geef hem anders morgen rijst met kip
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Spuitpoep & overgeven" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?