Wat ik nu vertel is al een aantal jaren geleden maar nog moet ik erom lachen als ik eraan denk! Was met mijn kuvasz reu aan het trainen bij de KC. De opvoeding was toen nog behoorlijk ouderwets. Om honden aan het schrikken te meaken of even af te leiden van stoute voornemens, gooide de trainster met een zakje met knikkers. Mijn reu was echt een grote puber in die tijd , die graag af en toe de benen nam., dus er werd veel geoefend aan de lange lijn. Het oefenterrein was in een bos, niet afgezet dus als ze ertussenuit gingen kon je behoorlijk lang zoeken voordat je ze vond. We kregen een paar keer de oefening naar de plaats sturen. aan de lange lijn ging dit geweldig , maar een kuvasz is het snel beu en wil dan wel weer wat anders. Toen moest ik het zonder lijn proberen, had al zo'n gevoel van DIT GAAT NIET GOED maar deed het dan toch maar!
De trainster stond klaar met haar zakje met knikkers , voor het geval dat het fout zou gaan. Pajtas, mijn reu, werd naar het vak gestuurd maar rende voorbij , de trainster gooit en raakt hem op zijn bil! Pajtas draaide zich stomverbaasd om , hij schrok helemaal niet!!, maar pakte het zakje met knikkers in zijn bek en bracht het keurig naar mij terug!! alsof hij wilde zeggen, vrouwtje, ben je niet wat kwijt!! We lagen blauw van het lachen, en ik heb hem de hemel ingeprezen, ook al was dit totaal niet wat ik bedoelde. Het is wel altijd een goede apporteur gebleven. Hebben jullie ook wel eens zo'n gekke reacties meegemaakt, waar je hartelijk om kon lachen!!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "verrassende reactie op correctie!! Hebben jullie dit ook wel eens gehad?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Deze hond was echt mijn grote vriend! Ik heb hem zijn hele leven nog nooit onder de indruk gezien! Was een echte vrijheidstrijder!
Zecht wel wat over hoe slim de hond is,het terug brengen van een zakje knikkers geweldig beest.
mvg Jasmijn
Wat een heerlijke hond was Pajtas
zelf heb ik zoiets niet meegemaakt, maar ik moest wel altijd om mijn vader lachen vroeger,die met onze hond op cursus was, bij het HIER commando, kwam onze hond dan altijd keihard regelrecht op mijn vader af die al enthousiase geluiden maakte en zijn armen wijd had.....en de hond schoot dan rakelings langs hem heen ver weg het veld op. Ik kwam dan bijna niet meer bij om die ondeugende snoet van de hond en de uitdrukking op mijn vaders gezicht.
Heerlijk om te zien die honden fratsen Dobry!! Toen ik vroeger zelf hondentrainster was kwamen we af en toe niet meer bij van het lachen!! Maar daar doen we het toch voor , voor het plezier!!
Geweldige reactie van de hond
Mijn vader had dat vroeger ook, die was toen trainer op een hondenschool, en als die bijvoorbeeld iets aan het uitleggen was en wij met Acha aan de kant stonden, en die riep apport sprong Acha altijd over de platen heen en ging die apport halen terwijl het commando eigenlijk niet voor haar bedoeld was
Geweldige hond was dat!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "verrassende reactie op correctie!! Hebben jullie dit ook wel eens gehad?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?