Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Beslissing voor de coverfoto van 'Vrouw & Hond' is genomen..." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Een mooie foto heeft gewonnen!
Ik ben benieuwd naarhet boek Marianne!
Liefs,
Denise en Chica ..van Harte Gefeliciteerd!!
Chica is echt een goed foto model
Groetjes Joke
Overigens, zodra het boekje is verschenen ga ik er een speciale website voor maken.
Dat is leuk voor de lezers. Want op die site komen dan een aantal foto's te staan, van honden die een rol spelen in de verhalen.
Er komen twaalf verhalen in het boekje te staan. Tot nu toe heb ik bij zeven verhalen hondenfoto's ontvangen.
Inmiddels heb ik nog een hondenfoto ontvangen.
Er komen dus acht foto's van honden, die een belangrijke rol spelen in de verhalen, op de website te staan.
foto ,is gewoon,, zal best leukere bij gezeten hebben ,maar de waar gebeurde verhalen .
zullen best mooi zijn ,,, jo
hee de beslissing is genomen. Gefeliciteerd allebei en fotomodel Chica natuurlijk helemaal
Ja Chica hier! Vrouwtje is nog steeds erg trots en glunderd nog steeds na en ik glunder met haar mee!
Vrouwtje zegt dat ik wel moet oppassen dat ik niet naast mijn kussentjes ga lopen van de ster-allures , hihi zal wel meevallen denk ik... Eehh, Iemand een handtekening?
Haha, pootje van Chica
Jaaaaaaaa Jip staat hier te springen om een pootafdruk, die heeft sinds kort de meisjes ontdekt'en zo'n fotomodel als jij....
Ik denk dat ik mijn vrouwtje moet vragen een handtekening voor je te zetten want mij lukt het niet om die vervelende pen vast te houden Jip *Wink wink* haha, waar wil je de handtekening hebben? Nooit meer wassen dan he!
Oeiiii...dan kies ik voor een pootafdruk op mijn voorhoofd (daar was ze nooit) enne....een kusje?? ***wink wink***
*Oke hier heb je je kusje! *Smak*, en voor de pootafdruk moet ik nog even wat inkt zoeken....* ....
Even een kleine update over het uitgeefproces.
Het boekje gaat in de maand juli naar de vormgeveing. Daarna duurt het nog ± negen weken tot het verschijnt.
Degenen die op mijn mailinglijst staan, krijgen al vóór de definitieve verschijnlingsdatum een aankondingsmailtje van de uitgever. Die kunnen het boek vanaf dat moment ook bestellen/laten reserveren.
vormgeveing = vormgeving
Lieve hemel... af en toe kan ik écht niet normaal schrijven!
Ja, zeker spannend.
Jammer alleen dat het uitgeefproces zo veel tijd in beslag neemt!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Beslissing voor de coverfoto van 'Vrouw & Hond' is genomen..." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?