Hai allemaal,
Sinds 3 dagen hebben we er een pup bij; een zwarte, 5 maanden oude Golden X Stabij, echt een hele, lieve, zachtaardige pup. Knap hoe ze zich al na een dag aanpast...
Eerst wilde ik een oudere hond dan Finn erbij, maar mijn vermoeden is juist gebleken; die jongen komt helemaal los met haar erbij! De eerste avond mocht ze van hem niet eens een centimeter lopen, maar de volgende dag werd het beter en beter en nu is hij zichtbaar blij met die kleine in de buurt. Hij wordt ook dapperder, rent niet meteen het huis in als er kinderen buitenspelen, heeft meer lol tijdens kleine wandelingen en spelen in de tuin en helpt ook nog eens met de opvoeding.
Ik ben blij!! Nu oefenen geblazen... en genieten... ik heb nog nooit zo'n jonge pup gehad dus ben benieuwd wat ik allemaal tegenkom.
Als iemand tips heeft voor deze leeftijd, hoor ik het graag.
Groetjes
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Fae is het nieuwe 'zusje' van Finn!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Wat leuk allemaal! ga ervan genieten!!!
Ik weet niet wat Fae al allemaal kan, maar ik zou inderdaad snel beginnen (nadat ze aan haar nieuwe huisje gewend is)met positief te trainen. Zeker omdat ze al 5 maanden is. En dan komt de pubertijd al snel om de hoek!
Succes!
Het is zo leuk!
In die twee dagen kan ze al zit en blijf en een beetje aan de riem lopen . Ik ga vandaag beginnen met af en toe de kamer uit gaan.
Ze wil graag iets 'doen' dat scheelt.
wat leuk voor Finn nu heeft hij er een speel maatje bijnliefs en groetjes Rina & Alexander en likje en pootje van Turbo en Diezel
Wat gezellig een nieuwe pup erbij.. En wat fijn dat Finn zo opleeft... Geniet van je roedeltje
GEFELICITEERD met jullie aanwinst!
Leuke naam hoor Fae.
Hoe is ze op jullie weg gekomen?
Train ze en veel plezier gewenst!
Groetjes, Anita.
Fae en Finn dat past goed van harte gefeliciteerd met de kleine, fijn dat het zo goed gaat met beide honden.
Veel plezier met beiden!
Wat leuk voor jullie een pup er bij gefeliciteerd en geniet er maar van leuke naam voor de hond
Wat lief, al jullie reacties!
Wij genieten volop, heerlijk die ongelukjes op de bank (!) haha. Vandaag eerste wandelingetje in de weilanden, ze was helemaal gelukkig.
Ik had t vermoeden al: volgens mij heeft die kleine geleerd om op dekentjes te plassen en ze weet ze allemaal te vinden hier in huis. Erg kaal nu zonder vloerkleed, foulards en tv-kijk deken!
Gelukkig valt alles in het niet bij dat lieve hoofdje. Fae is een enorm kijkcijfer kanon bij voorbijgangers en buurtkinderen.
Groetjes en als ik ergens tegenaan loop; Topicje
@ Anita, ze stond op Marktplaats. Ik was eerste even bang voor broodfok, maar bleek een heel lief stel met een stel hele lieve honden en een nestje dus uit twee van hun eigen roedel. Allemaal erg zachtaardige beesten, we hebben ze allemaal gezien en het voelde goed! Fae hebben we meteen meegenomen.
Hey!!
Dat is leuk vor Finn,en ook voor jullie om hem nu een stuk zelfverzekerder te zien!!
Leuk hoor,gefeliciteerd met de kleine meid.
Groetjes Soraya&Mila.
Gefeliciteerd met jullie aan winst
leuk is dat om te zien dat zo'n eerste hond er zo blij mee kan zijn
en wat een leuke naam trouwens
Groetjes monica Budha en Fee
Ik vroeg het mij zo af vanwege haar leeftijd,
geen standaard leeftijd om een pup in huis te nemen...
Matchy kwam bij ons toen ze 5 1/2 maand oud was.
Plassen op dekentjes?? Jullie hebben het er vast
snel uit zodat ze zindelijk word/is in huis.
Ik wacht nog op een paar leuke foto's... zou leuk zijn!
Hoi Fae!
Gefeliciteerd met je nieuwe vriendje en baasjes!
We hopen dat je heel veel plezier met ze gaat hebben
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Fae is het nieuwe 'zusje' van Finn!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?