Hallo allemaal,
Ik heb een puppy van 15 weken.
Moet ik s'nachts water in de bench laten of is het verstandig om dat weg te laten.
Ik hoor graag van jullie.
MVG Nick
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "water in de bench?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Ik liet geen water in de bench. Wel op de dag, maar niet 's nachts. Sowieso kreeg hij 's avonds na een uur of 11 geen water meer. Want dan hoeven ze snachts ook minder te plassen en dat kan heel erg helpen bij de zindelijkheids training.
Hier ook geen water 's nachts? Cooper drinkt voor zijnlaatte uitlaat een laatte keer en dan gaat ie in de bench. Hij slaapt 10u aan een stuk door zonder plasje of poepje.
Hallo,
Wij doen 's avonds ook geen water meer in de bench. Wanneer onze rakker het laatste rondje maakt 's avonds krijgt hij noch een kans om te drinken.
Overdag doen we wel water en voeding in de bench. Om van zijn bench een fijn plekje te maken.
Groet Edwin
Als je hond zindelijk is, zou het wel kunnen.. maar wij doen dit het liefst niet. Alleen wanneer we langer weg zijn als 3 uur en het zomer is. Dan wel. Verder eigenlijk nooit!
Ik heb het niet gedaan, 's nachts hoort een hond te slapen en niet te drinken. Het maakt het zindelijk maken makkelijker. Je moet als je brok geeft wel uitkijken dat je hond geen vocht tekort komt. Het is dan wel belangrijk dat de hond overdag veel kan drinken.
Ik heb wel altijd water in de bench gelaten zodat hij altijd wat kan drinken. Tommy dronk soms een paar slokjes maar als de lamp uitging dan zocht hij een plekje in zijn bench en de volgende ochtend was er maar een klein beetje water uit zijn bakje. 's morgens natuurlijk wel direct buiten zetten.
het kan wel maar je pup moet dan wel vaak plassen in de nacht
ik heb dat nooit gedaan maar het kan absoluut
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "water in de bench?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?