Banjer is een paar dagen geleden naar de hondenkapper geweest om zijn nagels te laten knippen.
en dit is gruwlijk slecht gedaan.
er is nu een stuk van zijn nagel afgevallen en er licht wat leven van zijn teen bloot.
zo te zien heeft het al gebloed en is het nu redelijk hard en droog, maar ik kan het leven wel bewegen en indrukken.
nu ga ik morgen gelijk een sokje voor hem halen buiten totdat het weer is aangegroeid, maar ondertussen zal hij vanavond en morgenochtend wel even naar buiten moeten.
Kan iemand me AUB met SPOED aan een tijdelijke oplossing komen tot morgen voor buiten?
En natuurlijk ga ik morgen gelijk naar een andere hondenkapper die ik wel vertrouw voor advies.
De reden dat ik naar een andere hondenkapster ging was omdat mijn vertrouwde hondenkapster met zwangersschap-verlof is/was.
Wie kan me snel aan een tijdelijke oplossing helpen?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Help. Leven van nagel licht bloot! Wat Nu?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
ik zou nu even totdat je een goeie sok hebben, een sok van jezelf erom heen doen, of een plastic zak, zodat er geen troep bij kan komen, en desnoods vanavond even wat korter lopen, wel erg hoor, ik zou wel mooi een klacht indienen !!!
Afbinden van de poot, zo komt er geen vuil bij en inderdaad zo snel mogelijk naar de dierenarts.
Succes.....
Ach wat zielig!! Zou inderdaad een sok van jezelf aan doen als je naar buiten gaat.
En een klacht indienen!!!
Succes!
Groetjes tien
wat vervelend is dat nou, heb je gaasjes in huis ? in je verbanddoos ? of een rolletje verband ? doe dat om zijn voet met de nagel, en daarover heen leukoplast. dat tape je even vast, voor het naar buiten gaan, kan je een plastic zakje er over heen doen, en vast zetten aan zijn haar met leukoplast, haal het eraf als je binnen bent en niet naar buiten meer moet. zeker het plastic eraf.
Hoi!
Ik begrijp niet helemaal wat er gebeurd is.
Heeft ze te kort geknipt, en dus in het leven? Of is door het knippen de nagel gescheurd totaan de poot?
Wanneer ze te kort geknipt heeft, en in het leven heeft gezeten waardoor het heeft gebloed, dan heelt dit vrij snel. Als het niet meer bloedt zou ik er zelf niet zoveel aan doen behalve goed in de gaten houden.
Wanneer de nagel gescheurd is, of er helemaal af ligt (?) dan inderdaad een verbandje erom, en wel morgen even naar de dierenarts. Als het niet meer bloedt, en ze komt er ook niet aan zou ik in huis geen verband erom doen, maar de wond laten drogen...
Wel heel erg vervelend zeg!!!
die hondenkapster heeft de goede lengte afgeknipt, maar ik denk met een gruwlijk bot nagelschaar.
de harde buitenlaag van de nagel is eraf gevallen.
ik heb net ook de andere poten nagekeken, en daar zitten ook breuklijnen op waar de nagel straks kan breken.
voor het knippen, zaten er helemaal geen breuklijnen in..ik hou hem goed in de gaten vanwegen zijn leeftijd.
ik ben niet panisch en ga niet voor elk wiswasje naar de DA.
banjer blijft er verder helemaal vanaf en laat het toe dat ik er na mag kijken en heel even lichtjes het leven heb ingedrukt.
maar dat van het even inpakken met een verbandje en dan met lucoplast even vastzetten, klinkt wel goed.
en een klacht ga ik zeker indienen. morgen gaat banjer naar de dierenarts en de rekening gaat naar die hondenkapster.
had ze maar goed moeten knippen en met de juiste nagelschaar.
ik durf zelf geen nagels te knippen bij mijn honden, dan laat je het aan iemand over die er wel verstand van heeft..krijg je zoiet.
sorry..ik ben echt boos op haar.
vooral voor banjer..want die zit er mee
En zeer pijnlijk ook
Als het niet meer bloed gewoon bloot laten, zodat het kan drogen.
Maar wel even langs de DA gaan.
Groetjes Bianka
Ik weet niet of je het zelf durft,ik namelijk niet maar je kan het dicht branden met een soldeerbout
Queenie heeft tijdens het rennen ook een keer een stuk nagel verloren tot voorbij het leven anders toch morgen maar even naar de dierenarts dan brand die het dicht sterkte
oef doet dat maar niet, het haar schroeit ook mee, wacht er mee tot je naar de dierenarts gaat, en ja geef de trimster de rekening maar.
en thuis eraf halen, het is alleen even voor het naar buiten gaan, en als ze eraf blijft, mag het gerust eraf. zo niet, omhouden dat gaasje of verband, morgen naar de dierenarts.
ik knip ook regelmatig in het leven hoor , zal iedere trimster overkomen ,wij gebruiken dan Clipstop om het bloeden te stoppen, dat is een poederachtige substantie , daarvan doe je wat korrels in de nagel en het bloeden stopt , sommige trimsters branden het idd dicht met een soldeerbout en dierenartsen doen dat ook. met clip stop heb je altijd kans dat het later bij het baasje thuis nog bloed , ik meld het dan ook altijd als ik het leven geraakt heb ,zodat de baas weet waar het bloed vandaan komt , het is niets ergs en het stopt vanzelf , het voelt hetzelfde als je zelf je nagel te kort of ingescheurd hebt,
ik begrijp dat je een oudere hond hebt, daarvan kunnen de nagels erg hard zijn , al is je tang nog zo scherp, daar kom je slecht doorheen , ik heb zelfs wel eens een nijptang gebruikt om door een verharde nagel te komen , het hebben van te lange nagels is slechter voor de hond dan het te kort afknippen , bij te lange nagels kunnen de tenen gaan vergroeien, met alle gevolgen vandien ,
jammer dat de trimster jou niet heeft gemeld dat ze in het leven geknipt heeft en wat dat inhoud , dan was je er niet zo van geschrokken .
doe er maar gewoon niks aan hoor ,het is snel genezen
Juist om dit soort dingen te voorkomen, knip ik de nagels niet en vijl te regelmatig. Hier ben ik mee begonnen toen Chica geopereerd is aan haar achterpootjes en daardoor geen wandelingen op straat meer maakte.
Die nagels groeien als kool.
Nu zit mevrouw rustig op schoot de manicure/pedicure behandeling te doorstaan en je kunt NOOIT in het leven knippen.
Marijke, ik geloof dat dit wat erger is dan gewoon te kort geknipt. De hele nagel is er af en het leven ligt bloot.
Dichtbranden zelf niet doen hoor, als je niet weet waar je mee bezig bent.
Ik heb ook poeder om het bloeden te stoppen maar dat heeft nu geen nut denk ik. Gewoon even langs je da en een andere trimster zoeken die de nagels eerst even weekt voor zij ze knipt. Dan worden ze zachter en heb je minder kans op inscheuren.
groetjes
Ik heb hier een keer gelezen van iemand met een hond die een teen kwijt raakte door een nagel probleem. Wat er precies was met de nagel weet ik niet, maar een dierenarts bezoekje kan misschien veel ellende besparen (ontstekingen enzo) en die kan gelijk de andere nagels inspecteren en problemen voorkomen misschien.
als de nagel er echt af ligt is een bezoek aan de dierenarts zeker raadzaam ,vraag de dierenarts om een verklaring dat het komt door het knippen ivm evt schadevergoeding
Zorro heeft eens zijn nagel eraf gehad. Was door het spelen stuk gegaan en stond rechtop. Bloeden! De dierenarts heeft toen de nagel helemaal verwijderd. En heeft het NIET in verband gedaan. Gewoon bloot laten is beter!!!!!!!
Zorro heeft het zelf heel mooi schoon gehouden, maar je kunt het pootje in de biotex doen als je hondje dat toelaat. Met lopen heeft hij er geen last van, want het vlees raakt de grond niet.
Zorro kon ermee rennen en spelen en heeft het zelf steeds schoon gelikt. No problemo. Groeit vanzelf weer aan.
Ik heb bij Luca bij wonden die niet dicht wilden
gaan, na die pitbullaanval, een spray gehaald met
vloeibaar pleister.
De da zei me, laat de wonden gewoon aan de buitenlucht
genezen, maar ik sprayde wat vloeibare pleister op de wond, wachtte even en de wond zat dicht.
Wel moest ik uitkijken, als ik de spray haalde,
dat Luca er niet van tussen ging, omdat hij dit
spraygeluid niet prettig vond.
De spray ontsmet en geneest de wond.
Heeft gemaakt dat de open wonden, dichtgingen.
En een bezoek aan de da is zeker aan te raden.
Misschien dat hij een tetanusspuit moet krijgen,
als hij die niet heeft gehad, want straatvuil is
heel gevaarlijk en daaraan kunnen ze sterven.
allemaal bedankt voor het snelle en goede advies.
ik heb net de DA gebeld en heb voor vanmiddag een afspraak gemaakt.
banjer heb ik zolang even verbonden met een verbandje en een sok zodat de poot droog blijft met het uitlaten.
en ook zodat er geen zout en pekel in kan komen van de straat.
binnen in huis gaat het verband er gelijk af.
vanmiddag dus even opnieuw verbinden en dan gelijk door naar de DA.
@ marijek b.
die hondenkapster heeft niet in het leven geknipt.
maar er is een stuk harde nagel afgebroken nadat er geknipt is.
en daardoor licht er wat leven bloot.
owowow...sorry..ik weet dat er zeer veel goede hondenkappers zijn..maar deze hondenkapster lijkt wel alsof ze haar diploma bij een pakje boter heeft gehaald
en ik bedoel hiermee NIET marijke b.
maar die **** hondenkapster die Banjer geknipt heeft
ik begreep wat je bedoelde hoor , ik val mijn collega's niet graag af en ik zal zeker niet beweren dat jouw trimster een fout heeft gemaakt want dat kan ik van hieruit niet beoordelen , daarom zei ik al dat je een verklaring kan vragen .
helaas mag je jezelf trimster noemen en een salon openen zonder diploma's , het is nog steeds een van de vrije beroepen,en ik weet dat dat ook gebeurd
Het is gelukkig allemaal goed afgelopen.
de dierenarts heeft het uitstekende leven eraf geknipt en banjer kan weer banjeren
hij heeft nu een sokje gekregen voor buiten.
die moet hij ongeveer een week aan en dan zou volgens de DA de nagel weer dicht moeten zijn.
zo,n schoentje bij dedieren winkel halen,,voor bescherming buiten etc,,werkt prima beau heeft ook gehad,,2 voor 8 euro meende ik
Aah bah, zielige Banjer.
Ik moet binnenkort ook voor het eerst naar de trimsalon met Jules. Gelukkig zit dat in de dierenartspraktijk zelf en is het een dierenartsassistente die ook trimster is
Ilona, ik zou toch even contact opnemen met de betreffende trimster. Misschien is ze zich van geen kwaad bewust.
Volgens mij is haar nageltang niet scherp genoeg geweest waardoor de nagel niet in 1x geknipt werd maar werd fijn gedrukt zodat er barsten in de nagel zijn ontstaan die zijn gaan scheuren.
Als je haar verteld wat er aan de hand is weet ze in ieder geval dat ze een nieuwe nageltang moet aanschaffen.
Heb gelijk m'n eigen nageltang nog even uitgeprobeerd op Charlie, maar deze werkt gelukkig nog prima
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Help. Leven van nagel licht bloot! Wat Nu?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?