Sterkte morgen, vertrouw op je gevoel.
Ik heb ook naast de urn een sieraad met wat as van Lola erin, het is me ook erg dierbaar. Een pootafdruk en ring met haar erin verwerkt geeft vast veel troost later.
Lieve Kenny,
We hebben net afscheid van je moeten nemen en wat is dit zo lastig. De laatste keer dat ik je kon zien, dat ik je kon aaien, dat ik met je kon knuffelen en je lieve gezichtje kon zien! Wat mis ik jou!! Wat was jij een prachthondje, super lief een echte mensen en dierenvriend. Lieverd je hebt bij zoveel mensen een plekje in het hart gekregen! Zelfs mensen die je maar een keer hebben gezien kunnen alleen maar over jou praten, wat voor een indruk jij wel niet hebt achtergelaten! Je bent m'n lieverd, m'n poepie, m'n kindje, m'n alles en dit zal je voor altijd blijven!
* If love could have saved you, you would have lived forever *
Heel veel sterkte nien ik voel met je méé verleden jaar ook men lieverdje moeten laten inslapen heel veel sterkte by je is het anders gegaan maar de pyn is zo erg véél sterkte verder
Wat erg,ook ik heb een ashanger en heb ook plukjes haar van mijn overleden bobby.Ik ben zo blij daar mee.Ik weet hoeveel verdriet jij nu hebt,de pijn,het gemis,gewoon alles.Heeeel veel sterkte
Och jee, beetje laat dat ik dit lees, maar wat verschrikkelijk om zo thuis te komen. Heel veel sterkte.
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?