Ligt eraan hoeveel tijd je tussen jou brok en de carnibest laat.
Geloof dat jou brok niet geperst is toch? Dan moet je er wel zon 8 uur tussen hebben zitten.
Misschien dat de ene dag brok en de ander carnibest handiger is?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Merk voeding of goedkope voeding ?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Hi! Ik ben een verkooppunt van KVV (meerdere merken) en wat er over het algemeen geadviseerd wordt door de producenten als je wilt combineren, dan 3 dagen het ene 4 dagen het andere.
Dit komt omdat de spijsvertering heel anders is met brokken of vers vlees en als je op 1 dag brokken en vlees geeft, dan kan deze niet goed wennen.
ik hoop dat je er wat aan hebt!
Hier krijgen ze Biofood krokante brok, wat 29 euro voor een zak van 12,5 kilo kost.
wij hebben pedigree als blik krijgt ze niet elke dag hoor kost nog geen euro
en brokjes zijn ook van pedigree en dan hebben we voor de avond eten diner van ranzijn is ook niet zo duur en kan er besla wel lang mee doen
he mex.
wat bedoel je met geperst?
maar balou krijgt tussen ongeveer 8 en 9 uur zijn brokken dat ligt er een beetje aan hoelaat ik wakker ben.
dan om ongeveer 6 uur krijgt hij weer brokken.
af en toe vervang ik de brokken met rijst/gekookte kip.of een maaltijd van seaser kip in saus.dat is ook de enige variant die ik kan geven.op de andere varianten reageerd hij ook niet goed.
hij is dus wel super gevoelig kwa eten.
andere brokken hoef ik ook niet tegeven,
dan krijgt hij gelijk diarree.
En een geperste brok zakt naar beneden, net als kvv.
Er is een iets andere vertering nodig voor de verschillende brokken en kvv.
Geexpandeerde brok kan je beter niet met kvv samen geven, op 1 dag zeg maar. Omdat de vertering zo anders is.
ik ben sinds kort over gegaan op duck versvlees lam & rijst
3,65 euro p/kilo
voer 3 x dagelijks 400 gram
Heb van alle voer al eens geprobeerd. Hij heeft tijdje op Spefeci gehad van Dierenkliniek en momenteel wil ik andere proberen proberen ook beter brokken, wat ik hier heb gelezen.
Sinds vandaag krijgt hij 'Farmfood' en betaal ik voor 4 kg €13,75
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Merk voeding of goedkope voeding ?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?