heey..
ff vraagje
een yorkshire doe je die ook een jasje aan? of is dat alleen bij chihuahua's?
groetjes
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "moeten yorkshire's ook een jasje aan ?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
ik zou het niet weten ik weet alleen dat ik vind dat honden geen keleren aan horen te hebben dat is iets voor mensen niet voor honden
je hebt miss een beetje gelijk maar voor kleine hondjes zoals chihuahua's is dat juist goed want door hun kleine lichaampjes en korte vacht vatten ze snel kou en worden ze snel misselijk en soms ook ziek ..maar bij een yorkshire weet ik t niet omdat die wel een wat dikkere vacht hebben ..maar ze zijn wel klein dus hoop dat iemand hier een goed andwoord op heeft..
groetjes
Nee hoor deze hoeven geen jasjes aan met dit weer
alleen als ze ouder zijn en geen haar meer op de buik hebben of heel oud zijn anders is het over bodig of het moet zo hard vriezen dan is het nodig.
Ik heb indy ook een keer een jasje aangedaan. Dat is niet nodig hoor maar ik had mevr net een pipetje gegeven en het bleef gieten. dus toen kreeg ze even een dekje om..
Als ze goed in hun vacht zitten hoeven ze geen jasje aan. Let er wel op dat als ze nat geregend zijn je niet te lang buiten blijft. Zolang honden buiten in beweging zijn zullen ze geen kou vatten maar je moet niet te lang stil blijven staan.
Groet,
Carla
Ik ben ook niet zo van jasjes.
En dat veel hondjes het koud hebben zonder jasje... Tja je kan het ook zo zien, als jij thuis de boel flink hoog stookt en je hondje buiten een jas aantrekt en/of in een tas vervoert zal hij nooit een wintervacht ontwikkelen en zichzelf niet kunnen beschermen.
Laat je hem gewoon hond zijn en geleidelijk wennen aan de temperatuur en maak je het thuis niet te warm dan maakt hij zijn eigen winterjasje en zal niet snel een gekochte nodig hebben
Alleen naakthondjes vormen voor mij een uitzondering, of zeer oude hondjes met vachtproblemen.
Nouja het 'moet' natuurlijk nooit, maar mijn chihuahua doe ik alleen als het echt koud is een truitje of jasje aan, alleen omdat hij het zó koud heeft dat ie haast niet vooruit komt bij wijze van.
Anders heeft ie nooit kleding aan..
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "moeten yorkshire's ook een jasje aan ?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?