Pfff...wat een avond! Ons Amélietje ligt nu op de OK met een maagtorsie. De DA meldt net dat , dankzij ons snelle ingrijpen, de organen nagenoeg niet beschadigd zijn, en het naar alle waarschijnlijkheid helemaal goed gaat komen.
Het vele lezen hier heeft daar zeker aan meegeholpen..want daardoor herkende in de symptomen direct, en heb binnen tien minuten gebeld naar de DA.
Enfin..ze ligt nu op de operatietafel.
Update volgt, maar duimen jullie mee??
Waar een forum al niet goed voor is!
De duimen draaien dat het allemaal weer goed komt met Amelie
Oh wat erg!! Jeetje wat goed dat je er zo snel bij bent zeg. Ik duim mee!
Och jee.. wat ontzettend schrikken, eng en akelig is dat!
en wat een fantastisch nieuws dat de prognose zo goed is..
Duimen en poten draaien volop mee!!
Jeetje, wat een schrik. We duimen mee, dat het helemaal goed gaat komen.
Oh wat erg!
Goed dat je de symptomen hebt herkend.
Heel veel sterkte, ik hoop dat alles goed komt!
Antonet, wat schrik ik daar van, duimen ? ja zeker, zal die er van bamse ook even bijhalen.
onbewust en bewust leer je hier veel. fijn dat je er zo vroeg bij bent geweest Antonnet, alle hoop voor jouw Amelia.
Oh wat erg zeg..... Schrikken........!!
Wel super dat je zo doortastend gehandeld hebt. ik duim voor een voorspoedige operatie en dat ze maar snel mag herstellen.
Phoe, wat eng!
Gelukkig is ze nu in goede handen, hopelijk hersteld ze snel!
Beterschap!
Wat een schrik.
Mooi dat je het zo snel herkende; zodat er snel kan worden ingegrepen.
We duimen hier ook voor een geslaagde operatie.
Oh jeetje mina! Schrikken!
Wat goed dat jullie er op tijd bij waren en dat je de symptomen mede door HP zo goed herkende. De maag wordt nu vastgezet neem ik aan?
Heel veel beterschap! En nogmaals, echt super dat jullie er zo snel bij waren, want het kan zo snel gaan en een zo andere afloop hebben...
Wat fijn dat je zo snel hebt gehandeld! Hoop dat alles snel weer goed gaat, onze duimen draaien mee.
Jeetje... wat schrikken zeg maar wat ontzettend goed dat jullie zo snel waren!!
Duimen draaien volop, sterkte met jullie meisie en hoop dat de operatie helemaal goed verloopt!!
Schrikken !
Gelukkig waren jullie optijd ga voor jullie duimen !
Jeetje, een geluk bij een ongeluk dan maar. Wat fijn dat je de symptomen zo snel hebt herkend! Heel veel sterkte met Amélie, hopelijk herstelt ze snel!
Ach Antonnet wat een miserie voor Amelietje, wat een niet-fijne kerst......
Mijn beste wens voor haar dat ze vlug herstelt. Man man man , je mag er niet aan denken dat zoiets plots kan gebeuren. Ga direct opzoeken hoe je zoiets herkend.
Sterkte en hopelijk is ze vlug thuis.
Wat hebben jullie goed gehandeld zeg! Helemaal top.
Nu duimen dat het ondertussen beter gaat met de dame en ze snel weer opknapt en lekker naar huis mag.
Heel veel beterschap gewenst!
update Amélie vind je hier: http://www.hondenpage.com/hondenforum/174011/update-amélie.php
Ach, ik schrik me ook een ongeluk bij dit bericht. Heeeel goed als jullie op tijd waren, want dat gebeurt eerder zelden bij een maagtorsie... Het gaaat zo vlug !
Natuurlijk duimen we. Het geeft al heel veel hoop dat de DA positief lijkt ! Allerbeste wensen dat het helemaal goed komt !
Kaarsje gaat hier aan !
Goed hierdoorheen komen Amélietje !
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?