De reutjes laten Tosca niet met rust, alleen degene die geholpen zijn wel, nu is er dus een reu bij die echt niet opgeeft, hij blijft haar berijden, om gek van te worden.
Nu zit ze dus al helemaal onder de krassen, vanavond ga ik er wel wat van zeggen, Tosca geeft waarschuwingen zat dat ze niet wil, maar deze heeft daar maling aan.
Loops is ze 3 maanden terug geweest, dus dat kan het niet zijn...maar wat kan het dan wel zijn?
Hoe kun je zo n reu eigenlijk corrigeren? Het is een Samojeed, als ik dat goed schrijf? Pracht van een hond, speel lief met alle honden die er s avonds zijn, doen ze trouwens allemaal wel...maar Tosca, als hij haar ziet dan begint hij al te piepen, ik zou onderhand denken dat ze wel loops is, maar dat is echt niet zo.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Tosca is in trek?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Is ze na haar loopsheid gewassen? Anders zou je dat eens kunnen proberen, dat haalt vaak een groot deel van de mogelijk overgebleven geur weg.
ja, hebben we gedaan, ze zwemt tegenwoordig ook, dus je zou denken die geur moet weg zijn.
En het is al 3 maanden geleden? Dat is wel al een hele poos.
Toen dat bij ons teefje was en onze golden haar maar niet met rust liet was haar baarmoeder aan het rommelen. En zijn we eens naar de DA geweest om het te laten uitzoeken... daar heeft ze een antibiotica kuur gehad om eventuele beginnende baarmoederontstekingen af te remmen.
Vloeit ze nog uit haar baarmoeder of zo? Als de reutjes zo lang geïnteresseerd zijn klopt er iets niet helemaal volgens mij. Anders zou ik je DA eens bellen voor advies.
Als het echt meerdere reuen zijn die geïnteresseerd in haar zijn, zou het inderdaad ook op een probleem/ontsteking aan de geslachtsorganen kunnen duiden. Anders toch even een bezoekje aan de DA brengen?
Verder heb je ook nog 'lustwerende' middelen als de Beaphar No Love Spray, maar daar heb ik zelf geen ervaring mee. Ik zou zoiets dan ook niet gebruiken tot een eventuele andere oorzaak is uitgesloten.
Er komt helemaal niets uit haar vulva, dat heb ik voor haar loopsheid wel gehad, was geen ontsteking van de baarmoeder maar iets anders...kom er niet op... dat is ook vanzelf weggegaan zoals de da zei.
Zal eens bellen naar de da nu...
Even informeren bij de DA kan sowieso geen kwaad. Ben benieuwd wat zij je adviseren!
Ik heb inmiddels gebeld, had ik dat maar gelijk gedaan
Probleem ligt bij de reu...ook als er ergens een loopse teef is, kunnen ze dit gedrag vertonen bij andere honden, gister leek het wel een orgie...de reuen gingen allemaal aan het repelen, zal er vanavond eens foto s van maken...o, misschien dat die loopse teef daar uitgelaten wordt, zei de da nog...
Als het vooral op één plaats gebeurt, lijkt dat een logische verklaring. Ik merk aan Fedor ook dat hij de laatste dagen meer bij Yuna aan het snuffelen is als ze geplast heeft, dat zag ik ook al als een teken dat er waarschijnlijk meerdere loopse teven in de buurt rondlopen.
Ohh dat is inderdaad ook nog een mogelijkheid. Sommige reuen reageren er zo heftig op dat ze helemaal gek worden. Dan stopt het vast niet bij één teef nee.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Tosca is in trek?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?