Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "wat moet ik doen?? ja of nee... oh keuzes moeilijk" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Wat leuk om je update te lezen.
Super spannend dat jullie vanmiddag gaan kijken maar ook wel heel erg leuk
Stel al je vragen, observeer goed en beslis idd niet direct zodat je het even kan laten bezinken en alle info tot in je kan laten werken!
Heel veel plezier straks! Maar dat komt vast goed
Hoi allemaal!
Het was GE-WEL-DIG!!..
Het was echt leuk, wat een heerlijke honden, ik heb de moeder gezien, en zijn broertje..
Heel leuk!
We hadden onze kinderen mee genomen, eerst keek iedereen de kat uit de boom maar 10 minuten was het ijs gebroken.. onze oudste zoon heeft zich heerlijk vermaakt!
Ik heb alles kunnen vragen... Het was gewoon ontspannen.
Ik samen met de fokker de pup goed bekeken, we hebben zelfs lekker geborsteld wat ze hem goed leren.
Hij is goed gesocialisceerd er gebeurde vanalles om hem heen maar raakte niet in paniek..
Ik mocht ook nog een van de volwassen honden borstelen en ze heeft met uitgelegd hoe ik dat moet doen.
Op een gegeven moment stonden wij al gezin even bij elkaar en hij ging heerlijk bij ons staan alsof hij al bij ons hoorde... zo bijzonder!!
Ik heb veel informatie gekregen van de fokker en mocht niet direct beslissen we moesten er goed over nadenken..
Nee het voelde heel fijn van alle kanten...
Nu gaan we er vandaag eens goed voor zitten!
Ik heb ook foto`s gemaakt, ik zou ze graag willen laten zien maar dat doe ik alleen als we besluiten om hem nemen...
Ik heb trouwens netjes ingehouden... maar op de weg naar huis begon mijn hart te smelten
groetjes
Ik heb dit topic even gevolgd en ook ik ga mee in het verhaal!! Ik volg dit verder op!!
Succes iig!!!!
Ik heb meegelezen, hahaha, ik voel je kriebels door mijn scherm heen!Heb even gegoogled, zul je vast ook hebben gedaan, en als het goed is is zit Dierenpension d'Aanloop Haveltediere bij jou in de buurt. Ook voor dagopvang, relatief betaalbaar en ( belangrijk!!) met goede recensies ( voor zover dat wat waard is).. Zoals eerder gezegd zou het een optie kunnen zijn... Je kan altijd even langs rijden als het in de buurt is.. hihihi, ik ben benieuwd! Succes met beslissen ( we zien de foto's tegemoet)
Ik wou de titel veranderen maar wist niet hoe .. zie hier mijn nieuwe topic!
http://www.hondenpage.com/hondenforum/152047/helaas....--#div3216762
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "wat moet ik doen?? ja of nee... oh keuzes moeilijk" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?