grootste verandering ?

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Miss M.Miss M.

honden foto van Miss M.

Hallo, ik ben er (nogsteeds) mee bezig het mogelijk te maken (eindelijk) een hond in mijn leven te kunnen verwelkomen.
Nu vroeg ik me af :

Wat is/was de grootste verandering in je leven toen je hond kwam?
(vroeg opstaan, thuis moeten blijven, ander dagritme... zulke dingen)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "grootste verandering ?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

verandering..... er is iemand in huis waar je voortaan altijd rekening mee moet houden.

vroeg opstaan , alleen als de pup nog klein is of ....zoals ik een ondeugende bamse heb die smorgens zodra het licht is de gordijnen opentrekt, dan is vroeg opstaan voor altijd. :-D

thuis blijven...... als je je hond goed leert om ook eens alleen te blijven is dat geen probleem, mits het niet uren lang is.

dagritme ? voor vele een uitkomst, een dagritme is voor ieder mens heerlijk.......

en je vergeet nog een heel belangrijk iets.

een hond is sociaal gebeuren in je leven, je krijgt er vele vrienden bij, en je bent nimmer alleen. is dat ook een punt ? ja toch. :-D

honden page profiel B met D&A†B met D&A†

honden foto van B met D&A†

De grootste verandering in ons leven was dat we niet meer zomaar spontaan ergens een dag naar toe kunnen.
Wij zijn/waren nogal spontaan en kunnen echt op het laatste moment beslissen dat we iets gaan doen. Dat gaat niet meer zo makkelijk.
Iemand moet immers op Djago passen!

Nou zijn mijn ouders de moeilijkste niet en die zeggen altijd wel ja ook op het laatste moment.
Maar ik vind dat zelf vervelend.

Verder geen grote veranderingen.

honden page profiel Tim † Yoran RixtTim † Yoran Rixt 3 doggies

honden foto van Tim † Yoran Rixt

Ik sluit me bij Bianca aan. Het gaat steeds gemakkelijker nu de kinderen ouder zijn, die passen wat vaker op. Verder niet bijzonder veel veranderingen. Het zal een hele verandering zijn als ze er  niet meer zouden zijn.

honden page profiel LupiLupi 3 doggies

honden foto van Lupi

De verantwoordelijkheid die je hebt! (vooral als je nog geen kinderen hebt als ik is dat even wennen :-) )

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "grootste verandering ?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Fier op m'n meisje
^