Pijn aan poot met infuus?

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel BethBeth

honden foto van Beth

Sommige van jullie hebben mijn vorig topic gevolgd: http://www.hondenpage.com/hondenforum/136197/fleur-opgenomen-in-spoed-deze-nacht.php
maar ik doe hier even een nieuw topic open met een ander vraagje.

Ik merk dat Moon veel pijn lijkt te hebben aan de poot waar haar infuus inzat. Nadat ze heeft geslapen zakt ze er door om recht te staan en lijkt ze soms of ze haar evenwicht even verliest. Ik weet echter zeker dat het van haar poot komt. Ze liep daarnet buiten, kwam terug binnen en ik wou even haar pootjes afvegen (met dit rotweer hier). Ze kon echter haar andere voorpoot niet geven om daarop te steunen.

Is dit normaal? Gaat het gewoon weer over? Ze heeft trouwens een blauwe plek rond het infuus'gaatje'. Ik denk dat ik gewoon wat moet afwachten tot het weggaat. Bij een mens is het ook zo dat als ze het infuus uithalen of na bloedprikken je niet even erop duwt er ook zo'n blauwe plek ontstaat en dat blijft nog een paar dagen pijn doen. Maar wij moeten natuurlijk niet op onze armen staan, en een hond wel.

Ik dacht eraan om mijn vuile kleren aan te trekken en even met haar te gaan wandelen in het bos maar ik denk dat ik daar maar vanaf zie gezien haar gemank. Ze ligt nu heerlijk te ronken naast mij, misschien geneest het wel beter zo.

Heeft iemand van jullie hier verder ervaring mee?

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Pijn aan poot met infuus?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Willemijn   -     Bams  en Ogin   ¥ .Willemijn - Bams en Ogin ¥ .

honden foto van Willemijn   -     Bams  en Ogin   ¥ .

doet het even een week rustig aan, door het infuus is het rondom gekneusd, je kan het coolen met een koel/nat washandje, erop leggen zo,n tien minuten en een paar keer per dag, maar nogmaals gekneusd door de naald die erin is geweest, kijk maar bij jezelf, mooi rustig aan doen een week lang. wel wandelen, maar niet geen grote wandelingen, bewegen krijgt je hond een goede doorbloeding van, de kneuzing herstelt dan snel.

honden page profiel BethBeth

honden foto van Beth

Dank je wel voor de prima tip! Eens kijken of ze het oké vindt dat ik er iets opleg. Ik mag er wel gewoon aankomen.
Dan toch een beetje wandelen straks, al is het hier net terug beginnen stortregenen. Pff is het daar in NL ook zo erg gesteld met het weer?

honden page profiel WendyWendy

honden foto van Wendy

Als het infuus lang gezeten heeft kan het bloedvat en het weefsel er omheen geïrriteerd zijn.

honden page profiel BethBeth

honden foto van Beth

Ik ben daarnet toch eventjes gaan wandelen. De pijn leek plots verdwenen en ze was helemaal hyper (wel normaal na drie dagen infuus en dan een dag rust) maar ik heb het toch tamelijk kort gehouden. Zal wel genezen allemaal :-)

honden page profiel Willemijn   -     Bams  en Ogin   ¥ .Willemijn - Bams en Ogin ¥ .

honden foto van Willemijn   -     Bams  en Ogin   ¥ .

mooi. kijk maar bij jezelf, als je zo iets krijgt, is het ook gekneusd en geirriteerd, doet pijn als je er aan komt, zo ook bij je hond, mooi bewegen, voor een goede doorbloeding, maar niet te gek doen, rustig aan een weekje, komt het helemaal goed . :-D

honden page profiel DoberkikiDoberkiki

honden foto van Doberkiki

Ik ben altijd geneigd die plaats wat te masseren. (als het fijn is en geen pijn doet)
Dat stimuleert de doorbloeding en versnelt het genezingsproces.
De troep is dan sneller weg op die plek.

beterschap!

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Pijn aan poot met infuus?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Pup stinkt?
^