Dit weekend ben ik samen met een vriendin naar de (grote) dierenwinkel bij mij in de buurt gegaan. Twinko ging uiteraard mee en heeft zich prima vermaakt!
Eerst heeft hij een muis gevangen en de ingewanden verslonden:
Na het uitbuiken vonden we op de 'dierenkleding' afdeling ( ) een prachtige jurk! Twinko vond het maar vreemd dat iedereen moest lachen toen hij zo voorbij liep. Zelf vond hij het namelijk wel lekker warm
Maar hoe lekker warm hij 'm ook vond, daar laat ik hem ECHT niet in rond lopen!!
Gelukkig was er later een kans voor hem om z'n mannelijkheid even duidelijk te maken. We kwamen namelijk een wolf tegen!
Gek he, dat dat familie van elkaar is!
Daarna was het tijd om naar huis te gaan want het voer dat ik gekocht had begon te ontdooien.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Dierenwinkel fun foto's" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
hahahaha...aan dat hoofd van twinko in roze jurk te zien, hebben jullie de grootste lol gehad
heel erg leuk die foto's.
@Lianne: Haha! Het zal Mara (als teefje) vast véél beter staan!!
@ Angela: Ja meestal ren ik als een speer door die winkel maar je kunt er best een middagje lol hebben!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Dierenwinkel fun foto's" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?