Overgeven en diarré

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden foto van Melissa, Dempsey, Taiko, Minos & *Nina*

Dempsey geeft geregeld over en zit ook geregeld met zware diarré met bloed erin :'(
De allereerste keer meteen naar de DA gegaan en hebben ze daarvoor iets gegeven, maar ondertussen hebben we ontdekt dat het echt wel geregeld terug komt.
Dus de DA en ik denken nu dat het een allergie kan zijn.

Maar wat ....

Vorige week heb ik bloed laten nemen bij Demps om er een allergie test mee te laten doen.

Het wachten duurt wel heel lang :'(
Kan tot 4 weken duren.

En deze morgen begon het weer :'(

om 7u58 gaf hij over.
En om 8u06 waren we net te laat buiten.
Een heel diarré spoor in huis.
En om 8u09 hadden we juist wat stappen buiten gedaan en kwam er weer diarré.
De laatste keer was weer met bloed erbij :'(

Nu ligt hij naast me in een bolletje gerold.
En dat doet hij enkel als hij koud heeft of pijn.
En omdat het binnen niet koud is kan het alleen maar van de pijn zijn :'(

Mijn arme ventje toch :'(

Straks nog maar eens naar de DA.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Overgeven en diarré" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Anita***Anita*** 3 doggies

honden foto van Anita***

Heb hier ook al veel meegemaakt met diarree en bloed.(2 boxers). Altijd verstandig even contact op te nemen met de dierenarts. Kan van alles zijn.
Nog steeds geen diagnose bij ons, maar sind zomer gestopt met alle medicatie etc. Graan zoals tarwe, gerst, mais rijst geven ook wel problemen. Ben nu zelf bezig met KVV, gaat redelijk goed, diarree zo goed als verdwenen alleen nog erg mager.
Maar hier helpt het wel om de boel even rustig te krijgen een kipfiletje koken en geven met lauw warm vocht van het koken. Dit is lekker, krijgt meteen vocht binnen en maakt het binnen in de maag darmen even iets rustiger. Geef soms overig kookvocht lauw om extra te dinken.
Krijgt dit bij ons dan 1 dag naast eigen KVV, anders valt hij te snel af.

Wellicht heb je hier iets aan.

honden page profiel Willemijn   -     Bams  en Ogin   ¥ .Willemijn - Bams en Ogin ¥ . 3 doggies

honden foto van Willemijn   -     Bams  en Ogin   ¥ .

neem wat ontlasting mee, voor onderzoek, kan best een besmetting zijn van een parasiet, zoals giardia.

een allergie uit zich toch niet constant in diaree en bloed poepen, een keer bloed poepen omdat er misschien een adertje gesprongen is van de hevige diaree. okee, maar dat moet toch niet meer voorkomen.

vandaar neem ontlasting mee in een potje, en laat het nakijken.

honden page profiel Anita***Anita*** 3 doggies

honden foto van Anita***

" neem wat ontlasting mee, voor onderzoek, kan best een besmetting zijn van een parasiet, zoals giardia.

een allergie uit zich toch niet constant in diaree en bloed poepen, een keer bloed poepen omdat er misschien een adertje gesprongen is van de hevige diaree. okee, maar dat moet toch niet meer voorkomen.

vandaar neem ontlasting mee in een potje, en laat het nakijken. "


Is slim, voor giardia meestel ontlasting nodig van 3 dagen achter elkaar, maar alvast wat meenemen naar de dierenarts is zeker goed.

Ben je al bij de dierenarts geweest?

honden foto van Monique van Lotje en Kwibus!!! ***Flos en Buster en Morris***

Als je hond regelmatig moet braken, is het misschien ook verstandig om met je DA te overleggen over maagzuurremmers. Dan blijft de voeding beter op zijn plaats. Het vele braken is niet goed voor zijn slokdarm en kan de slokdarm ook flink irriteren. Als de slokdarm beschadigd is door het vele braken, kan het nooit meer genezen. Hebben ze ook zijn waardes van het bloed gecontroleerd? Ik zou dat wel eisen! Misschien niet onverstandig om toch op zoek te gaan naar een specialistisch centrum. Het kan vanalles zijn! Misschien toch eens een echo van zijn buik laten maken of eventueel een endoscopie. Dan zie je gauw genoeg wat er aan de hand is. Als het echt aan allergie ligt, zou ik hem op KVV zetten waar in ieder geval geen granen in zitten. Vaak komt het maag- darmkanaal daar al een heel eind van tot rust.
Ik heb zelf ook een hond gehad die vaak moest braken, maar helaas is bij hem dus de slokdarm aangetast, waardoor hij steeds zieker werd! Diarree had hij zelden... Hij had in ieder geval maagzweren en een binnenoorprobleem. Alles wat ze bij hem gevonden hebben, kon hem niet zo ziek maken, dus hoogstwaarschijnlijk had hij ook een bacterie in zijn lijfje wat de boel van binnen kapot maakte. als ik je een specialistisch centrum mag aanbevelen dan zeg ik ga naar Wageningen! Bloed in de ontlasting kan van allerlei oorzaken hebben. Van een parasiet tot een ernstige afwijking. Ik hoop dat jouw DA snel de oorzaak gevonden kan krijgen en anders zou ik echt zeggen ga naar Wageningen of Utrecht!

honden page profiel Lynn & CharlieLynn & Charlie 3 doggies

honden foto van Lynn & Charlie

Zoals ik dit lees denk ik toch ook aan allergie. Charlie had ook steeds terugkerende zware diarree met bloed erbij, blijkt hij waarschijnlijk allergisch te zijn aan rund.

Wat Willemijn zei, bij Charlie uit het zich dus wel in diarree met bloed en kan dan niet zijn van een adertje gesprongen, want er zit al bloed bij vanaf de 1ste keer dat hij diarree heeft.

Wat krijgt Dempsey te eten?

honden foto van Melissa, Dempsey, Taiko, Minos & *Nina*

Bij 1 van de eerste keren dat hij diarré met bloed erin had heb ik zijn ontlasting meegenomen in een potje en bleek totaal niets van bacterie in zitten.
Wij denken aan een allergie omdat het geregeld terug keert.
Daarom ook dat ik vorige week bloed heb laten nemen om te testen op allergiën.
Dempsey krijgt al KVV hoor ;-)
Alleen maar het gezondste is goed genoeg voor mijn hondjes :-D
En overgeven heeft hij niet zo'n last van.
Meestal blijft het bij diarré met bloed.
Maar deze morgen moest hij dus 1 keer overgeven.

Om 9 uur heb ik meteen naar de DA gebeld om een afspraak te maken en omdat mijn DA een hele dag op cursus is nam hij normaal geen afspraken aan vandaag.
Maar hij wilde een uitzondering maken en om half 8 mag ik langs komen met Dempsey.

Van zodra ik meer weet laat ik het jullie ook weten ;-)

honden page profiel Willemijn   -     Bams  en Ogin   ¥ .Willemijn - Bams en Ogin ¥ . 3 doggies

honden foto van Willemijn   -     Bams  en Ogin   ¥ .

fijn van je dierenarts dat je toch nog even mag en kan komen... reuze, bezorgdheid is goed , dat je gaat.

honden page profiel Lynn & CharlieLynn & Charlie 3 doggies

honden foto van Lynn & Charlie

En welke kvv krijgt hij zoal? Welke smaken? Vaak zijn graan, kip of rund de boosdoener.

Goed dat je vanavond nog naar de DA kan :-)

honden foto van Melissa, Dempsey, Taiko, Minos & *Nina*

Mijn 2 schatten krijgen KVV van Naturis.
En eigenlijk krijgen ze elke smaak wel eens.

honden page profiel Lynn & CharlieLynn & Charlie 3 doggies

honden foto van Lynn & Charlie

Naturis lijkt me wel oké, geen granen enzovoort. Ik zou toch eens proberen de smaken met kip en rund weg te laten (en dus ook de smaakjes waar runderpens inzit). Ook opletten met de vette vleessoorten, zoals geit. Charlie kan namelijk ook niet tegen vette dingen.

En wat krijgt hij van tussendoortjes? :-)

honden foto van Melissa, Dempsey, Taiko, Minos & *Nina*

Ben juist van de da terug.
Heb nu pilletjes, siroop en een pasta meegekregen om zijn darmflora terug in orde te krijgen.
En toen hij op de weegschaal moest begon ik haast te huilen :'(
Op 1 dag is hij een halve kilo afgevallen :'(
Ik denk dat hij in de 30 keer vandaag diarré heeft gehad :'(
Hoop echt dat hij snel beter is !!!

De DA heeft me wel aangeraden om kip/pens te geven nadat hij terug KVV mag eten.
Nu zit hij 2 dagen op kip met rijst en daarna 2 dagen half kip/rijst en half KVV.

Hij rade kip/pens aan omdat pens ook goed is voor de darmflora

Als tussendoortjes krijgt hij verschillende dingen.
Visjes, pens, bullepees, knauwbotjes, ...

honden foto van Melissa, Dempsey, Taiko, Minos & *Nina*

Eventjes een update van hoe het nu met mijn ventje gaat ;-)

Het gaat al veel beter met Dempsey :-D
Hij ligt niet meer in een bolletje van de pijn.
Hij ligt weer lekker languit of op zijn rugje.
Zijn stoelgang is nog steeds wat plat, maar begint stilletjes aan weer vaster te worden.
Overgeven heeft hij maar 1 keertje gedaan en daarna niets meer :-D
Dus nu enkel nog wat diarré waar hij last van heeft

honden page profiel Anita***Anita*** 3 doggies

honden foto van Anita***

Gelukkig gaat het dus nu al snel de goede kant op.
Hopelijk is hij snel weer de oude.

honden page profiel Anita***Anita*** 3 doggies

honden foto van Anita***

Melissa,

Hoe gaat het nu met Dempsey?

honden page profiel SandraSandra 3 doggies

honden foto van Sandra

He, hierzelfde probleem; Giardia..

ontlasting meenemen zou misschien de oorzaak kunnen zijn. Maar zoals de meeste al zeggen, het kan van alles zijn! Sterkte er mee!

honden foto van Melissa, Dempsey, Taiko, Minos & *Nina*

" Melissa,

Hoe gaat het nu met Dempsey? "

Het gaat echt al stukken beter met hem :-D
Hij moet nog wel medicatie blijven nemen.
En over 3 weken moet ik op controle bij de DA.
Tegen dan ga ik dan ook de resultaten van de allergie test normaal al moeten hebben.

honden foto van Melissa, Dempsey, Taiko, Minos & *Nina*

" He, hierzelfde probleem; Giardia..

ontlasting meenemen zou misschien de oorzaak kunnen zijn. Maar zoals de meeste al zeggen, het kan van alles zijn! Sterkte er mee! "


Giardia heeft hij al zeker niet.
De diarré komt geregeld terug en heb al verschillende keer zijn stoelgang laten testen en telkens zat er niets in.

honden page profiel Anita***Anita*** 3 doggies

honden foto van Anita***

Oke gelukkig gaat het alweer beter met hem.

Hopelijk kom je snel achter de oorzaak zodat je dit alles kunt voorkomen. Weet uit ervaring dat dit soms er moeilijk is.

Succes en hou ons op de hoogte.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Overgeven en diarré" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: virusje?
De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan
^