welk vers vlees?

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel jaeljael

honden foto van jael


ik ben hier nog maar een tijdje op het hondenforum en heb gemerkt dat de meesten hier vers vlees geven.
nu vroeg ik me af wat voor vlees is dat dan, klinkt stom :o , maar wat bedoelen ze dan ? want ik zou missy ook willen voeden met vlees.

wat zijn hier de voordelen en de nadelen van, en welk vlees voeren jullie?

groetjes

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over " welk vers vlees? " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel T&dogsT&dogs 3 doggies

honden foto van T&dogs

wij voeren lotgering ( nu zitten ze tijdelijk weer even op smuldier, omdat lotgering besteld moet worden )
ik vind dat de honden wat minder uit hun mond stinken , en ik vind dat ze hun grote behoefte wat minder doen.
buddy zijn vacht is ook weer wat meer gaan glanzen is mij opgevallen.

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

je zou kunnen beginnen met kvv. kant en klaar vlees, is te koop bij de dierenwinkel of op internet te bestellen, ga anders eens in het onderwerp ..vers vlees eens kijken wat er zoal gevoerd wordt.

wat de voordelen zijn ? minder poep, een betere darmflora, minder verharing, lekker altijd gevarieerd, honden eten het graag, en zo zijn er nog vele voordelen aan het voeren van vers vlees. :-D

honden page profiel jaeljael

honden foto van jael


bedankt! :-)

honden page profiel corrie koopmancorrie koopman 2 doggies

honden foto van corrie koopman

Wij geven ze nu Energique vleesvoer.

honden page profiel Nikki & JetNikki & Jet 3 doggies

honden foto van Nikki & Jet

Jet krijgt Haaksbarf. Ik ben dit gaan geven omdat ze reageert op granen (hier krijgt ze jeuk van). 

Vaak zit het vlees verpakt in worsten van 500 of 1000 gram.

Even een voorbeeldje: 




Misschien heb je wat aan deze site: http://www.voerwijzer.com/kvv-vergelijken

honden page profiel Chantal » Jessy «Chantal » Jessy « 3 doggies

honden foto van Chantal » Jessy «

Eefje heeft een mooi topic aangemaakt met verschillende goede merken hier
Voordelen zijn per hond verschillend hier vooral geen stinkscheten, geen rommelende darmen, geen oorontstekingen, geen kale plekken, geen jeuk waar ik zelf gek van werd, harde ontlasting, nog meer glans in de vacht.

Nadelen je hebt vriesruimte nodig en je moet elke dag onthouden vlees voor morgen eruit te halen.

honden page profiel ShantiShanti 3 doggies

honden foto van Shanti

Er zijn meerdere soorten van vers voeren, je kan kvv (gemalen) en barf/nrv (zelf orgaan, bot en vlees samenstellen) geven.
Kvv is het makkelijkst omdat je gewoon voor elke dag een portie uit de vriezer haalt en die voert als het ontdooid is. Bij barf en nrv moet je zelf een menu samenstellen en zorgen dat je compleet voert.
In sommige kvv's zit een premix (vitamines en mineralen toevoeging) waardoor het compleet is en bij andere merken moet je 4 diersoorten (exclusief vis) voeren om compleet te voeren.

Op deze site staat een heleboel informatie over voer en je kan ook verschillende kvv's vergelijken.
Ik vind kvv's met bot erin het beste omdat dat beter op te nemen is dan een calciumpreparaat.

Wij voeren Shanti kvv van Lotgering, 1x per week pens, 2x per week vissenkoppen naast haar kvv, 1x per week eendennekken en elke 2 weken kipkarkas.

honden page profiel Dog doggy dogDog doggy dog 3 doggies

honden foto van Dog doggy dog

Wij geven sinds afgelopen dinsdag Tammenga KVV.
En ze vinden het heerlijk!!

Gelukkig is deze niet zo heel duur maar wel met goede kwaliteit, niet geheel onbelangrijk (zeker met twee honden).

Dit is ook een informative site en ze verkopen er ook oa KVV.
http://www.hetbestevoormijnhond.nl/

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over " welk vers vlees? " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Zwemmen!?
^