dekken zou het plassen in huis verminderen ? ...

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel TamaraTamaragoedgekeurde fokker

honden foto van Tamara

" Nee hoor dat is geen gemakszucht dat is je hond geen operatie laten ondergaan terwijl het niet nodig is.
De hond moet snappen dat het markeren geen nut heeft en dat bereik je het snelst met een plasband.
Castratie geeft geen garantie dat de hond niet meer plast sterker nog je hond kan incontinent worden dus dat ben je verder van huis ;-)
Waarom is dat trouwens onhygienisch?
Zullen we dan ook alle loopsheidbroekjes/ tampons en maandverband lekker nooit meer gebruiken? "


Maandverband en tampons zijn niet gemaakt om urine op te vangen, daar heb je andere middelen voor.
Plsbandjes hebben geen middelen erin zitten om urine op te vangen, dus de hond loopt met een vochtige plasband tegen het buikje.
Urine is afval wat het lichaam uit moet, dat kan problemen geven op de huid.
Daarom vind ik het onhygiënisch.
Ook apart is dat alleen gebruikt worden bij kleine hondjes en niet bij grote, dus grotere honden leren het op een andere manier af.
Dat lijkt me bij zo'n klein hondje nou ook niet onmogelijk, maar ja het plasbandje is veel makkelijker...

Ik heb hier drie geholpen honden alle drie om een andere rede geholpen maar ze hebben er alle drie niks mee geleden.
Ja, een oparatie is altijd een risico maar dat is de hond op straat los laten lopen ook.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "dekken zou het plassen in huis verminderen ? ..." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Jacqueline, Jackie en JoyJacqueline, Jackie en Joy

honden foto van Jacqueline, Jackie en Joy

Echt waar ;-) heb ik het altijd verkeerd gebruikt O-)
Uhm niet om het een of ander maar in een plasband doe je een soort van maandverbandje die het vocht opneemt.
Uitraard als je de hond de hele dag laat lopen gaat het problemen geven maar indien een band goed wordt gebruikt niet.
Je dient het netzoals bij ouderen die incontinentie verband hebben te wisselen maar dat lijkt me niet meer dan logisch :-)
Kleine hondjes zijn soms hardnekkiger idd dan grote om dit probleem af te leren wat niet wil zeggen dat het niet op een andere manier kan hoor dat hoor je mij niet zeggen.
Ik vind het een goede oplossing om te kijken hoe het gaat en dat het makkelijk is ja dat is het maar een operatie terwijl je niet zeker weet als baas zijnde waar het gedrag vandaan komt vind ik nog veel makkelijker en zitten risico's aan en aan de band totaal niet.

Werkt het niet prima ben je hooguit een paar euro kwijt.
Werkt het wel en de hond stopt met markeren top toch.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "dekken zou het plassen in huis verminderen ? ..." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 3 van 3 12 3
Volgende forumvraag: ggggggrrrrrrr onbegrijpelijk
^