Dali is 15 weken en krijgt nu 4 weken Orijen puppy voer maar hij stinkt en wisselt van diaree naar normale ontlasting.
Dit heb ik nu lang genoeg geprobeerd en zoek nu naar wat anders.
Wolfsblut spreekt mij heel erg aan. Helaas is hier geen puppy variant van. Ik heb gelezen dat sommige volwassen brokken ook aan puppy's kan worden gegeven omdat deze een lager calcium gehalte hebben.
Bij Wolfsblut zijn 2 varianten Wild Pacific en Range Lamb met maar 1,6% Calcium wat dus gelijk is met het gehalte in Orijen.
Is er ook een andere reden waarom dit niet voor puppy's geschikt zou zijn?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Waarom puppy brok ipv volwassen Wolfsblut brok? " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Het hele puppyverhaal is in mijn ogen commercieel.
Er zit soms meer eiwit in oid maar voor honden van grote rassen zou ik nooit geen pupbrokken geven vanwege de eventuele groeipijnen en dus meteen volwassen voer geven.
Ik zie dus totaal bij geen enkel merk een probleem om volwassen voer te geven.
Een Labradoodle kan volgens mij met deze leeftijd ook prima op een volwassen brok, zeker Wolfsblut!
Dali wordt waarschijnlijk rond de 51 cm, medium formaat maar of dit nou veel verschil maakt?
In mijn ogen kan je gewoon volwassen voer geven maar je moet doen waar jij je goed bij voelt.
Hier zaten mijn kleine hondjes met 6 mnd op kvv en daar heb je ook geen aparte soorten in (behalve fijn gemalen ed)
Een middelgrote tot grote hond kan gewoon volwassenbrok eten zonder problemen.
Ik ben ook geen voorstander van puppy-voeding.
Hier kregen/krijgen mijn honden ook altijd volwassen voer.
Ik zou je hondje gewoon op Wolfsblut zetten,
dat puppy gedoe is niet echt mijn 'meug' zoals ze dat hier in de streek zeggen.
Wolfsblut is echt een goede brok, hier lust Nabu het minst graag de grotere brokken maar dat is omdat hij per brok een aantal keer in twee moet breken voordat hij het echt kan opslokken. Dat zou in het geval van een kleine hond of pup het enige zijn waarmee je rekening moet houden bij wolfsblut. Maar voor jou is dat denk ik geen probleem.
eventjes om de verschillen te tonen:
pacific:
blue mountains
alaska salmon
cold river
dark forest
green valley
range lamb
wild plain
Wild duck
je kan gerust overstappen hoor op andere brokken, en mischien zit er teveel eiwit in orijen ,vandaar de dunne poep soms.
onze pup kreeg ook met iets van 5 maanden al volwassen brokken van acanaomdat ze heel veel last had van groeipijn, ze groeide te hard op puppy brokken .
na 2 dagen was het over en nooit geen last weer gehad.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Waarom puppy brok ipv volwassen Wolfsblut brok? " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?